ایزابلا بیچر هوکر: “ما مردم’ شامل زنان

X

داستان جریان

مقالات اخیر

21 در یک سری از مقالات در بزرگداشت ماه تاریخ زنان توسط spotlighting قابل توجهی گفتار و یا شهادت تحویل داده شده توسط یک زن در ایالات متحده در این تاریخ.

برای ایزابلا Beecher, فاحشه عالی, آن را کاملا روشن است. در اظهارات او به شورای بین المللی زنان در شب مارس 30 سال 1888 او با چکش صفحه اصلی نقطه دوباره و دوباره: زنان مردم هستند. زمانی که از تدوین کنندگان قانون اساسی ایالات متحده با استفاده از واژه “مردم” او استدلال آنها به معنای زنان و همچنین مردان است. “آیا می توانم هر چیزی plainer پس از آن یک زن — که یک ‘فرد’ — یک شهروند و به عنوان یک “شهروند” و ” شهروند حق رای دادن؟”

او جوانترین از 13 خواهر و برادر در این نامی بیچر خانواده که شامل او برادر ناتنی Rev. هنری وارد بیچر, و, نیمه, خواهر, هریت بیچر استو. مکان شهادت قبل از کنگره و درخواست کانکتیکات قانونگذاران برای حق رای زنان. او همکاری و نوشت: دولت برای اولین بار قانون مالکیت برای زنان است. او پلیس مبارزه برای اصلاحات. او کشور سفر کرد چند بار سخنرانی به طور خستگی ناپذیری در حقوق زنان.

اما او استدلال که زنان “مردم” و بنابراین باید مجاز به رای کاهش یافت و در گوش کر. فاحشه عالی میراث شده است تحت الشعاع قرار توسط distinguised خواهر و برادر. با وجود موفقیت های تاریخ, تا حد زیادی فراموش شده ،

توسط ایزابلا Beecher, فاحشه عالی

افتتاحیه کنوانسیون شورای بین المللی زنان Albaugh این اپرا, واشنگتن d. C.

در ماه اوت 1774 که دولتمرد برجسته و میهن پرست, Thomas Jefferson, در مجاری تحت عنوان “خلاصه ای از دیدگاه حقوق انگلیس و آمریکا و” استفاده از کلمات خاصی که من را برای متن در حالی که پرداختن شما امروز در “قانون اساسی حقوق زنان و شهروندان ایالات متحده است.” آنها عبارتند از:

“تمام هنر از دولت متشکل از صادق بودن.”

و دوباره:

“خدا که به ما زندگی به ما آزادی در همان زمان; دست از زور ممکن است از بین ببرد اما نمی تواند disjoin آنها.”

ممکن است بپرسید من شما را بیمار توجه در حالی که من تلاش برای نشان می دهد: اول این که زیر مناسب تفسیر قانون اساسی ایالات متحده که او آنقدر بزرگ بخش در آماده سازی زنان حق رای امروز دقیقا شرایط یکسان با مردان و در مرحله دوم که آنها باید به دلایل مختلف به ورزش این حق بدون انقیاد به تعرض یا به تاخیر انداختن و مردان باید برای کمک به آنها را به انجام این کار توسط هر وسیله در قدرت خود را.

اول, اجازه دهید من صحبت از قانون اساسی ایالات متحده و ادعا دارد که یک خط در آن و نه یک کلمه منع زنان برای رای دادن; اما به درستی تفسیر است که تفسیر اعلامیه استقلال و اظهارات پدران آن در واقع تضمین به زنان حق رأی در تمام انتخابات ایالتی و ملی است. گوش دادن به مقدمه قانون اساسی و مقدمه شما می دانید که کلید به آنچه در پی آن است که بتن به طور کلی در بیانیه ای از اصول که در مقالات بعدی در بیان جزئیات است. مقدمه می گوید:

“ما مردم ایالات متحده به منظور تشکیل یک اتحاد کامل تر ایجاد عدالت بیمه داخلی آرامش ارائه برای دفاع مشترک ترویج رفاه عمومی و حفظ برکات آزادی برای خود و آیندگان ما انجام مقدر و ایجاد این قانون اساسی برای ایالات متحده آمریکا.”

ارتکاب این به حافظه دوستان; بدانید با قلب آن را به عنوان به خوبی به عنوان رئیس و من باید بدون نیاز به استدلال می کنند این سوال قبل از اینکه شما را از حق رای دادن. برای زنان “مردم” قطعا و تمایل آنجا که مردان به حداقل می گویند برای ایجاد عدالت و به بیمه داخلی آرامش و برادران شما هرگز بیمه داخلی آرامش در روز آمد مگر اینکه شما اجازه می دهد تا زنان برای رای دادن کسانی که از پرداخت مالیات و خرس به همان اندازه با خودتان تمام بار جامعه; برای آنها معنی نیست که دیگر هیچ برای ارسال با صبر و حوصله و بی سر و صدا به چنین بی عدالتی و هر چه زودتر مردان این درک و بزرگواری ارسال برای تبدیل شدن به سیاسی در برابر خود مادران همسران و دختران — aye از مادربزرگ خود که برای من دسته جای خود را سیاسی, کارشناسی ارشد, به عنوان آنها در حال حاضر هستند هر چه زودتر این قیمتی داخلی آرامش بیمه می شود. زنان هستند مطمئنا “مردم” به من گفت: و هنگامی که این کلمات نوشته شده بود و به عنوان مشتاق به عنوان مردان برای برقراری عدالت و ترویج رفاه عمومی و هیچ کس را hardihood به انکار که foremothers ما (ما صحبت در مورد پدران ما به تنهایی به اندازه کافی بلند?) آیا کامل خود را به اشتراک گذاری در کار ایجاد عدالت ارائه برای دفاع مشترک و ترویج رفاه عمومی در تمام آن در اوایل روز است.

