یکپارچگی کمیسر recuses خود را از Magliocca هزینه تحقیقات

Magliocca expensed ناهار با صداقت کمیسر Sal LoVecchio در سال 2019 که او گفته بود “ناهار اجتماعی” است که مالیات دهندگان باید صورتحساب شده اند برای

کلگری یکپارچگی کمیساریای recusing خود را از بررسی یک شکایت رسمی در مورد هزینه های ادعا شده توسط ک. جو Magliocca به این دلیل که بند 2 عضو شورا بود ناهار را با او در مالیات دهندگان سکه در سال گذشته است.

Magliocca بخش هزینه افشای نشان می دهد $163 برای یک وعده غذایی با صداقت کمیسر Sal LoVecchio در فرنکا را به ایتالیایی تخصص. LoVecchio در بیانیه ای گفت به Postmedia روز سه شنبه که ناهار در جولای 19, 2019 شد “صرفا اجتماعی” است و نه مربوط به تحقیق و تفحص است. LoVecchio گفت که زمانی که Magliocca ارائه شده به پرداخت او “نمی شی.”

“مالیات دهندگان از شهر کلگری باید پرداخت برای یک ناهار اجتماعی من و من عمیقا برای پیدا کردن که این رخ داده است,” او گفت او تنها آموخته هزینه در 24 ساعت گذشته.

Magliocca مواجه است رسیدگی به هزینه های از 2019 فدراسیون کانادا شهرداری کنفرانس که شامل ادعا می کند برای وعده های غذایی با هشت مقامات منتخب که گفت: آنها نمی با او ملاقات کند. Magliocca expensed $6,400 برای کنفرانس در شهر کبک از جمله حدود 1800 دلار در “میزبانی وب هزینه های” برای پوشش دادن وعده های غذایی و نوشیدنی های خود را برای دیگر مسئولان شهرستان و لابی. Magliocca علنا عذرخواهی کرد و می گوید او در حال حاضر بازپرداخت آن رسید و در مجموع حدود 2100$.

Chestermere Coun. ایوت نوع صحبت LoVecchio روز سه شنبه پس از تلاش برای ارائه یک شکایت رسمی دو بار در طول هفته گذشته و نیم. نوع ذکر شده بود در یکی از Magliocca را رسید برای $330 نوار تب در یک مجلل, کبک, هتل, اما او گفت که او هرگز نوشید با او.

او گفت که او فرستاده شده شکایت او برای بار سوم در روز سه شنبه و در نهایت تایید آن دریافت شده است.

اما LoVecchio می گوید او نمی خواهد بود قادر به آن نگاه کنید.

“مشکل واقعی این است که من در حال حاضر شده است به طور رسمی خواسته به منظور بررسی این موضوع از خود ادعا می کند هزینه, و من باید recuse خودم از انجام این کار. به این دلیل است که واقعا بسیار ساده است,” او گفت:. “این تحقیق نه تنها باید, اما باید دیده می شود به طور کاملا مستقل و بی طرفانه. این هزینه ممکن است تبدیل به بخشی از داستان یک بررسی توسط من در نظر من را برآورده نمی کند که مورد نیاز است.”

LoVecchio گفت: برای کمک به پیدا کردن شخص دیگری به بررسی این موضوع در شورا درخواست.

Magliocca بلافاصله پاسخ به Postmedia درخواست برای نظر.

زودتر جمعه مهربان گفت: او می خواست برای دیدن این شهر حرکت پیش رو با او شکایت.

“این شهر کلگری مسئله است. من به سادگی هستم اجازه رفتن به نام من استفاده می شود به دروغ. (Magliocca) باید پاسخگو به خود ترکیبات,” او گفت:.

“این در حال حاضر انجام می شود (شکایت) اذعان شده توسط (شهرستان) و پایان آن برای من است. آنها نیاز به انجام آنچه آنها نیاز به انجام به نگه داشتن مردم خود پاسخگو باشد.”

