TUCKER CARLSON, فاکس نیوز: برای یک نامزد طبیعی هر چند در شرایط سیاسی آن می شده اند به اندازه کافی برای پایان دادن به انتخابات ریاست جمهوری است. اما بلومبرگ است که یک نامزد طبیعی. او یک میلیاردر با 60 میلیارد دلار در بانک.

دیروز او را برداشت تا سه بیشتر کنگره تاییدیه. ما قصد تکرار آن است. در پی آنچه که شما فقط شاهد یک فاجعه در مرحله سه و بیشتر اعضای کنگره تایید مایکل بلومبرگ که نشان می دهد که در پایان بلومبرگ عملکرد ایده های خود تاریخ خود را — همه بی ربط — به دلیل آن است همه چیز در مورد پول است.

این است که درس خود را در مبارزات انتخاباتی ؟ شان دیویس شرکت تاسیس “The Federalist,” بسیار هوشمند ، او به ما می پیوندد امشب. شان تشکر زیادی برای آینده.

بنابراین این نظریه است. من نمی دانم اگر آن را درست است اما به نظر می رسد مانند آن را ممکن است که بلومبرگ در حال اجرا نیست این نوع از مبارزات انتخاباتی است که هر کسی تا به حال اجرا. این یک کمپین است که در آن چه او می گوید آنچه که او فکر می کند آنچه که او قصد دارد برای انجام همه بی ربط است. همه که مهم است این است که پول خود را. آیا شما فکر می کنم که آنچه که ما در حال تماشای?

SEAN DAVIS, CO-FOUNDER, “THE FEDERALIST”: حق ما در حال گرفتن به دیدن در زمان واقعی که آیا یک نامزد با هیچ جاذبه هیچ منطقی برای در حال اجرا در هیچ پایگاه پشتیبانی در واقع می تواند خرید یک نامزدی. و من می گویند من نوع شگفت زده.

من فکر می کنم که ممکن است شده اند اولین بار در تاریخ تلویزیون است که ما دیدم یک پسر به پرداخت نیم میلیارد دلار به scalped توسط جعلی هند.

کارلسون: من سرقت آن است. آن را بیش از حد خوب است. اما شما کاملا حق با شماست. منظورم این است که این دو نوع از یک گونه از ارسال مقاله و یا شما در حال تماشای چیزی که خیلی بدبینانه است که آن را قرار می دهد لرز از طریق بدن خود را.

منظورم این است که کسی باور نمی دموکراسی در همه, که فکر می کند این سیستم مسخره است که او می تواند فقط در راه رفتن و سیل در این منطقه با پول نقد و ما را اطاعت کنند. شما فکر می کنم که آنچه که او فکر می کند?

دیویس: من نمی دانم. من فکر می کنم شاید او فکر می کردم او فقط می تواند به آن بحث و پرتاب دیگر نامزدها در برابر دیوار و آنها می خواهم تا آنجا که نوع بوده است آنچه که او به طور کلی انجام می شود با مخالفان خود در دولت قبلا.

اما من فکر می کنم آن را اگر شما نگاه در سال 2016 دموکراتیک ایجاد تصمیم گرفت که آنها را به مطمئن شوید که برنی ساندرز که قرار بود به نفع نامزدی, به طوری که آنها تقلب آن است.

و حداقل در آن آنها تا به حال به اندازه کافی شرم و حس خوب به نوعی پنهان کردن آن و من فکر می کنم در اینجا در سال 2020 آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که آیا دموکراتیک استقرار در حال رفتن به استفاده از یک میلیارد دلار از شخص دیگری پول یعنی مایک بلومبرگ را به سرقت نامزدی از برنی ساندرز.

چرا که قطعا آنچه در آن مانند به نظر می رسد از خارج است. این مرد بیشترین آرا را به نحوی نیست که بیشتر نمایندگان و او بدیهی است که دونده جلو و بدون توجه به آنچه او می کند او می تواند تی ‘ گرفتن یک استراحت.

و حتی در نوادا که در آن مایک بلومبرگ نیست در انتخابات به نحوی D. N. C. تصمیم گرفت که او رو به بالا وجود دارد در این مرحله است.

کارلسون: آن را تبدیل به یک اشتباه احتمالا بنابراین من 20 ثانیه پاسخ به این. او می تواند — اگر برنی ساندرز بادها با بیشتر نمایندگان اکثریت نیست اما کثرت پس از سه شنبه, 10 روز از هم اکنون می توانید بلومبرگ در واقع تبدیل شدن به نامزد که در آن نقطه شما فکر می کنید ؟

دیویس: او می تواند. من شگفت زده خواهید شد اما من چک جلوتر از خود را نشان می دهد و من فکر می کنم وجود دارد نه از لحاظ فنی هیچ فدرال ورود به سیستم جاسوسی نمایندگان. بنابراین اگر شما در حال رفتن به خرید و حمایت از رسانه های اجتماعی و ساده لوحانه تابلوهای تبلیغاتی در راه خود را به بحث ایستادگی چرا جلو بروید و خرید برخی از نمایندگان در انتخابات دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im