حقیقت این است که دوستان که آزادی تا به حال به دست آورده با شمشیر و حفاظت شده توسط شمشیر مردان لزوما به جلو و به نظر می رسید تنها سازندگان و مدافعان این آزادی; از این رو تمام راه را به پایین شده است مطالب خود را وطن پرست در سکوت کار می کنند و از طریق مردانی که مبارزان طبیعت جای خود را تا روز; اما در حال حاضر در گذشته زمانی که آن تاسیس شده است که برگه های رای به جای گلوله به حکومت بر جهان است و ما در این کشور در حال ساخت و حمایت از ما فقط قوانین رای گیری به تنهایی نگه داشتن ما گلوله برای چند رنجور سرخپوستان در مرزهای آنها ما ستمکاران به اندازه کافی مایل به نابودی و نه برای civilize و آموزش, اکنون زمان آن است که زنان متوقف شد و به تلاش برای برقراری عدالت و ترویج رفاه عمومی و حفظ برکات آزادی برای خود و آیندگان را از طریق رای از مردان, چرا که آنها نمی توانند کنترل این رای و به نوبه خود آنها را به بالا و اخلاقی استفاده می کند در دولت ؛ بر خلاف برادران ما بهترین آنها را در پایان شوخ طبعی امروز و پس وحشت زده در فساد اخلاقی از بدن اجتماعی است که آنها آماده هستند برخی از آنها به دور انداختن قدرت خود را به رای دادن و رفتن بر کل نظریه دولت ما از بسیاری از مردم (دولت ما اسمی از مردم توسط مردم و برای مردم) و به درخواست دولت از چند بار بیشتر — چند غنی چند حكيم چند تحصیل کرده.

اما من باید به مقابله با این نقطه آخرت. من فقط آرزو می کنم برای اتصال بر ذهن شما در حال حاضر در این فکر است که زنان نیز شامل این کلمه “مردم” از مقدمه و در نظر گرفته شده بودند را شامل می شود به همان اندازه به عنوان مردان و عدم استفاده از رای گیری در همه گذشته به دلیل آنها تصمیم به اعمال خود مردم را به قدرت از راه های دیگر است و نه قطع کردن آنها از حق خود برای استفاده از رای گیری در هر زمان ممکن است آنها را مشاهده کنید مناسب; و شما را درک خواهد کرد با یک معاینه دقیق از کل قانون اساسی که به شرح زیر مقدمه و است که به قانون زمین تا اوایل سال 1789 که زنان بودند در آغوش مفاد آن دقیقا به عنوان مردان بودند و این که کلمه “مردم” بنابراین اغلب استفاده می شود همیشه شامل آنها است.

این درست است از چهار مقاله است که من را در نظر بگیرید و برای هر مقاله دیگر در قانون اساسی که در آن کلمه “مردم” استفاده شده است. مقاله من از اصلاحات است: “حق مردم برای صلح و دوستی جمع آوری و درخواست برای جبران نارضایتی” و غیره. هیچ کس شک و تردید که با حق مساوی با مردان; در واقع این مورد تنها حق سیاسی است که خوش گفته به ما امروز به دلیل آن است که بسیار آسان برای خلاص شدن از ما و سکوت ما در این راه است.

برای سال ها و سال زنان شده اند دادخواست کنگره و قانونگذاران ایالتی را به پایین سیاسی میله که مردان قرار داده اند تا بر خلاف قانون اساسی و کل روح از دولت ما و اجازه می دهد آنها را برای تبدیل شدن به فعال همکاران در ارتقای رفاه عمومی; اما پاسخ بوده است “ترک برداشت” یا معادل آن; و این به سادگی است چرا که این زنان دادخواهان تا به حال هیچ قدرت برای قطع سر این کنگره و assemblymen; (سیاسی خود را سر, منظور من, چرا که ما باور نمی کنیم در حد خونریزی از هر نوع). پس از مدتها پیش به عنوان سال 1871 من منظور از یک سناتور به منشی مجلس سنا برای جستجو برای دادخواست و سپس بر روی فایل و اینجا است که کارمند را گزارش. او در بر داشت نام 20,000 زنان slumbering در گرد و خاکی کبوتر سوراخ و محترم آقا از من خواست که با لبخند تحقیر “چگونه بسیاری از زنان واقعا می خواهید رای بدهید ؟” شگفت زده شد, در رکورد بود که یک دهم از این تعداد بوده است wearily دادخواست ما قانونگذاری سال پس از سال پس از سال 1848.

