X

داستان جریان

مقالات اخیر

بسیار اتفاق می افتد بسیار سریع در جهان با 15 دقیقه اخبار چرخه است که آن را دشوار برای یک روزنامه نگار به توقف و تنفس اجازه دهید به تنهایی اندیشیدن به معنای آخرین نفس گزارش.

به عنوان مثال به نظر می رسد مانند آن را ماه پیش زمانی که سی دادگاه تجدید نظر دستور قاضی مورچه سالیوان به رد پرونده سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین بود اما در واقع کمتر از دو هفته پیش. 24 ژوئن به طور دقیق اما به فلین آن احتمالا به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای. هیچ کلمه ای از سالیوان در مورد اینکه آیا او در نظر دارد به دنبال منظور از ارشد دادگاه و یا در ادامه به غرفه در تلاش برای تنبیه سرهنگ ژنرال فلین برای سیاسی خود جرم حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما بر اساس رکورد او تا کنون سالیوان احتمالا می تواند در شمارش به کشیدن پاهای خود را در حالی که thumbing بینی خود را در عدالت است.

آن است که آیا فلین مورد و یا آزار و اذیت یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ به صورت یک رویه جرم دروغ گفتن قبل از بدخواه کنگره ضمنی دلیل بیش از حد بالا آزار و اذیت تقریبا به نظر می رسد به goad مغلوب ساختن پیشی جستن به عفو خود بسیار بدخیم همکاران به منظور ایجاد یکی دیگر از خبر جعلی چرخه که ما سر به 2020 انتخابات. هیچ کس می پرسد: “آیا شما می بینید آنچه که فاسد قاضی بود ؟ یا چه دموکرات-پرستش DOJ بود؟” آن را همیشه به “شما چه که دیوانه ارشد تهمت بود؟”)

به نظر نمی رسد به توجه به رسانه های جریان اصلی است که شواهد سوار شده به استراتوسفر که برنده شده است حق در تمام طول مورد مبارزات انتخاباتی خود را که به طور غیر قانونی surveilled توسط دولت اوباما. مهم نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن جان سالم به در برد دو به علاوه سال بررسی توسط یک مشاور ویژه و پاک بود از هر نوع تبانی با روس ها. دموکرات ها و عوامل آنها در حالت عمیق می دانم که هر آنچه آنها را به آزار و اذیت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان درمان شریف و وطن پرست توسط رسانه های فاسد و هر زمان که شواهد سطوح از رفتار مجرمانه خود از آن خواهد شد به سرعت به خاک سپرده شد دوباره.

که ما به ارمغان می آورد به بدنام یادداشت های دست نویس توسط خوار FBI agent پیتر Strzok در مورد کاخ سفید دیدار که ظاهر در اخیر تشکیل پرونده در فلین مورد. Strzok در حال حاضر به دست آورده یک محل برجسته در “آرزو می کنم من تا به حال انجام داده است که” سالن از شهرت خود را برای سریال اعتراف از طریق پیام متنی, و نه فقط زناشویی خیانت بلکه قانون اساسی perfidy. اما نیم صفحه از یادداشت های منتشر شده توسط فلین دفاع تیم افزایش می یابد به سطح یک تاریخچه تغییر “اوه!” در واقع, آن را به خوبی می تواند رزتا استون است که اجازه می دهد تا ما را به نفوذ به اسرار ضد تهمت توطئه کشیده است که از اف بی آی به CIA و وزارت دادگستری و کاخ سفید است.

آنچه ما در مورد اصالت این یادداشت ها می آید از فلین وکیل سیدنی پاول که گفته بودند نوشته شده توسط Strzok در مورد جلسه صورت گرفت که در Jan. 4, 2017. تنها مشکل این است که بازیگران از کاراکتر ها در این یادداشت تکراری کسانی که در حضور در کاخ سفید در ژانویه. 5, 2017, به بحث در مورد چگونه دولت اوباما باید در ادامه در ارتباط با فلین بود که متهم از بازی footsie با سفیر روسیه سرگئی Kislyak قبل از فرض های رسمی خود نقش به عنوان مشاور امنیت ملی. دادستان کل ویلیام Barr رفته در رکورد (در “حکم با تد کروز” پادکست) است که این یادداشت در واقع توصیف Jan. 5 جلسه.

