آن را “روز موش خرمای کوهی امریکا’ به صورت دموکرات ها

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آن بود که پس از نیمه شب در میامی در جولای 1972. کنوانسیون ملی دموکرات ها از یک ظرف غذا بود. سناتور. جورج مک گاورن از داکوتای جنوبی تا به حال موفق به کسب نامزدی به چهره رییس جمهور ریچارد نیکسون – یک وظیفه دلهره آور به عنوان هر کس می دانست. McGovern تا به حال زده در به قدرت سازماندهی جادوگری از کالج سن متولدین. در حال حاضر آنها خسته اما مشتاق و بی حوصله و با این کار در دست است که McGovernites نشده بود ناراحت به مدیریت: چیدن یک همسر در حال اجرا.

به عنوان موسیقی راک تکرار در سطل زباله-اطراف پراکنده سالن نمایندگان رقصید در راهرو. رویای مانند مجموعه ای از ’60s ارقام شناور توسط یک زندگی گالری از اندی وارهول پرتره مانند شاعر آلن گینزبرگ Yippies بنیانگذار جری روبین و اقتصاددان John Kenneth Galbraith که تحت تأثیر موسیقی با پسر خود.

در میان کسانی که حداقل یک رای برای معاون رئیس جمهور که شب: مائو پناهگاه مورچه و روبین. من به یاد داشته باشید شنیدن فریاد برای Marx Brothers – برادران و کارل – اما آنها به نظر نمی رسد در شمارش نهایی. در نهایت این “کنوانسیون” انتخاب سناتور. توماس ایگلتون میسوری که مجبور شد به زودی پس از زمانی که یاد گرفتم این بود که نادانسته به او “vetters” او گرفته بودم شوک درمان برای افسردگی بالینی.

وقتی نامزد در نهایت در زمان این مرحله را به پذیرش خود را به آدرس آن بود نزدیک 3 صبح McGovern در نظر گرفته و آن را یکی از بهترین سخنرانی های زندگی خود را, اما به سختی کسی در امریکا آن را شنیده. هر چه شانس McGovern تا به حال در رفت و دود که در اواخر شب. او در نهایت از دست 49 متحده به نیکسون.

من نمی گویم که آیووا است که بسیار یک فاجعه برای دموکرات ها. آن را ممکن است بیش از یک ستاره به زودی به اندازه کافی و با هر نوع شانس صرفا سیگنال پایان نقش قفقاز – راه بیش از حد سفید راه بیش از حد پیچیده – در این فرآیند است.

آنچه من گفته است که این اولین لحظه ای از مبارزه برای سرنگون کردن رئیس جمهور تهمت همراه با بیهوده تلاش برای حذف او از طریق استیضاح احساس می کند مانند یک فیلم ما قبل از دیده می شود و بیش از یک بار. دموکرات ها رو به یک ظالم به خوبی تامین می شود و مغرور دشمن زندانی خود در شک و تردید را بدست آورد و اختلال است. می توان آن را یک سواری هیجان انگیز و عالی, اخبار کپی کنید. اما آن را تا به رهبری حزب به تکرار شکست در این دوران که محبوب مورخ ریک Perlstein است به درستی به نام “Nixonland.”

این است: “روز موش خرمای کوهی امریکا” همه را دوباره و دوباره ؟

شبکه ورود سنجی در آیووا نشان دموکرات متحد در مورد یک چیز: پیدا کردن بهترین نامزد برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها بیزار (و بیش از نیمی از کشور با توجه به نظر سنجی نیست فکر می کنم تا به کار). حزب تقسیم شده است کمتر از ایدئولوژی با اختلاف بیش چقدر ایدئولوژی – و یا مسائل دیگر – باید در بازی در بهترین استراتژی برای از بین بردن برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری.

تقریبا عصبی تمایل به پیدا کردن حق نامزد – همراه با و یا به عنوان حق ideas – به نظر می رسید به فلج اکثریت سفید و عمدتا کالج تحصیل حزبی را برانگیخت آیووا. در صورت عدم وجود نتایج کابل شبکه باقی مانده بودند برای مصاحبه با این شکنجه رای دهندگان در طول. بسیاری از صدا مانند دانش آموزان بودند که تمایلی به نوبه خود در مقالات مدت خود به خاطر ترس از گرفتن یک کلاس که دلگیر پدر و مادر خود را.

آن را وسوسه انگیز به مقایسه برنی ساندرز با جورج مک گاورن اما ساندرز و نسخه خود را از تغییر نسل در حال گسترده تر و عمیق تر و مذهبی دارد. این McGovern جمعیت عمدتا می خواستم برای پایان دادن به جنگ ویتنام (همراه با امکان خود را در خدمت و مرگ در آن). ساندرز می خواهد 100 تریلیون ازنو از جامعه آمریکا است. این است که بهترین راه برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?

پیت Buttigieg خود را ارائه می دهد که کمتر علاقه مند به ایدئولوژی از شخصیت در زمانی که حتی سناتور جمهوریخواه در حال اعتراف به این که تهمت عمل می کند مانند یک رئیس اوباش – که میترسیدم رای به برکناری. 38 ساله شهردار سابق South Bend, Ind., به نظر می رسد به مبارزه برنی به وقفه در آیووا در قدرت از خود مغز geniality و سبک کلامی مبارزه است که باعث می شود تند و زننده حملات صدا مانند معقول شکایت از یک گروه کر ، است که راه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?

شاید بزرگترین برنده از آیووا است که رقابت وجود دارد عاقلانه به نظر می رسد. مایک بلومبرگ رسانه های مغول و سابق شهردار نیویورک, ارزش در آخرین شمارش حدود 61 میلیارد دلار است و انتظار – او فکر می کند – را به نظم و انضباط دموکراتیک صفوف.

بدون نتیجه و سخنرانی از ستاد دوشنبه شب پیام باقی مانده بود به بلومبرگ که تا به حال خریداری دیوار-به-دیوار آگهی زمان. خود موضوع: فقط من می توانم شکست مغلوب ساختن پیشی جستن چون من باید این منابع و این شهر سابقه به آن را انجام دهد. بلومبرگ احتمالا صرف دو یا سه میلیارد دلار قبل از آن را بیش از.

من حدس می زنم که نمی توان آن را “بیش از” زمانی که حزب دیدار در کنوانسیون تابستان امسال در میلواکی است. وجود دارد خواهد بود در اواخر شب در طبقه. آن خواهید بود عذاب آور سرگرم کننده خوب. اما اگر دموکرات ها نمی توانند توافق بر حق اسکریپت به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آن می تواند “روز موش خرمای کوهی امریکا” بیش از همه دوباره.

هوارد Fineman است NBC News تحلیلگر روزنامه نگاری سخنران و نویسنده ای بود که قبلا رئیس سیاسی خبرنگار نیوزویک و سرمقاله مدیر HuffPost.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de