و پس از آن وجود است و مقاله دوم با ارائه آن به صورت “حق مردم برای نگه داشتن و حمل سلاح” و…. که حق زنان راستى باید به طور مساوی با مردان, و, که, مگر اینکه برخی از جدید محافظ عنصر را به جامعه زنان خواهد بود مجبور به استفاده از در دفاع از خود به عنوان هرگز قبل از جنایت علیه زن در زنانگی در حال تبدیل شدن به unendurably مکرر در سراسر سرزمین ما. جدید محافظ عنصر من به سختی باید بگویم این است که انتخابات در دست خود او از آن است که در حال حاضر در دست این اراذل و اوباش را که شب شنیع و کسی که تقریبا نزدیک معابر شهرها و روستاها حتی برای همه صادق زنان لحظه ای که خورشید پایین رفته است. آیا شما تا به حال به فکر این آقایان شما که مخالف هستند به استفاده از رای گیری که در میان به اصطلاح محافظ که به استفاده از رای گیری برای او هستند و این بسیار برای آنها ما ساخت بسیاری از ما در زندان و penitentiaries مالیات زنان به انجام آن است که هر روز انتخابات می بیند بینوایان و آواره گرفته شده از workhouse به انتخاب مردانی که برای ایجاد و اجرای قوانین برای همه زنان کمتر از مردان است ؟

مقاله چهارم فراهم می کند و برای “حق مردم را به طور امن در برابر جستجوهای غیر منطقی و تشنج” و غیره. زنان قطعا نیاز به شود و در نتیجه امن. و ماده نهم را فراهم می کند که “شمارش در قانون اساسی از حقوق خاص نباید تعبیر به انکار دیگران حفظ توسط مردم است.”

آن است که کاملا روشن است که همه اینها از حقوق زنان مساوی با مردان است که اصطلاح “مردم” که در اینجا مورد استفاده قرار گیرد در نظر گرفته شده بود به آغوش هر دو ؟

در نتیجه پس از آن مقدمه و اساسی زیر است که ما دولت تشکیل شد و کار خود را آغاز کرد از محافظ قانون به سادگی در آغوش زنان در تمام مفاد آن; و هنگامی که مقدمه اعلام کرد که هدف از همه بود به امن نعمت آزادی برای خودمان و آیندگان آن را قطعا به این معنی نیست که به امن برای مردان به تنهایی و آیندگان از این نعمت آزادی به نیمی از خودمان و نیم از ما آیندگان اما به کل مردم و زنان و همچنین مردان است.

و توجه داشته باشید دوباره کلمه “امن” در این مقدمه است که به ندرت کمتر مهم از کلمه “مردم.” “امن برکات آزادی برای خود و آیندگان ما” — نه به نعمت آزادی به عنوان اینکه تدوین کنندگان قانون اساسی بودند autocrats با قدرت به سبب خودداری و یا آزادی, اما, امن, نعمت آزادی برای کسانی که در حال حاضر این حق به آنها از جانب خدا و توسط خود طبیعت بودند که با هم برای اهداف دفاعی و امنیتی که در برابر جهان خارج است که هنوز هم اصرار داشت که آزادی بود و نه حق از بسیاری از, اما از چند و کسی که ممکن است قادر به سرنگونی این حق از افراد برای زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی, مگر اینکه آنها در ترکیب با هم برای دفاع و تضمین این حقوق است.

و این جایی است که اعلامیه استقلال در می آید به عنوان یک مترجم از قانون اساسی و آن utters هیچ نامشخص صدای این سوال که آیا “مردم” به معنای در مقدمه و مقالات زیر است. آن می گوید: “ما این حقایق را به بدیهی” — (علامت که بدیهیاست که که آنها نیاز به هیچ مدرک) — “است که همه انسانها برابر خلق شده اند; که آنها وقف توسط خالق خود را با برخی از حقوق مسلم; که در این میان زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی; که برای تضمین این حقوق;” — (در اینجا هم کلمه “امن” نه به grant یا سبب) — “دولت ها برقرار میان مردان استخراج خود را فقط از قدرت رضایت از حکومت” (و نه از رضایت از نیمی از حکومت — رضایت از نیمی از مردان — اما حکومت) و “هر زمان که به هر شکل از دولت می شود مخرب از این به پایان می رسد آن است که حق مردم برای تغییر و یا لغو آن موسسه یک دولت جدید تخمگذار پایه و اساس آن بر اين اصول و سازماندهی قدرت خود را در این فرم به عنوان آنها را باید به نظر می رسد به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار ایمنی و شادی.

