داخلی حرکت می کند به سرعت توسعه انرژی بر که قبلا محافظت یوتا زمین

معدن ورود و حفاری در مناطق جنوب یوتا یک بار بخشی از دو آثار ملی اجازه داده می شود در زیر طرح های نهایی پنج شنبه توسط داخلی بخش اشتعال خشم گروه حفاظت و دموکرات کنگره.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلب خشم از قبایل و محیط زیست زمانی که او با صدور اعلامیه در دسامبر 2017 به طور قابل توجهی کاهش اندازه بزرگ Staircase-Escalante و خرس گوش آثار تاریخی ملی دو سایت تعیین شده قبلی دموکراتیک رئیس جمهور بیل کلینتون و باراک اوباما.

[اوباما اعلام خرس گوش بنای یادبود ملی در حالی که قانونگذاران ایالت یوتا تعهد مبارزه]

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تأکید کرده است که این تصمیم به کوچک کردن این آثار بود و نه بر اساس توسعه انرژی. اما نهایی فدرال پرونده تصمیم گیری و مدیریت زمین برنامه های منتشر شده توسط داخلی گروه در روز پنج شنبه هموار کردن راه برای زمین مغلوب ساختن پیشی جستن از مطالعه حذف از بناهای ساخته شده در دسترس برای آینده نفت و گاز و اجاره و استخراج از معادن ادعا می کند و همچنین به عنوان چوب برداشت چرا و وسیله نقلیه خارج از جاده سفر می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن حذف حدود 900,000 هکتار از Grand Staircase-Escalante, کاهش سایت از 1.9 میلیون هکتار به 1 میلیون. تحت داخلی تصمیم بیش از 680,000 از آن 900,000 هکتار خواهد بود باز به آینده نفت و گاز اجاره. همه 900,000 هکتار در دسترس خواهد بود برای استخراج از معادن ادعا می کند.

[تهمت به دولت اجازه می دهد توسعه انرژی در ایالت یوتا سابق بنای یادبود ملی]

خرس گوش کاهش یافته بود از 1.35 میلیون هکتار به کمی بیش از 200 ، 000 هکتار است. داخلی اقدام خواهد شد بسیاری از زمین برداشته شده از این اثر تاریخی در زیر زمین فدرال مدیریت برنامه های تصویب شده در سال 2008 که باز تقریبا همه از آن برای استخراج از معادن ادعا می کند و صدها هزار هکتار را به سوخت های فسیلی لیزینگ.

هیچ رئیس جمهور قبل از تهمت تا به حال ساخته شده از جمله کاهش بزرگ به آثار ملی پس از کنگره تصویب باستانی عمل در سال 1906 که مجاز رئیس جمهور برای حفاظت از سایت ها از توسعه تجاری است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شد و بلافاصله به چالش کشیده در چندین پرونده های حقوقی که تثبیت شد به دو مورد نشستن قبل از ایالات متحده دادگاه منطقه برای ناحیه کلمبیا. قاضی ریاست بر آنها است و با توجه به اخراج حرکات توسط وزارت دادگستری.

داخلی را اعلام کرد که به احتمال زیاد به فن شعله های آتش از آن موارد با باز کردن درب را به حراج دولت قبلا حذف شدند زمین قبل از دادگاه می تواند موضوع یک حکم.

در تماس با خبرنگاران پنج شنبه, معاون وزیر کشور به زمین و مواد معدنی مدیریت کیسی هاموند گفت: آژانس نمی خواهید اجازه دهید به چالش های قانونی توقف تغییرات در مدیریت زمین در دو سایت. در دو سال پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برش زمین از بناهای تاریخی شده است وجود دارد “بسیار کمی بهره واقعی در معدنی توسعه در این سرزمین ،” هاموند گفت.

“این مهم است که توجه داشته باشید که اگر ما را متوقف و منتظر برای هر قطعه از دادخواهی برای حل و فصل شود, ما هرگز قادر به انجام بسیاری از هر چیزی در اطراف در اینجا پس از آن مسئولیت ما را برای ادامه فرایند برنامه ریزی در حالی که روند قانونی آثار خود از” هاموند گفت.

گروه های زیست محیطی و دموکرات کنگره پیش بینی پنج شنبه که دادگاه منطقه را پیدا مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام غیر قانونی است.

یک نماینده برای بیابان جامعه یکی از گروه هایی که شکایت کرد به سرنگونی این اعلامیه گفته است که “اعضای کنگره دانشمندان حقوقی و بیش از ده گروه که شکایت را روشن ساخته است که رئیس جمهور تهمت اجرایی سفارش و استفاده از مالیات دهندگان بودجه که منجر به این طرح غیر قانونی بود و در عین حال پل همچنان به نادیده گرفتن قانون است.”

“این رئیس جمهور است که مایل به تحمیل آسیب پایدار در کشور ما به نفع خود صنعت بوستر و هر کسی که سرمایه گذاری یک دلار در حفاری و یا حفاری در تازه افتتاح مناطق باید آماده به از دست دادن شرط در برابر افکار عمومی و قدرت نظام حقوقی ما” گفت: خانه منابع طبیعی رئیس رائول M. Grijalva D-Ariz., که همکاری امضا کوتاهی amicus در حمایت از قبایل و گروه های زیست محیطی در دادخواهی.

 

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im