مشاوران در نظر گرفتن هزینه اصلاحات

برخی از کلگری نمایندگان نیز خواستار اصلاحات به شورای هزینه فرایند بررسی.

Coun. Jeromy فورکوش به ارمغان آورد یک حرکت به شورای کمیته روز سه شنبه به منظور محدود کردن تعدادی از مشاوران که می توانید به FCM کنفرانس کلاه هزینه های آنها متحمل می شوند در $2,800 و ناکرده expensing الکل.


شهرستان شورا Jeromy فورکوش عکس گرفته شده در کلگری شورای شهر مجلس در روز سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است.

گاوین جوان / Postmedia

اما Coun. Jyoti Gondek گفت: مسائل وجود دارد که بسیار فراتر از FCM. در حال حاضر مشاوران’ هزینه های در حال بررسی توسط هماهنگ کننده کمیته مشاوران’ که ساخته شده است از دیگر اعضای شورای. به عنوان رئیس CCCO, Coun. ری جونز مسئول بررسی همکاران خود را هزینه.

“من فکر می کنم ما باید یک شکاف در حاکمیت و من فکر می کنم آن را ساخته شده است بسیار روشن” Gondek گفت.

“من نمی دانم چه مدل های مختلف نگاه می خواهم اما به نوعی از نظارت است که متصل به اعضای شورای نظارت بر هر یک از دیگر.”

این کمیته به اتفاق آرا تصویب فورکوش حرکت و شورای مورد بحث آن را در ملاقات بعدی خود را.

Gondek گفت: او دنبال خواهد شد “قابل توجه” تغییرات برای گسترش دامنه این پیشنهاد است.


شهرستان شورا Jyoti Gondek عکس گرفته شده در خارج از کلگری شورای شهر مجلس در روز سه شنبه 11 فوریه سال 2020 است.

گاوین جوان / Postmedia

شهردار ناهید jasper de valk اضافه شده است که آن را ممکن است یک فرصت خوب را بیشتر سیاست های خاص برای رسیدگی به مسائل گسترده تر با حضور در کنفرانس ها و نظارت از هزینه های.

جونز بوده است بخشی از CCCO پس از او انتخاب شد در سال 1993. او گفت: این سیستم برای بررسی هزینه های است که تا حدی بر اساس اعتماد, اما او را نگه می دارد یک چشم بر نمایندگان که در نزدیکی محدودیت در هزینه های خود را.

“من در برخورد با عضو شورای حق دور. وجود دارد برخی از اعضای شورا که در هزینه های خود را حساب حتی در سال گذشته که در آن من تا به حال برای رفتن و صحبت کردن با آنها را,” او گفت:.

“و من گفتم نه برای کاملا چند چیز است.”

فورکوش گفت که او موافق با دیگر نمایندگان به دنبال بزرگتر تغییرات.

“کل فرایند نیاز به تعمیرات اساسی. من فکر می کنم برخی از حوادث اخیر در اطراف FCM نشان دادن گسترده تر نیاز است.”

مرتبط

استانی احزاب نیز وزن در بر وضعیت در کلگری شورای شهر در این هفته.

مخالفت حزب دموکراتیک ملی با ارسال نامه ای به شهرداری وزیر امور Kaycee Madu روز دوشنبه درخواست او برای راه اندازی یک پرس و جو به Magliocca هزینه.

در پاسخ به سخنگوی Madu گفت: آن را به شهرداری ها به دنبال تحریم ها علیه اعضای شورا اگر آنها را نقض محلی رفتاری. “ما اطمینان داریم که کلگری می توانید مدیریت خود را بر این مسائل است.”

Jasper de valk اضافه شده در بیانیه ای گفت “تمام نگرانی ها در مورد شورای هزینه باید به شخص ثالث مستقل یکپارچگی کمیسر و اخلاق مشاور.”

[email protected]

توییتر: @meksmith

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su