که است که می گویند پدران در کنگره مونتاژ در فیلادلفیا در 4 ژوئیه 1776 اعلام کرد بیش از کل زمین است که دولت استخراج خود را فقط از قدرت رضایت از حکومت و مالیات بدون نمایندگی استبداد و برای حمایت از این بیانیه با شرکت اتکا به حمایت از مشیت الهی آنها متقابلا متعهد به یکدیگر جان خود را از بخت و اقبال خود را و خود را مقدس افتخار; و در عین حال ما امروز گفته است که زنان در این کشورها از حق رای تا که تنهایی شده عادت از رای گیری باید برخی از جدید و قوانین خاص خود را برای دیدار با پرونده; به عبارت دیگر تا مردان باید به زنان اعطا حق زندگی آزادی و تعقیب خوشبختی — یک حق برای ترویج رفاه عمومی — یک راست به ایجاد عدالت و امنیت از برکات آزادی برای خود و آیندگان.

در حال حاضر دوستان آیا شما تعجب می کنم که آن را می سازد من جوش خون به شنیدن کلماتی مانند اینها; برای شنیدن از لب ها از صرف پسران ادعای اینکه آنها و جنسی خود به تنهایی باید این حق را برای ایجاد و اجرای قوانین است که من و دختران من هستند به زیر زندگی می کنند; که آنها متولد می شود و من متولد به اطاعت; که چون من و دیگر زنان باید کورکورانه فکر می کردم و دوست داشتم به فکر می کنم در تمام گذشته که قانون-ساخت و اجرای امن بودند در دست برادران و پدران و شوهران آنها در حال معتبر محافظ زنان ما به ترک مردان در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای استفاده از این قدرت زمانی که ما با اکراه باز چشم ما به این حقیقت است که آن را خوب است برای انسان را به تنهایی در کشور بیش از هر زن در خانواده در کلیسا و در زندگی اجتماعی; که دولت نیاز مادران و همچنین پدران و فساد اخلاقی را نه تنها ادامه به غلبه اما با پیشرفت تمدن خواهد بود به طور پیوسته در حال افزایش است تا زمانی که زن ناتوان است برای قرار دادن پایین اخلاقی evils با استفاده مستقیم از قدرت سیاسی و همچنین اخلاقی تحت تاثیر قرار.

شما به من بگویید که من باید به شرایط قبل از من می تواند رای; من که هستم رایگان متولد و شهروند ایالات متحده; در حالی که هنوز شما اعتراف این نادان خارجی اگر او یک انسان به تمام امتیازات و مسئولیتهای شهروندی است. من مخالف این فرض قدرت در بخشی از مردان این کشور است. من اعلام می کنم به شما به عنوان پولس رسول: “من آزاد هستم-متولد شده است.” “با قیمت عالی به دست آمده من این آزادی گفت:” افسر رومی به این وطن پرست, پیر رسول; اما او پاسخ داد: “من آزاد هستم-متولد شده است.”

آه دوستان وجود دارد این است که موسیقی در این کلمات به گوش من. آنها عمیق ارتعاشات یک روح است که دارد کشور را به عنوان خود وجود دارد ده ها هزار نفر از زنان امروز آماده است که به تعهد خود زندگی خود را به بخت و اقبال و مقدس خود افتخار برای نگهداری از حقوق خود را به عنوان رایگان-متولد شهروندان این کشور که هرگز میل و رضایت به چنین هتک حرمت از قانون اساسی ایالتی یا ملی به عنوان خواهد بود که توسط علاوه بر این از ویژه مقالات ارائه به صورت حق زنان برای رای دادن. چنین مقالات را تقریبا خوانده شده به این ترتیب: “همه انسانها برابر خلق شده اند; همه زنان نیز در برابر خلق شده اند نه تنها با یکدیگر بلکه به مردان; همه مردان ممکن است صلح و دوستی جمع آوری و درخواست برای جبران نارضایتی ممکن است نگه داشتن و حمل سلاح ممکن است امن در برابر جستجوهای غیر منطقی و تشنج ممکن است حفظ به خود همه حقوق برشمرده در قانون اساسی و همه زنان ممکن است جمع آوری و…. و غیره.”

به عنوان به خوبی ممکن است متکلمان تفسیر “آنچه که مردان باید انجام دهید به شما, آیا شما حتی پس به آنها” به معنی واقعی کلمه و در نتیجه تقاضا یک کتاب جدید در این خصوص عبارتند از: زنان در این و مانند دستورات: “او که ایمان باید نجات داد و او که ایمان نمی باید محکوم کرد” “هیچ مردی می تواند در خدمت دو ارباب” به یک مرد خوب را از خوب گنج از قلب خود را چنين مطرح چیزهای خوب” و غیره. هیچ دوستان حقیقت این است که سابقه و تعصب سفارشی و کور محافظه کاری هستند و تنها موانع در برابر زنان در دولت امروز. قانون اساسی همه درست زمانی که به درستی تفسیر و از بین بردن خود انسان ساخته تناقضات و قوانین در حال نجات قوانین رای دادن. هر قانون دیگر به رسمیت می شناسد زن با استفاده از مردانه ضمیر و او را وادار به پرداخت مالیات به جریمه و زندان و آویزان به او و او را و آن است که به سادگی پوچ و ستمکاران به مالیات و چسبیدن به یک زن توسط یک اساسنامه و انکار حق خود برای رای دادن توسط یکی دیگر از زمانی که عبارت پردازی است و دقیقا همان در هر دو.

