این یک راه طولانی خانه برای N. D. G. زن و شوهر در سفر به آمریکای مرکزی

محتوای مقاله

زمانی که رنه Vergé و همسرش, سابین ویشی چپ مونترال در پاییز گذشته برای تمدید تور آمریکای مرکزی, آنها نمی دانند خود را به یاد ماندنی ترین ماجراجویی خواهد بود در تلاش برای پیدا کردن راه خانه.

N. D. G. زن و شوهر بوده و در جاده حدود سه ماه زمانی که آنها آگاه شد از کروناویروس که ravaging ووهان چین. در آن زمان آنها رسیده پاناما در اواخر فوریه به ویروس در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی و آنها تصمیم گرفت از آن زمان به نوبه خود camper در اطراف و سر در خانه است.

“طرح اصلی ما بود برای دیدن شهر پاناما و کانال اما ما نگران گیر بودن و ما تبدیل به اطراف” Vergé گفت: از طریق تلفن از خانه اش جایی که او و همسر خود جدا برای 14 روز پس از ورود به صفحه اصلی پنج شنبه.

آنها breezed از طریق کاستاریکا در دو روز اما مشکلات خود را آغاز کرد و در مرز با نیکاراگوئه و آن را مرتبط با این بیماری همه گیر. به نظر می رسد پاناما یک نقطه داغ برای تب زرد و هر کسی زیر سن 60— که خواهد بود ویشی — نیاز به اثبات از واکسیناسیون و یا تا به حال به غایب از پاناما برای پنج روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>