“آن روز 18 از قرنطینه و آن را به ما” Montrealers می گویند

برایان دویل و همسرش, لوسی مائورو در حال حاضر در Cornwall پس از گذراندن 2 هفته جدا شده بر روی الماس شاهزاده در ترس از coronavirus.

پس از محدود بودن مدت 14 روز به یک کابین سرنشین قرنطینه الماس شاهزاده در ژاپن, برایان دویل و لوسی مائورو وارد صبح روز جمعه در منو کانادا موسسه آموزشی در Cornwall, Ont., خسته و فوق العاده ای تحت استرس روانی.

آنها در میان 129 کانادا مسافران خواهد شد که در حال حاضر در قرنطینه می شود و برای یکی دیگر از 14 روز در Cornwall, حتی اگر آنها تست کردم منفی بسیار مسری coronavirus و نشان داده اند هیچ نشانه ای از ذات الریه-مانند بیماری های آن, علل COVID-19.

مونترال و شوهر اختصاص داده شده است یک اتاق خوابگاه با تنها یک صندلی و یک شب, میز و یک میز. آن را در این اسپارتان چهارم که آنها را مجبور به خوردن سه وعده غذا در روز که تحویل داده شده در جعبه. فضا آنقدر تنگ است که آنها تا به حال به پشته توشه خود را در برابر دیوار.


برایان دویل و لوسی مائورو قبل از آنها به سمت چپ خود را برای 27-ساعت ماجراجویی سفر از قرنطینه الماس شاهزاده در یوکوهاما ژاپن به یکی دیگر از قرنطینه در Cornwall, Ont.

حسن نیت ارائه میدهد از برایان دویل

یک حس ترس از فضاهای بسته تنظیم است برای بازنشسته زن و شوهر است. دویل که 63 است به خصوص نگران همسر خود را روانی خوبی بودن.

“او واقعا ناراحت است. که چه لطمه می زند من” دویل گفت: صدای شکستن از طریق تلفن. “او با از دست دادن آن.

“من شده است را به صلیب سرخ میز و من به آنها گفته ام از پریشانی که لوسی در,” او اضافه شده است. ‘من گفت:” این است که ما برای اولین بار بعد از قرنطینه. آن روز 18 از قرنطینه و آن را به ما. “

دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ابراز همدردی روز جمعه برای الماس شاهزاده مسافران که در علاوه بر این به ژاپنی قرنطینه صرف 27 ساعت سفر از یوکوهاما به Cornwall.

“من می خواهم یک لحظه به اذعان استرس زا و دشوار است که این بازگشت کانادایی مواجه شده اند بیش از چند هفته گذشته در حالی که باقی مانده در انزوا در الماس شاهزاده خانم” تام به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی.

“با استفاده از این در ذهن, ما در حال انجام آنچه ما می توانیم خود را در قرنطینه به عنوان راحت که ممکن است. که شامل ارائه حمایت های اجتماعی و روانی-خدمات بهداشتی و درمانی.”

در روز اول خود را در کانادا هیچ یک از بازگشت کانادایی دریافت حمایت روانی.

دولت کانادا است که اجرای امنیت 24 ساعته در Nav مرکز برای جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و برای اطمینان از هیچ یک از مردم در قرنطینه برگ تسهیلات در موعد مقرر.

“ما در حال بدست گرفتن این اقدامات در NAV مرکز از فراوانی از احتیاط برای کاهش هر گونه خطر و جلوگیری از گسترش COVID-19 در کانادا” تام توضیح داد. “باید هر یک از بازگشت کانادایی نشان می دهد علائم COVID-19 آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت در قرنطینه و در صورت لزوم انتقال به بیمارستان است.”

آن می تواند تا 14 روز برای یک فرد مبتلا به SARS-CoV-2 ویروس به توسعه علائم. به طور معمول, این بدان معنی است که این الماس شاهزاده مسافران که تست منفی باید قادر به رفتن به خانه.

اما ژاپنی قرنطینه شد بنابراین مدیریت ضعیف که رمان virus گسترش مانند آتش سوزی آلوده کردن بیش از 620 مسافران نزدیک به یک پنجم از همه مردم در صخره است. شیوع بیماری در کشتی بود که بزرگترین در خارج از سرزمین اصلی چین که در آن نزدیک به 76,000 مردم آلوده شده اند و بیشتر از 2200 نفر کشته شده اند.

دویل اشاره کرد هر کس رفتار در الماس شاهزاده “خیلی خوش بین, جای تعجب, پس, تا, پایان, اما امروز همه چیز تغییر کرده است. وجود دارد بسیاری از ترک نشان دادن است.”

نزدیک به نیمی از مسافران در الماس شاهزاده خانم ژاپنی بودند و پس از قرنطینه به پایان رسید در روز چهارشنبه آنها قادر به پیاده و بازگشت به خانه. بنابراین برای کانادا مسافران است. آنچه نامطلوب برای بسیاری از مسافران در Cornwall است که آنها در کانادا اما نه در خانه های خود را; آنها تست کردم منفی و در عین حال آنها باید به قرار داده تا با یکی دیگر از 14 روز در قرنطینه.

در حالی که آنها در تلاش برای به دست آوردن اطلاعات از سفارت کانادا و در حال حاضر در کانادا, دویل گفت: آنها هنوز هم نمی دانم دقیقا همان چیزی است که می تواند و نمی تواند انجام دهد در حالی که در انزوا.

“همه ما برآورده شده است, فوق العاده زیبا,” او اضافه شده است. “این تنها راه همه چیز هماهنگ شده است.”

Nav مرکز دارای بیش از 500 اتاق مهمان و سوئیت. اگر آن را بیش از حد به سوال دویل خواسته مهربانی شاید آنها داده می تواند یک اتاق بزرگتر که در آن به صرف دو هفته آینده در انزوا.

[email protected]

twitter.com/Aaron_Derfel

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de