و در حال حاضر به عنوان یک ماده از قانون اساسی که در آن ادعا منع زنان برای رای دادن. شما دنبال من با صبر و حوصله در حالی که من تلاش برای نشان می دهد که این مقاله واقعا در واقعیت تضمین به زنان حق رای برای اعضای کنگره و نه ممنوع است و نه تنها پس, اما آن را تقریبا بر دولت به طور کلی به دخالت دولت در صورت لزوم به منظور حفاظت از زنان در ورزش از این حق است. که در مقاله آمده است به این ترتیب:

هنر. من Sec. 2. مجلس نمایندگان باید انتخاب دوم هر سال توسط مردم از کشورهای مختلف و انتخاب کنندگان هر دولت باید شرایط لازم برای انتخاب کنندگان از مهمترین متعدد شاخه مقننه دولت.

در اینجا شما باید آن را در کامل است. تنها بند در قانون اساسی ایالات متحده است که می تواند شکنجه به حذف زنان از رای گیری برای ایالات متحده افسران و این است راه آن است که شکنجه توسط دشمنان ما. من صحبت می کنند advisedly وقتی که من می گویند “دشمنان” برای دوستان این است که هیچ کار لذت بخش است این کار از بالا و پایین رفتن در طول و عرض زمین اعلام کرد که زنان آزاد هستند و باید به استفاده از آزادی خود را تحت یک حس مسئولیت و وجدان استفاده از رای گیری تنها نشانه ای از مسئولیت سیاسی; و مردانی که نگه داشتن این قوانین از سابقه و تعصب و بسته ما را از صلح آمیز و در خور زنان بیان از نظر ما و ما را در امور دولت هستند و بنابراین بدترین نوع از دشمنان. آنها ما را وادار به ناخوشایند ترین وظیفه و به مجازات که نیش آنها اما کمی مفهوم. برخی از ما می دانیم در قلب ما امروز از آتش و کونی که سوختن باعث می شود زخم های عمیق تر از شهید آتش و نبود ایمان به خدا و عشق به انسان ما باید داده اند تا این مسابقه طولانی در پیش است.

در اینجا شما باید بگویم تنها استدلال در برابر حق زنان برای رای دادن مندرج در قانون اساسی ایالات متحده آمریکا و به اختصار به بیان آن این است: بند دوم می گوید که انتخاب کنندگان برای اعضای کنگره باید همان شرایط به عنوان انتخاب کنندگان برای اعضای دولت قوه مقننه و قانون اساسی از کنتیکت به عنوان مثال اعلام کرد در مقاله ششم بخش 2 که

“هر مرد سفید شهروند ایالات متحده که باید سن زیر بیست و یک سال و اقامت در این دولت یک سال و در شهر شش ماه باید قادر به خواندن هر مقاله از قانون اساسي در نظر گرفتن چنین سوگند به عنوان ممکن است تجویز شده توسط قانون می تواند یک انتخاب کننده از دولت است.”

در حال حاضر معترضان می گویند زنان نمی نر از شهروندان ایالات متحده و به عنوان این تنها آنهایی که ممکن است انتخاب اعضای قوه مقننه اینها تنها کسانی که ممکن است انتخاب اعضای کنگره است. که من پاسخ: برای اولین باراست که توسط 14هفتم متمم قانون اساسی ایالات متحده کلمه “سفید” بود که به صراحت و کلمه نر عملا blotted از کشور ما قانون اساسی و در کانکتیکات سیاه مردان زیر که اصلاح شد مجاز به رای دادن برای سال قبل از کلمه “سفید” حذف شد از آن قانون اساسی و دوم که اولین بند از این ماده دوم بخش 2, که می گوید که مجلس نمایندگان باید متشکل از اعضای انتخاب شده توسط مردم را رد می کند به هر دولتی این حق را به هر گونه صلاحیت برای دولت انتخاب کنندگان است که باید از تداخل با predominating حق تمام مردم به انتخاب خود اعضای کنگره است.

این است که اگر قانون اساسی ایالات متحده گفته بود “حق محاکمه با حضور هیئت منصفه باید امن برای تمام مردم ایالات متحده” و کانکتیکات بود گفت: در قانون اساسی “هر مرد سفید شهروند باید به عنوان یک محاکمه با حضور هیئت منصفه.” به سادگی چنین مقاله ای از یک دولت قانون اساسی خواهد بود تلفظ تهی و خالی و تنها دلیل دیگر شده است به طوری تلفظ طولانی در پیش است که در ابتدا مردان به تنهایی فکر, رای گیری, خواست رای, را, رای, و بنابراین نویسندگان این دولت قانون اساسی در تعریف که باید انتخاب کنندگان به طور طبیعی و به عنوان یک ماده در عینیت و بدون هیچ فکر زنان گفت: “همه شهروندان مرد سفید” با چنین شرایط ممکن است رای; و در مورد همه قوی تر زنان نسبت به مردان سیاه به دلیل اسارت و disfranchisement از مردان سیاه و سفید بود فکر اکراه درست است اما با این وجود فکر و به رسمیت شناخته شده توسط قانون اساسی ملی در حالی که disfranchisement از زنان بود و نه فکر و یا به طور جدی در نظر گرفته شده برای یک لحظه.