اگر چنین است, یادداشت های به شدت در تضاد با سوزان رایس را CYA “یادداشتی به خود” که در آن اوباما مشاور امنیت ملی بازگو Jan. 5 جلسه و تنش سه بار است که رئیس جمهور اوباما و تیم او بودند دست زدن به فلین بررسی “توسط کتاب.” Methinks بانوی خداوند اعتراض بیش از حد به خصوص در حال حاضر که ما Strzok را هم یادداشت به تناقض یادداشت او که به طرز مشکوکی نوشته شده بود در دقیقه پایانی دولت اوباما به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که سوگند در کنگره.

از آنچه که ما می توانید بگویید Strzok (بر خلاف برنج) بود و نه نوشتن یادداشت خود برای محافظت از هر کسی. او به نظر می رسد که صرفا jotted برخی از یادداشت ها در مورد آنچه مختلف شرکت کنندگان در این نشست گفت: از جمله رئیس جمهور اوباما و جو بایدن, برنج, معاون دادستان عمومی سالی یاتس و Strzok رئیس — FBI مدیر James Comey. شانس هستند که در این نقطه Strzok تا به حال هیچ ایده اش رازهای بود پخش یا که نقش خود را به عنوان یک استاد از جهان خواهد بود سرنگون شود.

اما به اهمیت این یادداشت ها ما نیاز به رونویسی و آنها را از مرموز یادداشت های دست نویس. کلمات و عبارات که آشکار حدس بزند در حال تکثیر در داخل پرانتز. سخنرانان اشاره شده در ابتدای هر خط. “NSA” مخفف برنج. “D” مخفف Comey. “DAG” مخفف یاتس. “معاونت” مخفف بایدن. “P” مخفف اوباما. “کاهش” است گفت: برای اشاره به خلاصه ای از تلفن تحت نظارت یک حکم FISA به جمع آوری اطلاعاتی خارجی.

NSA – D – DAG: فلین کاهش است. دیگر [کشور].

D – DAG: تکیه به جلو در [ناخوانا اما احتمالا “ambass” به عنوان سفیر. دیگران بر این باورند “بی فایده” یا “مگر” است که به تناسب زمینه و یا “unclass” در “طبقه بندی نشده” و یا حتی یک نام شروع با m. ما فقط نمی دانم.]

VP: “قانون لوگان”

P: این غیر معمول بار

VP: من روی اینتل کمیته برای 10 سال و من هرگز

P: مطمئن شوید که شما نگاه کنید در چیزی[s] + حق مردم در آن

P: آیا چیزی هست که من نباید گفتن انتقال تیم ؟

D: فلین —> Kislyak calls اما به نظر می رسد حلال است.

[اپل][??] – سال نو مبارک – آره راست

دلایل این خطوط نه آنقدر مهم شده اند به اندازه کافی مورد بررسی توسط دیگر نویسندگان در بسیاری از موضوعات مرتبط. بیشتر به طور قابل توجهی از نقطه نظر سیاسی تایید است که بایدن دروغ زمانی که او گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با پیگرد قانونی فلین. لوگان عمل است که بیش از 200 سال از اساسنامه که منع عادی آمریکایی ها از مذاکره با دولت های خارجی که اختلاف با ایالات متحده است. هیچ کس تا به حال اعدام محکوم شده تحت قانون و فلین بود نه عادی آمریکا بلکه ورودی مشاور امنیت ملی; با این حال آن را یک مرکزی تخته در این طرح به فلین طناب به اندازه کافی به خود آویزان. واقعیت این است که نقل قول به نظر می رسد تنها در اطراف کلمات لوگان عمل نشان می دهد که این یک نقل قول مستقیم از بایدن.

