است برنی ساندرز برنده و یا از دست دادن ؟

تحلیل — یک هفته پیش پس از اخبار CBS و NBC News/Marist نظرسنجی نشان داد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن رهبری در کارولینای جنوبی کاهش به اواسط تک رقمی آن به نظر می رسد که سناتور. برنی ساندرز بود در مورد یکی دیگر از افزایش در پیشنهاد خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

بله دیگران هنوز هم ممکن است رقابت برای پراگماتیست بنر, اما یک imploding بایدن کمپین بود, خبر خوب برای ورمونت مستقل است. بسیاری از تلویزیون پچ پچ نبود در مورد چه کسی برنده این حزب نامزدی اما نه اینکه هر کسی یا هر چیزی می تواند آهسته ساندرز — تولید “میانجیگری کنوانسیون” که ممکن است به ضد ساندرز نیروهای مبارزه با شانس.

[جمهوریخواه زنان صورت اولیه آزمون در روز سه شنبه]

اما بعد از روز شنبه نتایج رو بایدن بسیار به دموکراتیک نژاد, حامیان ساندرز باید کمتر احساس راحت تر از آنها بودند. و اگر آنها نمی, آنها باید. انقلاب خود را بدست ممکن است کمی جلوتر از خود را.

حتی با سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg خروج از مسابقه وجود دارد بیش از حد بسیاری از “استقرار” رقیب در مسابقه می دهد که ساندرز یک مزیت در مارس 3rd, سه شنبه. اما با کمک Rep. James E. Clyburn بایدن ثابت کرد قدرت خود را با رای دهندگان و رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی و بقیه جنوبی و همچنین غیر ایالت های جنوبی با قابل توجهی آفریقایی جمعیت ارائه می دهد بایدن یک منبع بالقوه از پشتیبانی که در آن او باید سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im