این است که به سادگی درست است که زنان در واقع رای در تعداد کمی از موارد در روز قبل و آنها تنها متوقف به انجام این کار به دلیل آنها نمی درک اهمیت آن و یا به عنوان در نیوجرسی چرا که دولت در نقض مستقیم قانون اساسی ایالات متحده به عنوان من فکر می کنم به خصوص disfranchised زنان از دولت است.

و به کسانی که ممکن است آماده به اعتراف است که امنیت ملی قانون اساسی به زنان حق رای در تمام موارد به طور مساوی با مردان وجود دارد این ویژه و قاطع استدلال با توجه به حق رای برای اعضای کنگره است. قانون اساسی به عنوان ما را دیده اند به حق مردم از دولت تنها با این محدودیت — که انتخاب کنندگان برای اعضای کنگره باید مدارک لازم برای انتخاب کنندگان برای اکثر متعدد شاخه مقننه دولت. حق مطلق است جز این که دولت ممکن است به رفع “مدارک.”

در حال حاضر آنچه که در صلاحیت? جنس یکی نیست. مدرک تحصیلی چیزی است که ممکن است به دست آورد به عنوان یک سن خاص در یک زمان خاص از اقامت توانایی خواندن ، یک ارتفاع خاص از قد و قامت نمی تواند یک رنگ خاص چشم نمی تواند باشد. هیچ چیز طبیعی و غیر قابل تغییر می شود. بنابراین جنسی نمی شود. دولت در ساخت فیلم یک صلاحیت تلاش کرده است که آن را به حال هیچ قدرت به انجام و عمل آن است که تا کنون از درجه اعتبار ساقط…

و در حال حاضر به من اجازه به شما به طور خلاصه استدلال از حق رای در کشور ما انتخابات به عنوان به خوبی به عنوان ملی در نتیجه از 14ام و 15ام اصلاحات مربوط به قانون اساسی ایالات متحده است. آن به سادگی این است: قبل از جنگ و بازسازی اعمال زیر آن کلمه “شهروند” بود به طور کامل تعریف شده و در برخی از حقوقدانان رقیب که همه افراد با توجه وفاداری به دولت و محافظت از آن به درستی شهروندان و دیگران که تنها کسانی که معتبر قانونی رای دهندگان می تواند به درستی به نام از شهروندان است.

پس از آن که حزب جمهوری خواه مورد نظر به enfranchise سیاه و سفید مردان تا حدودی به خاطر تامین امنیت رای خود را (من نمی گویم که این تنها انگیزه) در انتخابات ریاست جمهوری بعدی آن بود حاضر به محو کردن قانون اساسی با کلماتی مانند این: “همه مردان سیاه پوست که قبلا برده شهروندان ایالت متحده” و “هیچ دولت باید ایجاد و یا اجرای هر قانون که باید abridge امتیازات و یا مصونیت از مردان سیاه و سفید” و دوباره “حق از شهروندان ایالات متحده برای رای دادن نباید انکار کرد یا خلاصه هر دولت” و پس از آن رانده شد به بشارت از یک اصل کلی شهروندی قابل استفاده برای همه افراد در همه زمان و این اصل است که “همه افراد متولد شده یا تابعیت ایالات متحده و موضوع را به حوزه قضایی آن در حال شهروندان ایالات متحده و دولت در آن سکونت دارند.” این یک گرند ادعا درست یک و یک در هماهنگی به عنوان من در حال حاضر نشان داده شده است با روح و متن کامل قانون اساسی ایالات متحده و اعلام استقلال و مانند آنها را در آغوش همه زنان و همه مردان و امن برای تمام زنان کمتر از مردان از حق خود برای رای دادن.

در حال حاضر, دوستان, علامت این کلمات: “امن” و “حق رای دادن.” ادعای ما این است که اصل اساسی داد بدون حق رای برای هر مرد یا زن اما آن را به سادگی امن برای هر مرد و زن خود, اصلی, طبیعی حاکم خودش را جز تا کنون به عنوان او نمایندگان این را به دیگران برای اهداف نظم اجتماعی. و این اصلاحات پس روح قانون اساسی در مقدمه و مقالات اعلام کند که تمام افراد در حال شهروندان و به رسمیت شناختن حق شهروندان برای رای دادن. می توانید هر چیزی بود plainer سپس از آن یک زن به عنوان یک “فرد” یک شهروند و به عنوان یک “شهروند” است که شهروندان حق رای دادن ؟

آن را تحت این اعتقاد است که او تا به حال یک دشت حق رای و در نتیجه یک دشت وظیفه به رای که خانم آنتونی مصمم به بازیگران خود رای برای رئیس جمهور و اعضای کنگره در برخی از انتخابات. و او موفق به قانع کننده ثبت و از بخش و بازرسان انتخابات است که او تا به حال این حق به اندازهای است که آنها ثبت نام خود را و سوگند از انتخاب کننده اجرا شد و رای گیری شد و با دریافت و شمارش و سپس به ایالات متحده آمد و بر او به عنوان یک جنایتکار و محاکمه او به صورت غیر قانونی رای گیری تحت یک قانون در کنگره به تصویب رسید در سال 1870 بر روی هدف به اجرای مفاد 14ام و 15ام اصلاحات.

