است که آن را بیش از Klobuchar وارن و بایدن?

X

داستان جریان

مقالات اخیر

تا پایان ماه فوریه در این مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات ممکن است مجبور به انتخاب یکی از سه مرد سفید.

دو به خوبی به 70s خود و یا خواهد بود قدیمی ترین رئیس جمهور تا کنون افتتاح گردید. سوم 38 ساله گی در ازدواج خواهد بود که ما جوانترین رئیس جمهور تا کنون.

چگونه ممکن است اگر نه احتمال است که برنی ساندرز مایکل بلومبرگ و پیت Buttigieg خواهد بود که آخرین سه دموکرات ایستاده ؟

در نظر بگیرید چه آیووا قفقاز تولید می شود — پس از دموکرات ها نمیفهمد چگونه به شمارش آرا.

ساندرز برنده رای مردمی در هر دو مرحله اول و دوم برگه های رای. همانطور که از روز شنبه با 547 دولت و نمایندگان او تنها سه خجالتی Buttigieg کل. و حزبی و در عین حال به گزارش ساندرز در کشور است.

با پایان هفته ساندرز می تواند اعلام برنده آیووا. و اگر او را رد گزاف گویی او را بدست صورتی که اخبار شده بود, نوشته شده در شنبه شب ساندرز مطرح 25 میلیون دلار در ماه ژانویه و در حال اجرا است روشن اولین بار در آخرین نیوهمپشایر نظر سنجی.

اگر ساندرز با پول نقد در دست بی بدیل شده توسط هر رقیب ذخیره میلیاردر بلومبرگ ، برنده گرانیت دولت او می شود ترقی خواهان’ قهرمان بیش از رقیب الیزابت وارن و در مسابقه تمام راه را به این کنوانسیون.

در نظر گرفتن چشم انداز شهردار پیت.

حتی قبل از اولین بازده گزارش شده در آیووا او اعلام کرد در مبارزات انتخاباتی خود را “پیروز” و در سمت چپ برای, New Hampshire. روز چهارشنبه پس از دو-سوم آراء شده بود شمارش او به نظر می رسد که برنده نبرد برای نمایندگان.

توسط شنبه در آخرین نظر سنجی از نیوهمشایر Buttigieg بود طاقی به جایگاه دوم است. همانطور که در حال حاضر به نظر می رسد مانند یک Buttigieg-ساندرز نژاد در نیوهمپشایر در روز سه شنبه بزرگ بازنده از آیووا — Warren, جو بایدن و ctq — بزرگ بازنده دوباره.

اگر این روند را تغییر دهید و نظر سنجی نمی شیفت در آخر هفته معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد رهبری برای دیگری “فروشي” مانند او می گوید که او رنج می برد در آیووا.

و بایدن ممکن است خاموش بوم پس از این یکی.

پنج شنبه, the Boston Globe/Suffolk و WHDH/Emerson نظرسنجی هم نشان داد ساندرز ضرب و شتم بایدن مانند یک درام بهتر از دو به یک.

علاوه بر این بایدن جمع آوری کمک های مالی کاهش یافته است و بعید است که اهدا کنندگان عمده در حال رفتن به ارسال پول نقد به یک نامزد که فقط زد چهارم در آیووا و می تواند اجرای چهارم یا پنجم در نیوهمپشایر.

Buttigieg است نامزد که سهام در حال افزایش است. او تا رسید به جایگاه دوم فقط شش امتیاز و 10 امتیاز پشت سر ساندرز در دو latest New Hampshire, نظر سنجی, در حالی که بایدن عقب مانده است دور 13 و 19 امتیاز پشت Sanders.

در حال حاضر در نظر Klobuchar. به عنوان سناتور از ایالت مینه سوتا او انتظار می رود به خوبی انجام دهد در واقع او بهترین شخصی در این کشور همسایه از آیووا. او زد پنجم. و هر چند او تا به حمایت از روزنامه های پیشرو در نیوهمشایر, اتحادیه-رهبر او بیش از حد انتهایی ساندرز در آخرین نظر سنجی بیش از سه به یک است.

اگر Klobuchar اجرا می شود پنجم در آیووا و سوم و چهارم و یا پنجم در نیوهمپشایر در دولت او برنده اولین اصلی ؟ و به عنوان جمع آوری کمک های مردمی هرگز همسان که از جلو دونده که در آن نشانی از او پول دریافت کنید برای مطابقت با ساندرز یا بلومبرگ روز سه شنبه در حال حاضر فقط سه هفته ؟

Klobuchar است که در حال حاضر در ردیف دوم در نیوهمشایر پشت ساندرز و Buttigieg اما درست در کنار بایدن و وارن. سوم-چهارم یا پنجم-پایان محل خواهد بود در نزدیکی کشنده برای همه آنها را.

همانطور که وارن در نبرد با ساندرز به ظهور به عنوان قهرمان مترقی جناح از حزب سوم-پایان محل در آیووا و انتظار مقام سوم پایان در نیوهمپشایر در بهترین حالت به نظر می رسد به حل و فصل این مسئله برای این انتخابات است.

ساندرز ضرب و شتم وارن در آیووا مطرح شده به مراتب بیشتر پول در ماه ژانویه نسبت به او انجام داد و در حال حاضر ضرب و شتم دو-و-سه-به یک در نیوهمپشایر نظر سنجی.

بنابراین دوباره همان سوال مطرح شده است. چیزی است که دولت می کند و الیزابت وارن ضرب و شتم او مترقی رقیب ؟

وجود دارد دو مطلب طولانی سوال.

اگر بایدن است کوبید در نیوهمپشایر روز سه شنبه به عنوان او در آیووا نشانی از او باقی می ماند مناسب در کارولینای جنوبی که در آن او بسیار قوی بود قبل از سال جدید ؟

خواهد آفریقایی رای دهندگان آمریکایی در کارولینای جنوبی چوب توسط بایدن و ادعای خود را به “ترین electable” دموکرات اگر او شده است floored دو بار توسط ساندرز و Buttigieg و نمی تواند به نظر می رسد برای برنده شدن در درون خود حزب ؟

آنچه که من نوشت: قبل از آیووا به نظر می رسد حتی بیشتر واقعی امروز:

“اگر برنی می توانید ضرب و شتم بایدن دو یا سه بار در چهار اولیه متحده در ماه فوریه گذشته باقی مانده موانع در برنی مسیر به نامزدی می تواند مایک بلومبرگ است میلیاردها.”

سوسیالیستی در مقابل میلیاردر. یا می تواند واقعا ضرب و شتم دونالد ؟

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im