علاوه بر این سفارش توسط اوباما احتمالا به Comey به “حق مردم در آن” نشان می دهد که وجود دارد یک عنصر سیاسی به بررسی و این که رئیس جمهور می خواست وفاداران به رسیدگی به آن است. دیگر چه توضیحی وجود دارد ؟ که دقیقا همان “اشتباه مردم” در اف بی آی? (که یک سوال لفظی. بدیهی است که مردم اشتباه شد Strzok, Comey و افراد خود را در FBI و CIA بودند و شنود صادقانه آمریکایی ها و فریم های یک رئیس جمهور است.)

در نهایت و مهمتر از همه برای فلین و خود را وکیل ما هم حساب FBI مدیر تضمین جمهور که فلین گفتگو با Kislyak شد “حلال است.” در آن صورت چرا Strzok آشکار در یک پیام فوری در Jan. 4, 2017, روز قبل از این نشست تاریخی که مامور اف بی آی مسئول باید در این مورد در برابر فلین حتی اگر آن را باید در حال حاضر بسته شده است چرا که هیچ مدرکی تعلق به حال در برابر او ؟ اگر Comey فکر کل مکالمات با Kislyak شد “حلال” پس چرا Strzok بگویید دیگر FBI تماس که “طبقه 7 [بود] درگیر” در تصمیم گیری برای حفظ فلین مورد زنده است. طبقه هفتم که در آن دفاتر Comey و بقیه از بالا FBI برنج قرار دارد. Strzok نشئه بود برای پیدا کردن که این مورد تا به حال “کهکشان” نه بسته شده است و گفت: او دختر لیزا صفحه “ما مطلق بی کفایتی در واقع به ما کمک می کند.”

به نظر می رسد هیچ اجماع و توافقی در میان تحلیلگران در مورد متن Strzok یادداشت. با توجه به برنج مستقل خاطره از Jan. 5 جلسه تنها اصول بالا به نام حضور داشتند. جمهوریخواه و مدیر اطلاعات ملی جیمز کف زننده قبلا بوت کردن از این جلسه پس از ارائه در یک جلسه مطبوعاتی در ادعا شده در انتخابات روسیه دخالت. بعید به نظر می رسد که Strzok شده اند که در حال حاضر در هر ظرفیت.

اندرو مک کارتی در ملی بررسی حدس است که “Strzok یادداشت گرفته شد وقتی کسی بعد نمود و در مورد کاخ سفید دیدار که Strzok حضور نداشت.” نیویورک پست آمده است که Strzok یادداشت “سادگی Strzok یادداشت FBI رئیس جیم Comey حساب.” قطعا اگر Strzok جریان شدند توسط کسی که در حضور آن به احتمال زیاد Comey. اما ایوان Pentchoukov از بار عصر شناور بسیار جالب تر ایده در مورد چگونه Strzok آمد به در اختیار داشتن حقایق او ضبط شده در این یادداشت.

“On-the-fly طبیعت از یادداشت ها نشان می دهد که او هم حضور فیزیکی و یا گوش در یک کنفرانس تلفنی” Pentchoukov حدس.

خوب واشنگتن پست گزارش می دهد که “Strzok وکیل گفت: واقعیت این جستجوگر که Strzok حضور نداشت در این جلسه” و سپس نشان می دهد که احتمالا به معنی “یادداشت ممکن است بازشماری چه کسی دیگری — شاید Comey — به او گفت در مورد این نشست است.” بله اما با وجود دلیل خوبی برای اسکیت بیش از این احتمال که به عنوان Pentchoukov آن قرار می دهد Strzok “گوش” در گفتگو.

این در واقع چیزهای بی پروا آن را به عنوان فراتر از دلیل فکر می کنم که Strzok بود و دعوت از شرکت کنندگان. آخرین چیزی که هر کسی در آن جلسه می خواهم مستقل حساب از آنچه گفته شد به عنوان آنها برنامه ریزی چگونه به دام انداختن یکی از ورودی جمهور نزدیک ترین مشاوران. در عین حال که نه از بین بردن شانس که Strzok بهره مند از نوعی از نظارت تکنیک به استراق سمع در مکالمات یا با آگاهی از یک فرد در اتاق و یا احتمالا با هیچ کدام. البته آن ترسناک است به فکر می کنم که اف بی آی بود و استراق سمع کاخ سفید اما آنها آن را به برج ترامپ بنابراین چه کسی می داند ؟