لطفا توجه کنید در حال حاضر که قبلا هر دولت در حال شارژ خود را از انتخابات و ایالات متحده تا به حال هیچ حق دخالت در انتخابات در هر کشوری حتی اگر انتخابات شد ملی, افسران, اما در اشتیاق حزب جمهوری خواه برای به اجرا درآوردن اصلاحات آن را سیاه و سفید آرای خود را به کمک آنها به یک قدرت جدید به کنگره در این بخش: “کنگره باید قدرت اجرای این مقاله” یعنی: “حق شهروندان ایالات متحده برای رای دادن بدون انکار در حساب از نژاد و رنگ و یا وضعیت قبلی بردگی است.” و کنگره گذشت آنچه که به نام اجرای قانون از سال 1870 است که تحت عنوان “یک عمل برای به اجرا درآوردن حق شهروندان ایالات متحده برای رای دادن در چندین ایالت از اتحادیه.” شرایط عمومی دوباره در اینجا شما را درک نه یک عمل برای به اجرا درآوردن حق مردان سیاه و سفید برای رای دادن در کشورهای مختلف اتحادیه اما از همه شهروندان ایالات متحده است. و اولین 18 بند از قانون بسیار دقیقه در مفاد آنها برای حفاظت از این مردان که به رای شد و پس از آن وجود دارد 19th بند است که در نظر گرفته شده بود تنها مانع سفید شورشی مردان از رای گیری که تا به حال شده است disfranchised در طول جنگ و این بند می خواند در نتیجه: “اگر در هر انتخابات برای نمایندگان یا نمایندگان به کنگره ایالات متحده هر فرد باید رای بدون داشتن حق قانونی برای رای دادن هر فرد چنین تلقی خواهد شد و به جرم یک جرم و باید برای چنین جرم بود مسئول برای محاکمه در یک دادگاه ایالات متحده صالحه و در محکومیت آن باید جریمه نقدی بیش از $500 یا حبس بیش از سه سال و یا هر دو در اختیار دادگاه و پرداخت هزینه های دادستان است.”

و تحت این بند از اجرای قانون از سال 1870 که ساخته شده بود به صراحت به مجازات سفید نر شورشی شهروندان برای رای گیری پس از آنها تا به حال شده است disfranchised برای شورش قاضی شکار محکوم Susan B. Anthony به جرم رای دادن “بدون داشتن حق قانونی برای رای دادن.” این زن سیاهترین از جمهوری خواهان که تا به حال با دیگران مانند خودش مبله آقای سامنر با نصف مهمات خود را در شکل دادخواست از هزاران و هزاران نفر از شهروندان از طرف مرد سیاه و سفید — نامها آن است که کار زیادی برای جمع آوری, اما بدون که همه درخواست های کنگره به انجام عدالت خواهد بیهوده بوده است — این زن که تا به حال نقض بدنام برده فراری از قانون در هر زمان با دادن فنجان آب سرد به فرآیند له له زدن فراری و سرعت او در راه خود را به رایگان در خاک کانادا-او خدا را شکر! از همه زنان در این زمین انتخاب شد توسط دولت ایالات متحده به محاکمه کشیده از یک دادگاه دیگر مورد آزار و اذیت در فضای نزدیک به یک سال از محاکمه در گذشته در یکی دیگر از شهرستان و جریمه برای جرم و جنایت برای رای دادن به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا و اعضای کنگره تحت یک عمل را تحت عنوان “یک عمل برای به اجرا درآوردن حق شهروندان ایالات متحده برای رای دادن در چندین ایالت این اتحادیه” و زیر یک بند از این قانون ساخته شده است که آن را یک جرم برای یک شورشی برای رای دادن چرا که او محروم شده بود خود را شهروند حق رای ویژه قانون کنگره در نتیجه جرم و جنایت خود از شورش…

به من گفت: در ابتدا که زنان باید به حق قانونی خود برای رای دادن و مردان باید برای کمک به آنها را به انجام این کار توسط هر وسیله در قدرت خود را. و این به دو دلیل:

یک: به دلیل سوال از قانون امروز تا حد زیادی سوال از اخلاق و مردان به تنهایی کفایت برای مقابله با, اخلاق, جامعه, اما عاقلانه و فقط ممکن است آنها بود و با این حال صادقانه در تمایل خود را برای ترویج رفاه عمومی. آموزش و پرورش سکولار و مذهبی اعتدال مصاحبه پلیس مقررات کیفری موسسات و reformatories — که علاقه بیشتری نسبت به زنان شهروندان در تمام این سوالات و یا بیشتر خرد را به خود حل است ؟

