است مغلوب ساختن پیشی جستن Unorthodoxy شدن ارتدوکس?

X

داستان جریان

مقالات اخیر

زمانی که نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفع خواستار چین به حساب تجاری خود را دزدی دریایی ناظران فکر کردم که او یا دیوانه و یا خطرناک است.

معمولی واشنگتن حکمت را بر عهده داشتند که صعودی پکن تقریبا مقرر به جهان داده است. مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه و قطبش چین در نظر گرفته شد در مورد بدترین چیزی که رئیس جمهور آمریکا می تواند انجام دهد.

پذیرفته شده دو حزبی استراتژی به جای نه مخالفت چین با رشد قدرت. امید است که آن نوظهور ثروت و نفوذ جهانی خواهد آزاد سازی حاکم کمونیست دولت است.

چهار سال بعد تنها یک naif معتقد است که. به جای آن وجود دارد در حال ظهور اجماع چین که قاتل نقض هنجارهای بین المللی شد و مدتها پیش از موعد برای حسابداری.

چین دوباره اردوگاه آموزش و پرورش در آن Orwellian داخلی نظارت خود را سرکوب در هنگ کنگ دموکراسی فعالان و محرمانه بودن آن مورد مرگبار شیوع کروناویروس باید همه را متقاعد جهان است که چین در حال حاضر تبدیل به یک خطرناک بین المللی پرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به استقبال متوسط کشورهای عربی در تشکیل یک ضد ایران مخالف ایران را تروریستی و هسته ای در دستور کار است. سیاست های خود را کاملا معکوس دولت اوباما بیگانگی از اسرائیل و کمک رسانی به تهران.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن nonchalantly ارائه شده فلسطینی ها را-آن-یا-ترک-آن دولت مستقل در کرانه اما بدون اعتقاد داشتند که غرب بانک حل و فصل شد کلید صلح در خاورمیانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن را لغو توافق با ایران در خصوص ملاقات با خشم بین المللی. بیشتر خشم جهانی به دنبال پس از قتل های هدفمند تروریستی ایران رهبر ژنرال قاسم سلیمانی.

در مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه recalibrations برنده چند حامیان میان دو حزبی ایجاد.

اما اخیرا اروپایی ها باید به بخش خصوصی آغاز شده به توافق برسند که تحریم های بیشتر مورد نیاز هستند در ایران که در جهان است بهتر است با سلیمانی رفته و که غرب بانک مرکزی برای صلح منطقه ای.

ایران در حال حاضر تبدیل به یک pariah. ایالات متحده با حمایت از تحریم را کاهش حکومت دینی به نزدیکی ورشکستگی. اکثر کشورها درک کنند که اگر ایران جان آمریکایی ها و یا آشکارا شروع می شود تا برنامه هسته ای خود را به آمریکا تحمیل خواهد کرد disproportional آسیب در زیرساخت های آن — یک هشدار است که در ابتدا گیج و سپس خشم و در حال حاضر درد در ایران.

به عبارت دیگر در حال حاضر وجود دارد کاملا جدید خاورمیانه ارتدکسی که غیر قابل تصور بود فقط سه سال پیش.

ناگهان طرفدار ایرانی ضد غربی فلسطینی ها باید چند حامیان. اسرائیل و شماری از کشورهای عرب در حال ناگفته متحدان راحتی در برابر ایران است. و خود ایران است که به ظاهر ضعیف تر از هر زمان دیگر در حکومت دینی ،

غریبه هنوز هم به جای خواستار آن است که آمریکا ترک منطقه بسیاری از خاورمیانه سازمان ملل خصوصی به نظر می رسد مشتاق برای بیشتر از یک در حال حاضر تمایلی به حضور ایالات متحده.

برای 20 سال گذشته بسیاری از آمریکایی ارتدکسی حال توافق با اروپا که به طور فزاینده ای ضد دموکراتیک پان قاره و مرز اتحادیه اروپا بود که این درمان برای تمام اروپا گذشته 20 قرن فجایع.

به عنوان یک نتیجه رئیس جمهور آمریکا را نه در مقدار زمانی که اتحادیه اروپا و سازمان ملل به طور معمول متصلب بزرگ تجارت مازاد با آمریکا اغلب در نتیجه نامتقارن هزینه تعرفه و جریمه.

ایالات متحده تا حد زیادی نادیده گرفته به طور فزاینده ضد دموکراتیک و ضد آمریکایی تن از اتحادیه اروپا.

و نه آمریکایی ها شی مقدار زمانی که نازدار اروپایی ناتو و سازمان ملل عادت welched در دفاع از خود-گذراندن تعهدات.

ظاهرا گذشته دولت آمریکا قرار است که یک پدرسالار امریکا همیشه بیشتر مشتاق به دفاع از اروپا و از اروپا خواهد بود برای دفاع از خود است.

اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره منفجر بیشتر فرضیات قدیمی.

ناتو در حال حاضر تنها برای زنده ماندن اگر اعضای آن نگه داشتن کلمه خود را و دیدار با هزینه های خود را وعده. از لحاظ اقتصادی راکد و فاقد گرسنه و سنگین اتحادیه اروپا را مجبور به ایجاد تغییرات رادیکال یا آن را غرق ربطی و در نهایت شکستن از هم جدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن کردم کمی اعتباری برای این تغییرات انقلابی چون او بعد از همه تهمت ها — wheeler-فروشنده, تئاتر خارجی غیر قابل پیش بینی در عمل و نه خجالتی در مورد ادب صحبت کنید.

اما خود متناقض و موفق سیاست — محصول محافظه کار ضد جنگ و طرفدار کارگر برنامه — به تدریج برنده حامیان و متحد متفاوت قرار گرفتند.

پس از همه, ایالات متحده است beefing تا آن نظامی است اما استفاده از آن تنها در صرفهجویی مصرف. این بازدید در دشمنان اما ضربه اول است. برای مغلوب ساختن پیشی جستن در حال متعارف و خطرناک است; غیر قابل پیش بینی بودن به مراتب امن تر است.

برای همه تهمت را به سختی صحبت کردن با او تک خال در حفره است که آمریکا قدرت نرم-بر اساس یک جهان غالب اقتصاد جهانی آن سرب در تولید نفت و گاز و در همه جا حاضر و فرهنگی نیروی عظیم منهدم کننده.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن سابق تلویزیون star wars ترجمه به رتبه بندی بد و بدتر اپتیک. به عنوان یک تاجر او معتقد است نیازی درگیری راه پول سازی و پیروزی می پردازد.

نتیجه جدید ارتدکسی است که ایالات متحده تبدیل شده است و هیچ دوست بهتر است به تعداد فزاینده ای از متحدان و خنثی و هیچ بدتر از یک دشمن به یک کاهش گروه از دشمنان است. و در عین حال مغلوب ساختن پیشی جستن پارادوکس این است که امریکا موفق جدید سیاست خارجی به عنوان ستایش خصوصی آن را به عنوان caricatured علنا — حداقل در حال حاضر.

(C) 2020 تریبون CONTENT AGENCY, LLC.

ویکتور دیویس هانسون است classicist و مورخ در موسسه هوور دانشگاه استنفورد. آخرین کتاب او که ناجی ژنرال از BloomsburyBooks. شما می توانید او را با نامه های پستی [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de