سناتور. ctq یک دموکرات از ایالت مینه سوتا گفت: به همین ترتیب هنگامی که درباره تمایل او به حمایت از افزایش تسهیلات اتهامات عنوان شده علیه.

“من خواهد بود قطعا به آن نشده است مطرح شده برای یک مدت زمان طولانی و ما می خواهم می خواهم آن را در راه است که منصفانه است اما من از آنها بدم میاید این فکر می کردم که ما فرودگاه در حال عقب,” Klobuchar گفت. “من باید یک hub در مینه سوتا, بنابراین من به خوبی آشنا با این مسائل وجود دارد.”

یک مسئله او پرداخته است که او گفت که او مطمئن بود که مخاطب لاس وگاس بود آشنا شد و تاخیر در گرفتن را از طریق پست های بازرسی امنیتی اجرا شده توسط اداره امنیت حمل و نقل.

“در برخی از نقطه این خیلی بد است که من تا به حال به TSA به سگ تیم از مائوئی” Klobuchar گفت. “سگ فقیر مجبور به رفتن را از هاوایی به مینه سوتا برای سرعت بخشیدن به خطوط ما به خاطر ما ما بسیار مشکل است.”

بازگشت در ماه مارس 2019 طولانی قبل از Klobuchar رسید از طریق نیوهمپشایر اولیه و آمد به دیده می شود به عنوان میان frontrunners برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری و سناتور تحت فشار قرار دادند یک تریلیون دلار زیرساخت های بسته بندی به عنوان او بالا کمپین اولویت های سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im