‘آن را ‘ غیر انسانی’ است که پس از چند اتاق در CHSLDs تهویه مطبوع: بیمار مدافع

محتوای مقاله

به عنوان یک موج گرما تهدید به بیشتر زجر ساکنان کبک در دراز مدت مراقبت از مراکز این هفته طرفداران خواستار استانی دولت به اطمینان حاصل شود هر ساکن است قادر به دفع آب و هوای گرم.

اما به عنوان بسیاری از مراکز همچنان به مبارزه COVID-19 شیوع بیماری حتی حصول اطمینان از دسترسی به یک فضای مشترک که در آن کسانی که بدون مطبوع اتاق می توانید خنک کردن ممکن است ممکن است Quebec وزیر بهداشت اذعان کرد دوشنبه.

که می تواند به معنای بسیاری از ارشد ساکنان در حال حاضر در برخورد با تنش همه گیر می تواند محدود به اتاق خود را به عنوان درجه حرارت در حال انتظار برای رسیدن به بالاتر از 30 درجه سلسیوس در مونترال.

“این غیر انسانی آن را نا امن آن را ناراحت کننده و آن را از محیط زندگی که (کبک) به صحبت در مورد برای سال های بسیاری در حال حاضر” گفت: بیماران-مدافع حقوق Paul Brunet رئیس Conseil pour la protection des malades.

“مردم باید به رنج می برند از 35 یا 37-درجه حرارت در اتاق خود را,” او گفت:. “این است که بیش از حد بپرسید؟”

با وجود تماس های مکرر در طول سال تخمین زده می شود که تنها یک سوم از اتاق در کبک دراز مدت مراقبت از مراکز یا CHSLDs دارای تهویه مطبوع.

در گذشته موج گرما مراکز بدون مطبوع اتاق حرکت خواهد ساکنان به کولر زمینه های مشترک برای کمک به آنها فرار از گرما و رطوبت. اما این ممکن است یک گزینه این هفته به عنوان آن را در معرض خطر بیشتر گسترش این ویروس در میان ساکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de