آن را عجیب و غریب (سازمان ملل متحد) روز افتتاحیه, اما, ما باید Nats عکس

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن: روز افتتاحیه بدون بیس بال با تشکر از coronavirus همه گیر است که یک بد شانسی است. اما بیس بال باز خواهد گشت — در نهایت.

در ضمن این CQ رول تماس archives مماس با عکس های بزرگ از اوایل روز از اتباع واشنگتن تمام راه را از طریق سری جهانی قهرمانی رژه. بله. این در حالی است که سال گذشته است.

شهر و تیم مقامات جدید سی بیس بال تیم حضور در یک کنفرانس خبری در اتحادیه اروپا در سال 2004 اعلام کرد که “اتباع” خواهد بود که تیم را به نام. (CQ رول تماس بگیرید)
هارون Wernow, 2 1/2 از Ashburn, ساعت Abe Lincoln, Thomas Jefferson, جورج واشنگتن و تدی روزولت گرفتن عکس با طرفداران پس از در حال اجرا به رئیس جمهور مسابقه در وسط چهارم زمین باز یافته در طول یک سال 2007 اتباع بازی در استادیوم RFK. (CQ رول تماس بگیرید)
اتباع واشنگتن infielder رونی Belliard پیاده روی با دانش آموزان از Charles E. زرگر یهودی روز مدرسه (CESJDS) در طول یک سال 2007 تلاش پاک کردن همراه بانک Anacostia رودخانه. اعضای اتباع پیوست کیمبال مدرسه ابتدایی و CESJDS دانش آموزان و زمین حفاظت سپاه برای تلاش. (CQ رول تماس بگیرید)
چاد کردرو راست و کریس شرودر کوزه برای اتباع واشنگتن در سایت در این زمینه از روی عرشه فوقانی در سمت راست فیلد سمت جدید بیس بال ورزشگاه در جنوب شرقی در طول یک سال 2007 تور برای بازیکنان است. (CQ رول تماس بگیرید)
تماشاگران تماشای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش کاروان ورود اتباع پارک در پوتوماک خیابان, SE, قبل از 2008 صفحه اصلی بازکن. (CQ رول تماس بگیرید)
رایان زیمرمن اتباع واشنگتن سوم baseman بالا سپاس Jordan Thomas, 10, از جورج تاون در هاردی مدرسه در طول سال 2011 درمانگاه در اتباع پارک برای آموزش بچه ها چگونه زندگی می کنند یک زندگی سالم از طریق ورزش و تغذیه. این رویداد به نام “زندگی مثبت: دریافت توپ نورد” بود اسپانسر شده از طرف اتباع و کوکا کولا و همزمان با ملی چاقی در دوران کودکی در ماه است. (تام ویلیامز/رول تماس بگیرید)
درو Storen واشنگتن اتباع امداد پارچ نقش بولینگ بازی در نینتندو Wii با سامی Liang, 17, سمت چپ, Delaney O’Hagan, 16, راست و Tervian Litchmore, 17 در اطفال واحد ملی توانبخشی بیمارستان. Storen بازدید از این مرکز در سال 2011 به شرکت در فعالیت های اغلب استفاده می شود در بیمار توانبخشی. (تام ویلیامز/رول تماس بگیرید)
Outfielders برایس هارپر چپ و Jayson Werth, مشورت در پنبه حلاجی تمرین قبل از 2012 بازی در اتباع پارک. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)
علامت لهر استقبال طرفداران خارج از اتباع پارک در این تیم باز بازی در سال 2013 برابر میامی مارلینز. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)
اتباع واشنگتن’ ریاست جمهوری کثافت بودند در دست در اتحادیه ایستگاه برای رقص-را به نفع خود بلیط به بازی بیس بال. در اینجا استیون گلدبرگ (ژاکت خاکستری) قرار می دهد در بهترین حرکت را به نفع خود بلیط سادگی در آوریل 22, 2013. گلدبرگ رفت با دو بلیط رایگان. (داگلاس گراهام/CQ رول تماس بگیرید)
اتباع واشنگتن پارچ حداکثر Scherzer مذاکرات با سن. جان مک کین R_Ariz., چپ در کنگره بعد از ناهار با بهداشت ، پوسته پوسته شدن جف R-Ariz., و Scherzer همسر اریکا مارس-Scherzer در مارس 24, 2016. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)
طرفداران دیده در خارج از E. Barrett Prettyman دادگاه فدرال در طول رژه جشن جهانی سری قهرمانان اتباع واشنگتن در نوامبر. 2, 2019. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)
سناتور. تد کروز سناتور تگزاس چپ و سن. Tim Kaine, یک عکس با هم در کنگره در دسامبر. 5, 2019. Kaine, D-Va., قرار داده شده یک سری جهانی شرط بندی با کروز R-Texas. به عنوان بازنده کروز ارائه تگزاس با مضمون بوفه برای خود و کین در مورد رابطه کارکنان. (کارولین Brehman/CQ رول تماس بگیرید)
کمیسر جایزه متعلق به 2019 جهان سری قهرمانان اتباع واشنگتن دیده می شود در راسل ساختمان در 4 مارس سال 2020 است. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>