آیووا نمایندگان گروه با هم با اوایل حزبی نقطه بر روی خط

با آیووا “برای اولین بار در کشور” وضعیت در خط بعد از هرج و مرج دموکرات قفقاز را لرزاند ریاست جمهوری ابتدایی, آیووا, قانونگذاران در هر دو طرف با هم متحد روز سه شنبه برای دفاع از خود و نقش دولت در این فرآیند است.

از آن زمان تا اوایل شنبه شب برای آیووا حزب دموکرات به اعلام نتایج از روز دوشنبه قفقاز. و حتی پس از آن بود که کمتر از دو سوم از برگه به دلیل عدم اطمینان و سردرگمی در اطراف یک برنامه جدید استفاده می شود برای گزارش ترجیحات رای دهندگان و همچنین محاسبات برای تخصیص نمایندگان.

بخشی نتایج نشان داد سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg پیشرو دموکراتیک زمینه با 27 درصد از هيئت دولت تعداد و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در جایگاه دوم با 25 درصد است.

اما نتایج را تحت الشعاع قرار قبلی شب هرج و مرج که تازه ارائه مهمات برای کسانی که به دنبال خلع آیووا به عنوان اولین جایی که دموکراتیک رای دهندگان سیگنال مورد علاقه خود را نامزد ریاست جمهوری.

تجدید انتقاد باعث شد اعضای آیووا هیئت نمایندگان کنگره در هر یک از طرفین به موضوع اظهارات شعار نقش دولت در نامزدی روند.

“آیووا قفقاز هستند که پایه و چگونه احزاب ما و ملت ما انتخاب رئیس جمهور آینده شان و نسل از رای دهندگان ایالت آیووا می دانید که چگونه به طور جدی همه ما را که مسئولیت” دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه سیندی Axne ابی Finkenauer و دیو Loebsack گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر.

سه نفر به نام جنجال درباره روز دوشنبه برگه “ناامید کننده است.”

“به عنوان Iowan صدای در مجلس نمایندگان ایالات متحده, ما می دانیم چقدر مهم آن این است که ما از تشکیل گرد هم آمدند شب گذشته برای شرکت در آنچه که باید قابل اعتماد و کارآمد می روند و این سزاوار به سمت راست انجام می شود” گفتند.

جمهوری خواهان به حال وزن در یک ساعت زودتر.

“آیووا زیادی از جمعیت رای دهندگان مستقل و خود عمل دقیق شور و مشورت کمک زیادی به ملی ریاست جمهوری اولیه و باعث می شود آن را ایده آل دولت به پا زدن کردن نامزدی روند” توافق سنسور. Charles E. Grassley و جونی ارنست در بیانیه ای گفت با رژیم صهیونیستی است. کیم رینولدز.

اظهارات برجسته نه تنها که قفقاز هستند یک نقطه از دولت افتخار نیست که آنها نیز اقتصادی برای افزایش, آیووا به عنوان مبارزات انتخاباتی و رسانه ای است که پوشش آنها همگرا در کشور هر چهار سال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که از او حمایت آیووا جلو-دونده وضعیت اما مبارزات انتخاباتی خود مدیر براد Parscale انداخت سایه بر دموکرات ها خواستار دوشنبه هرج و مرج “به sloppiest خراب قطار در تاریخ است.

“این امر می تواند طبیعی برای مردم به شک انصاف روند” Perscale در بیانیه ای گفت.

انتشار اخبار از Grassley ارنست و رینولدز ارائه شده رد.

“مردم آیووا نمایندگان شان و همه آمریکایی ها باید بدانند ما باید اعتماد به نفس کامل است که هر رای محسوب می شود و هر صدای شنیده خواهد شد” آنها نوشت.

هنوز با هیچ نتیجه ای از روز دوشنبه مسابقات به تجزیه و تحلیل کابل های تلویزیونی پوشش اشباع شده بود با مفسران سوال که آیا به شدت سفید و کشاورزی دولت است که مردم بیان ترجیحات خود را با جمع آوری در گوشه و کنار ورزشگاه و firehouses به جای رای دادن در برگه های رای باید نقش خود را به عنوان یک کلید ریاست جمهوری دروازه بان.

این اظهارات از آیووا نمایندگان مجلس به نظر می رسد در پاسخ به دور جدید انتقادات و نشانه های این قانونگذاران ممکن است نگران آن است که آیووا در اوایل دولت وضعیت در معرض خطر است.

“آنها را نگران گفت:” استراتژیست داگ Heye بود که یک مشاور ارشد آیووا ایران زمانی که جمهوری خواهان در مواجهه خود را حزبی افتضاح در سال 2012. “من می گویند که نگرانی وجود دارد در حال حاضر قبل از اینکه شب گذشته حوادث است.”

