داخلی از مونترال métro اتومبیل به تمیز بیشتر

این برنامه جدید یک افزایش قابل توجهی در فرکانس از پروتکل فعلی که می بیند ماشین تمیز یک بار در هر پنج یا شش هفته.

هنگامی که شما از métro, شما همیشه باید دستهای خود را کاملا با آب و صابون و یا اگر شما نمی توانید با استفاده از ضد عفونی کننده دست. آلن McInnis / Montreal Gazette

این شهر حمل و نقل آژانس تصمیم گرفته است برای پیشبرد تاریخ شروع برای برنامه ریزی هفتگی جدید برنامه تمیز کردن برای داخل آن métro اتومبیل از یک بار در هر پنج یا شش هفته — اما در غیر این صورت وجود دارد هیچ برنامه ای برای تمیز کردن و یا ضد عفونی کردن Société de transport de Montréal وسایل نقلیه و یا ایستگاه های مترو هر بیشتر حتی اگر این فصل آنفولانزا و coronavirus اپیدمی فراگیر جهان تحت تاثیر بیش از 90000 نفر است.

با توجه به گزارش در نیویورک تایمز حمل و نقل شهری سازمان که نظارت بر مترو و اتوبوس و دو رفت و آمد راه آهن در منطقه نیویورک این هفته اعلام کرد که عمده تمیز کردن تمام تجهیزات را شامل صنعتی درجه ضد عفونی کننده که به همه چیز از قطار بلیط به توزیع کنندگان هر 72 ساعت است.

در مونترال پیام از مقامات بهداشت عمومی شده است که آن را به فردی مسافران به تمرین بهداشت شخصی رفتار “و ما را تشویق مشتریان برای اتخاذ این رفتارها گفت:” STM سخنگوی فیلیپ Déry در روز چهارشنبه. او گفت شده اند وجود دارد هیچ توصیه های خاص در مورد نگهداری از سازمان حمل و نقل وسیله نقلیه در ارتباط با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. مونترال تنها یک مورد تایید شده از COVID-19 در یک زن است که هفته گذشته از ایران وجود داشته است و هیچ گزارشی از جامعه انتقال است.

هر سطح از هر مونترال مترو ایستگاه شسته حداقل هفتگی از جمله کرایه ماشین آلات و طبقه از همه métro اتومبیل شسته هر سه روز Déry گفت. “ما با استفاده از های مختلف ضد عفونی محصولات بسته سطح. بعضی از آنها یک اثر باقی مانده است که طول می کشد تا زمانی که 24 ساعت است.”

به عنوان افراد, ما باید هر گونه اقدامات احتیاطی ممکن است در برابر عوامل عفونی که آیا آن را آنفلوانزا یا COVID-19 دکتر گفت: پل لو Guerrier از بیماری های عفونی واحد مونترال عمومی وزارت بهداشت در این هفته. این شامل انجام بهترین خود را به نگه داشتن یک فاصله از کسی که شما فکر می کنم عفونی است — حداقل دو متر و محدود کردن زمان خود را در اطراف آنها را لو Guerrier گفت. مطمئن مترو شلوغ می تواند, اما اکثر مردم در آن برای مدت طولانی است که, او گفت:.

اجتناب از دست زدن به صورت خود را با دست های خود را به نگه داشتن قطرات تنفسی گسترش افراد آلوده هنگامی که آنها با سرفه و عطسه و تنفس و یا صحبت می کنند به چشم خود بینی یا دهان — همه ورود به پورتال برای coronavirus و بسیاری دیگر از میکروب های لو Guerrier گفت. و هنگامی که شما از métro شستن دست های خود را کاملا با آب و صابون و یا اگر شما نمی توانید با استفاده از ضد عفونی کننده دست.

این بار مقاله پیشنهاد شده است که مسافران که نگه بر روی قطب در اتوبوس یا مترو ماشین باید تمیز آنها را برای اولین بار با مواد ضد عفونی کننده پاک کردن و یا قرار دادن یک بافت بین خود دست و قطب است.

و ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید, لو Guerrier توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im