این طبیعت از یادداشت خود که آشنایی اعتبار به این حدس و گمان است. اگر آنها نوشته شده بود پس از این واقعیت به تتم گفتگو Strzok تا به حال با Comey یا شخص دیگری وجود دارد به هیچ وجه به حساب اختصار و choppiness از حساب. به جای فقط با قرار دادن “قانون لوگان” در کنار معاونت های پس از واقع تلاوت می شده اند بیشتر احتمال دارد به مشخص “معاون رئیس جمهور آورده لوگان به عنوان یک قانون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تعقیب فلین خطرناک معاملات با سفیر روسیه.” و بیشتر به طرز مشکوکی وجود دارد این است که هیچ توضیحی برای اینکه چرا Strzok را قطع پایان بایدن دیگر سهم به گفتگو. “من روی اینتل کمیته برای 10 سال و من هرگز” متن می رود. “هرگز چه ؟” خواننده می خواهد بداند.

البته ما می توانیم اضافه کردن کلمات خود بپرسیم: “هرگز از شنیده می شود هر کسی که تحت تعقیب برای صحبت کردن با یک خارجی رهبر, به خصوص اگر آنها به حال یک مشروع علاقه به برقراری روابط با همتای خود قبل از رئيس جمهور جدید است.” اگر Strzok شد ساخت فراغت یادداشت ها در حالی که صحبت کردن به رئیس خود را و یا به خصوص اگر او رفته بود به دفتر خود را و فکر آن را ارزشمند برای ضبط آنچه او گفته شده بود که آن را از هر احساس او را به توقف در اواسط جمله ؟

آن را نمی خواهد. آن را تنها حس می کند اگر به عنوان Pentchoukov توصیف آن یادداشت نوشته شده بود “در پرواز است.” قطعا با یک ضبط صوت در حال اجرا که در آن یکی می تواند ایجاد یک دقیق رونوشت اما عجله sloppily مخفیانه. که همچنین توضیح دهد که چرا دست خط است که دقیقا مطابق با دیگر نمونه شناخته شده از Strzok اسکریپت. احتمالا FBI دارای اعتبار خط به عنوان Strzok اما آیا FBI به هر دلیلی به دروغ در مورد آن ؟ Hmm.

در نهایت اگر Strzok در واقع نویسنده ما باید او را به شهادت تحت سوگند دقیقا همان چیزی است که در این یادداشت و چگونه آنها به دست می آمد نوشته شده است. امیدوارم FBI وکیل یا شخص دیگری را انتشار گسترده redactions بالا و پایین خطوط نه که منتشر شد. یکی به تصور کنید که در آن معابر Strzok خود نشان داد منبع برای مواد, نقل, نیز, تایید, تاریخ جلسه و احتمالا به همین دلیل برای این نشست است. او کاملا یک داستان برای گفتن است که می تواند تاریخ را تغییر دهید.

اگر وجود دارد حتی یک سناتور جمهوری خواه مسئول کمیته بود که کنجکاوی a 3-year-old آن است که به احتمال زیاد ما در واقع می تواند به پایین shenanigans که تقریبا سرنگون رئیس جمهور و در نهایت پین “داستان” خر — دموکراتیک خر است.

اما سناتور جمهوریخواه در انتخابات سال باید چیز بهتر از محافظت و دفاع از قانون اساسی است. وجود دارد جمع آوری اعانه برای حضور در, بعد از همه.

فرانک Miele بازنشسته سردبیر روزنامه بین دریاچه ای در, Kalispell, Mont., یک مقاله نویس برای RealClearPolitics. کتاب جدید خود “ما چگونه به اینجا رسیدیم: سمت چپ حمله به قانون اساسی” است که در دسترس از آمازون صفحه نویسنده. او در مشاهده HeartlandDiaryUSA.com به خواندن روزانه خود را تفسیر و یا او را دنبال کنید Facebook @HeartlandDiaryUSA و یا در توییتر و یا Parler @HeartlandDiary.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de