جداسازی افراد مسن مهم تر از اجتماعی فاصله

وزیر دفاع اسرائیل نفتالی Benett سهام آنچه که در کشور پیدا کرده است به عنوان موثر ترین راه های کاهش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نفتالی بنت: من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما تنها مهم ترین بینش کل کرونا بیماری همه گیر. مهم ترین چیز — بیش از اجتماعی فاصله گرفتن بیشتر از, تست, تست, تست بیش از هر چیز دیگری — این است که برای جدا کردن افراد از افراد جوان است.

تک کشنده ترین ترکیب است زمانی که مادر بزرگ در آغوش گرفتن نوه اش. این است که چرا ؟ چون تاج منحصر به فرد ویروس در حس که آن را راه کشنده تر برای افراد مسن نسبت به افراد جوان است.

در بسیاری از کشورها صفر افراد جوان درگذشت. کشورهای که در آن بسیاری از مردم درگذشت 0.1% شد مردمی زیر سن 30 یا 20. در حالی که افراد بیش از سن 70 و 80 یکی از پنج تن از آنها که به این ویروس می میرند.

بنابراین آنچه که ما نیاز به انجام بیش از دوره بعد از زمان است که به مراقبت از مادر بزرگ و پدر بزرگ از دور. بسیاری از واتساپ و اسکایپ و شما نام آن را. آنها را مواد غذایی, تمیز, جعبه قبل از اینکه شما را ترک و سپس آنها را در خانه. اما وارد خانه نمی آغوش گرفتن آنها است زیرا شما به آنها را به خطر می اندازند.

در نهایت مردم از من بپرسید: آیا این افراد باید جدا برای همیشه لطفا برای ؟ جواب این است: هیچ.

بیش از چند ماه آینده به تدریج بقیه جمعیت آن را می خواهم یا نه در حال رفتن به دریافت coronavirus. اکثر قریب به اتفاق اکثر افرادی که دریافت coronavirus حتی نمی آن را می دانم. آن را به سه یا چهار هفته آنها را نمی خواهد می دانم که آنها باید این ویروس و در پایان آن چهار هفته آنها خواهید بود سیستم ایمنی بدن.

آن شروع خواهد شد با 1% و 5% و 20% — هنگامی که آن را می رسد فقط در حدود 60-70 ٪ از جمعیت خواهد شد که ایمنی بدن بیماری همه گیر است و پس از آن مادر بزرگ و پدر بزرگ بیرون می آیند.

آن را ممکن است یک ماه یا سه ماه شاید کمی بیشتر شده است اما این طرح است. موفق باشید. مراقبت از مادر بزرگ و پدر بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im