از آن زمان به تمرکز بر حقایق و نه ترس

GOV. ران DESANTIS (R-FL): تنها چیزی که ما را به ترس اجازه دادن به ترس ما پایمال حس هدف و عزم و اراده. ما نیاز به تمرکز بر حقایق و نه ترس. و من فکر می کنم که شده است وجود دارد بسیاری که انجام شده است سعی کنید به ترویج ترس به ترویج بدترین حالات به درایو هیستری.

فلوریدا بود و درست مثل نیویورک هنگامی که آن را به کوروناویروس. بیایید نگاهی به داستان از نوار.

بدیهی است که یک مقدار تصویر متفاوت است. این برابر است با جمعیت هر 100,000 بسیار کمتر است. حتی اگر شما تعداد مطلق ما 2 میلیون بیشتر مردم نیویورک به مراتب و از آنچه فلوریدا است. همان چیزی که با بستری شدن در بیمارستان. میزان بستری شدن است که تنها کسری از آنچه شما می بینید و نه فقط در نیویورک اما بسیاری از کشورهای دیگر. و پس گفت: فلوریدا قرار بود به مانند نیویورک اشتباه بود و مردم نیاز به دانستن اشتباه بود.

دوم فلوریدا خواهد بود مانند Uber ایتالیا. بنابراین نه فقط مانند ایتالیا راه بدتر از ایتالیا چیزی است که آنها در تلاش بودند برای گفتن دارد. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی به پایان رسید تا اتفاق می افتد. بیایید نگاهی به داستان از نوار. خوب. ایتالیا بستری شدن در بیمارستان در هر 100 ، 000 در مقابل فلوریدا. آره من فکر می کنم ایتالیا بود کمی بدتر از فلوریدا وجود دارد و که حتی نزدیک است. آنچه در مورد مرگ و میر? چگونه در مورد مرگ و میر? دوباره در هر 100,000 سیب به سیب مقایسه نیست حتی نزدیک است. بنابراین هیچ فلوریدا بود Uber ایتالیا در همه.

ما صحبت کردیم در مورد بیمارستان ظرفیت و من به یاد داشته باشید خواندن که هفته گذشته پس از این بود که در ماه مارس آنها گفت: آوریل 24th, فلوریدا را 465,000 افراد بستری به دلیل COVID-19. خوب است که چیزی است که واقعا ترسناک به ویژه هنگامی که شما در نظر فلوریدا تنها 70,000 مجوز تخت بیمارستان.

بنابراین اگر شما در حال پیش بینی است که شما پیش بینی بزرگترین فرار از سیستم بهداشت و درمان احتمالا در تاریخ بشر است. بنابراین آنچه در نهایت اتفاق می افتد ؟ به طوری که 465,000 راه وجود دارد برای بستری شدن در بیمارستان. شما نگاه 2,111 بستری شدن در بیمارستان. به طوری که آنها با مورد 463,000 بستری شدن در بیمارستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de