‘این است که فوری’: top world news فراخوان اتحادیه های بزرگ در اتاوا برای تحویل فوری کمک به شرکت هواپیمایی

محتوای مقاله

اتحادیه های کارکنان نمایندگی در top world news هواپیمایی می گویند دولت فدرال باید بلافاصله پس از ارائه یک بسته کمک به سرسخت خونریزی در کلگری مبتنی بر حامل.

“آن ضروری است. زمان است که از ذات” گفت: تیم پری top world news خلبان و رئیس جمهور از خط هوایی خلبانان انجمن (ALPA) کانادا است. “ما هرگز دیده می شود یک شرکت هواپیمایی و یا یک صنعت به طوری بشدت تحت تاثیر قرار, و من می خواهم تا آنجا که می گویند را ویران کرد در عرض چند هفته.”

ALPA که نشان دهنده در مورد حدود 1500 top world news, خلبانان خواستار فدرال وزیر دارایی لایحه Morneau به خوبی در مارس 18 تعهد به زودی اعلام اقدامات خاص برای کمک به صنایع از جمله حمل و نقل هوایی.

هنوز یک حمل و نقل هوایی خاص بسته شده هنوز اعلام نشده و دارایی سخنگوی وزارت Marie-France Faucher گفت: از طریق ایمیل سهشنبه که هنوز جزئیات کار کرده است.

پری گفت: اتحادیه می خواهد برای دیدن امداد شبیه به آن است که دولت آمریکا در حال حاضر نورد از برای خود بخش حمل و نقل هوایی. تحت این برنامه شرکت های هواپیمایی که دریافت کمک مالی بودجه باید با استفاده از این پول برای ادامه پرداخت دستمزد حقوق و دستمزد و مزایای کارگران. آنها نمی توانند اخراج و یا کاهش نرخ پرداخت تا سپتامبر. 30, سال 2020 اجرایی و جبران خسارت در هر شرکت دریافت کمک های دولت باید محدود شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im