دو: می تواند وجود داشته باشد هیچ واقعی مردانگی و نه واقعی زنانگی که مردان قانون و زنان صرفا اطاعت کنند. هر مادر در خانه هر زن معلم در مدارس ما است در تخفیف امروز به دلیل سیاسی تبعیت. هر پسر می داند و آگاهانه یا ناخودآگاه عمل می کند بر این اساس و واقعی اقتصاد سیاسی است که تنها نام دیگری برای علوم دولت هرگز نمی تواند آموزش داده شود تا زنان هوشمند و مسئول متفکران بر این موضوع به طور مساوی با مردان هستند و قادر به انجام اعتقادات خود در پای صندوقهای رای به عنوان مردان. از این رو تکرار می کنم آن است که دشت وظیفه هر زن به تمایل به رای دادن و هر انسان برای حذف موانع در راه خود را.

من فقط جواب یک اعتراض. آن است که گفت: “ما بیش از حد بسیاری از رای دهندگان در حال حاضر. این ناعادلانه است به مطمئن شوید که به حذف تمام زنان در این حساب اما ما نمی توانیم از آن کمک کند. مردان نمی خواهد اجازه به disfranchised بنابراین ما باید جبران اشتباه ما در دعوت همه مردان به رای نهی از همه زنان است.” این است که بیش از حد مانند چارلز بره که reproved برای رفتن خیلی دیر به میز خود را در صبح گفت که او ساخته شده آن را با رفتن به خانه در اوایل بعد از ظهر.

اما ما بیش از حد بسیاری از رای دهندگان ؟ به عبارت دیگر دکترین خدا و پدران این جمهوری ناسالم یکی که آزادی های فردی و مسئولیت شخصی هستند و تنها پایه های تمامیت خواه در فرد یا ملت ؟ نه آن است و نه نادرست. آن را فقط به عنوان واقعی امروز به عنوان آن بود در سینا و پلیموث راک.

“تو” و “ما” می خواند احکام دهگانه موسی و پیمان که وقت مردم یهودی و در نتیجه در روح صحبت از قانون اساسی ایالات متحده و اعلامیه استقلال; و آن را بزرگ و سالم و بی خطر دکترین و ما نمی توانیم به از دست دادن بینایی از برای یک لحظه. اما آن را از دست دادن بینایی از آن که می گویند ما بیش از حد بسیاری از رای دهندگان در حال حاضر. ما باید نه بیش از حد بسیاری از. در مقابل به دور این انتخابات حتی از نادان و منحرف است به دعوت نارضایتی اجتماعی, اختلال, و جرم و جنایت.

محدودیت و بركات این نماد سفید آنقدر ساکت و ملایم, پس, جو, پس مانند دانه های برف که پایین آمده به گارد slumbering نیروهای زمین و آماده سازی آنها برای springing به جوانه و شکوفه و میوه در موسم که چند رسمیت شناختن الهی کیمیاگری و بسیاری از روح بی تاب هستند گفت: ما در مسیر اشتباه — دنیای قدیم درست بود — دولت از چند امن است; حكيم غنی باید حکومت نادان و فقیران باید خدمت می کنند. اما خدا نشسته بین eternities گفت: در غیر این صورت ما به این سرزمین هستند foreordained برای اثبات کلام او فقط و درست است. و ما آن را اثبات کند با دعوت از هر تازه وارد به سرزمین ما برای به اشتراک گذاشتن آزادیهای ما پس از صمیم قلب خریداری و مسئولیت های ما در حال حاضر آنقدر سنگین است که شانه های که به یاد آنها هستند متناوب تحت وزن خود را; که با شادی از آزادی و بار مسئولیت آنها با ما ممکن است رشد به قد و قامت مناسب مردان و کشور ما در تحقق آخرین آرزوی روح های بزرگ که “توسل به دیوان عالی کشور قاضی جهان برای rectitude از نیت خود”آیا “مقدر و ایجاد قانون اساسی ایالات متحده آمریکا” — بزرگترین منشور حقوق بشر است که جهان تا به حال تصور می شد.

منبع: “قانون اساسی حقوق زنان در ایالات متحده: یک آدرس قبل از شورای بین المللی زنان, Washington, d. C., مارس 30 سال 1888 توسط ایزابلا Beecher, فاحشه عالی. (Hartford: مورد, Lockwood & Brainard Co.), 1900, صفحات 1-26.

دانا روبین یک سخنران و مشاور متمرکز بر روی صدا و بیان. او بنیانگذار صحبت کردن در حالی که زن اولین-همیشه آنلاین مجموعه معاصر و تاریخی سخنرانی توسط زنان از سراسر زمان و در سراسر جهان است. دانا اخیرا یک بحث TEDx در “آنلاک تاریخچه راز از زنان گفتار” و او را به کار بر روی یک گلچین از سخنرانی. برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه او کمک می کند تا سازمان های جذب, حفظ و توسعه زنان خود را رهبران بازدید SpeakingWhileFemale.biz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de