هر دو طرف به مدت طولانی مشغول به کار در یک صدایی برای محافظت از آیووا وضعیت به عنوان اولین مسابقه ملی گفت: David Redlawsk سیاسی استاد روانشناسی در دانشگاه دلاور و همکاری نویسنده “چرا آیووا?”

“این که آیا آن را به اندازه کافی به جلو رفتن است دیگر, سوال,” او گفت:.

اولین بار نیست

این اولین بار نیست آیووا اولیه-وضعیت دولت مورد سئوال است در میان سردرگمی در مورد قفقاز.

پس از سال 2008 خواهان reexamined اما در نهایت تصمیم به تغییر این روند است.

در سال 2012 ایران با قفقاز نیز فرو رفته توسط سردرگمی است. پس از سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. میت رامنی در ابتدا اعلام کرد دولت حزب جمهوری خواه معکوس البته بیش از دو هفته بعد اعلام سابق ایالت پنسیلوانیا ریک سانتوروم ،

و در سال 2016 بسیار تنگ مسابقه بین ساندرز و هیلاری کلینتون نگرانی در مورد جلسه روند. که باعث شد دولت به منظور توسعه یک طرح برای سال 2020 به انتشار نتایج حاصل از چندین دور رای گیری یک تغییر که باعث شد تا روز دوشنبه به تاخیر افتاد گزارش از نتایج.

آیووا در اوایل دولت وضعیت غالب در بخشی به دلیل توجه در این مسابقه به سرعت شیفت به نیوهمپشایر و سپس کشورهای دیگر در تقویم. و همچنین به این دلیل که حزب ملی کمیته جمع آوری به بازبینی اولیه فرایند طولانی پس از قفقاز بیش از.

“مردم خشمگین و سپس به سرعت در حرکت” Heye گفت. “منظور از ایالات متحده هنوز هم صحبت در مورد هنوز بحث می شود اما هرگز تغییر می شود.”

اما بحث دموکراتیک در سراسر آیووا وضعیت نیست فقط در مورد روز دوشنبه هرج و مرج است. حتی قبل از رای دهندگان عنوان شروع به قفقاز برخی دموکراتیک منتقدان گفت آیووا بود نه نماینده متنوع بنابراین رای دهندگان آن نباید به اول.

Redlawsk همچنین اذعان کرد که روز دوشنبه وقایع می تواند حمل وزن بیشتر در بحث بر آیووا وضعیت به دلیل آن نگرانی های گسترده تر.

“من فکر می کنم همراه با این استدلال دیگر در حزب دموکرات در مورد نمایندگی و مقبولیت افزایش شانس قابل توجهی که در آیووا نخواهد بود در آینده حداقل از دموکرات” او گفت:.

چه بعدی ؟

اعضای کنگره در حال انتظار برای دفاع از آیووا محل در انتخابات ریاست جمهوری نامزد روند اما وجود ندارد مقدار از آنها می توانید برای محافظت از خود آرزو موقعیت.

“این است که در نهایت در دست کمیته ملی حزب دموکرات و قوانین کمیته” Redlawsk گفت.

آیا DNC اتحاد کامل بحث بر آیووا قرار دارد که در این روند می تواند بستگی دارد چه اتفاقی می افتد بعد از این سال.

Redlawsk گفت که اگر حزب دموکرات شکست مغلوب ساختن پیشی جستن از 2024 قفقاز خواهد بود به احتمال زیاد بلامنازع و بنابراین یک بحث بیش از آیووا وضعیت می تواند به یک چرخه انتخابات. اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن برنده گشتند و هر دو طرف باید باز نامزدی مسابقات در سال 2024 ملی دموکرات ها می تواند فشار آیووا به حداقل تغییر روند آن از یک انجمن به یک سنتی اولیه Redlawsk گفت.

در این سناریو, New Hampshire به احتمال زیاد قرار داده تا مبارزه را به مطمئن شوید که آن را نگه می دارد خود را “برای اولین بار در کشور” وضعیت وقتی که می آید به مقدماتی.

“این نبرد قدیمی بین نیوهمپشایر و آیوا خواهد بود بازگشایی شد و من شک آیووا برنده خواهد بود که” Redlawsk گفت.

اما مردم آیووا نمایندگان شان نگران روز دوشنبه رویدادها می تواند به خطر اندازد حالت اولیه وضعیت می تواند برخی از آرامش در این واقعیت است که ابداع فرآیند جدید و انتخاب است که ایالات متحده می تواند در انتخاب نامزدهای ریاست جمهوری برای اولین بار است که پیچیده انجام است. که ورزش کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه آیووا غالب به عنوان اولین انجمن ایالتی برای مدت طولانی.

“بخشی از آن صادقانه است و هیچ کس را به آمده تا با یک رویکرد بهتر,” Redlawsk گفت.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>