آن را هرج و مرج: این است چگونه بحث در سنا باید نگاه

“بسیاری از اختلال در عملکرد ما نه تنها با coronavirus بحث بلکه به طور کلی از آن ناشی از این واقعیت است که وجود دارد بیش از حد تعارف بیش از حد مدنیت و نه به اندازه کافی درگیری در سیاست می گوید:” جیمز Wallner در آخرین سیاسی تئاتر پادکست.

Wallner ساکن ارشد R خیابان موسسه مدرس و محقق در دانشگاه و دستیار ارشد سابق به سنسور. Patrick J. Toomey R-Pa. مایک لی R-یوتا و جف جلسات R-Ala., می بیند عینک سناتور مخالفت بر روی زمین و هش کردن همه چیز را در پرواز به عنوان دقیقا همان نوع از چیزی که ما باید انتظار ما از سیاست است. در کنگره دیده نمی شود باید به عنوان یک کارخانه که برای تولید چیزی به نگاه سازنده است. این مهم محل تجمع مردم برای حل و فصل چگونه با هم زندگی کنیم.

که ممکن است راحت ترین چیزی که برای بسیاری از مردم است. اما زمانی که شما نگاه کنید در نتیجه در coronavirus پاسخ از کنگره تا کنون این درگیری اختلاف کمک خار چیزی است که هر کس می تواند نقطه به نقطه و می گویند: این یک نتیجه از بسیاری از مردمی بدانند این از.

است که یک چیز بد است.

نمایش یادداشت ها:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>