موسسه می بیند کنگره تغذیه اقدامات رانندگی بازیابی سریع

کنگره تاکنون تصویب سه قانون (PL 116-123 PL 116-127 PL 116-136) با حدود 2.5 تریلیون دلار در کمک های اولیه در پاسخ به این گیر و قانونگذاران در حال حاضر در یک چهارم. چقدر از این پول است که با هدف شامل آسیب های اقتصادی به بیش از 16 میلیون نفر از کارگران را به ثبت اولیه نرخ بیکاری در سه هفته گذشته.

“بیشتر است که آمده اینجا و جاهای دیگر” Dynan گفت. “من فکر می کنم وجود دارد که در آن سیاست رفته است و نه به اندازه کافی دور. اما من heartened با آنچه که ما تا کنون دیده ام و آنچه که من فکر می کنم خواهیم دید که سیاست های اقتصادی پله به افزایش تقاضا به طوری که وجود خواهد داشت تقاضا به اندازه کافی زمانی که عرضه می آید و بر روی خط است.”

آدم پوزن, رئيس جمهور از موسسه و سابق بانک فدرال اقتصاد و رسمی در بانک مرکزی انگلستان اشاره کرد که او و Dynan هستند خوش بینانه تر از بسیاری از اقتصاددانان. او گفت که هر دو انتظار می رود یک به اصطلاح “چک علامت” شکل بهبود اقتصادی با شیب دار قابل ملاحظه کاهش در خروجی به دنبال شیب کمتر اما به همان اندازه قوی رشد بیش از چندین چهارم.

“میزان محرک های مالی ما در حال صحبت کردن در مورد است عظیم” پوزن گفت. “این به احتمال زیاد بسیار بالا و چند برابر آن را می شود بسیار سریع است. اعتبار کامل به دبیر Mnuchin بلندگو پلوسی و دیگران ساخته شده است که مراقبت در عمل…. سیاست های مالی است که به احتمال زیاد بسیار موثر است.” مراقبت مخفف برای سومین بسته نجات.

پوزن نیز در مقایسه با کروناویروس مالی پاسخ برخی از 10 درصد از تولید ناخالص داخلی بیش از چند ماه مطلوب به عمل توسط دولت فدرال در طول بحران مالی 2008-2009 که او تخمین زده می شود در برخی از 3 درصد از تولید ناخالص داخلی بیش از یک دوره طولانی تر با یک “مخلوط چند برابر” است که با دسته بندی های مختلف از صرف ضربه زدن به اقتصاد در نرخ متفاوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im