ملت را به جاده ها و پل ها ممکن است سقوط آن در مدارس نیست ،

بنابراین آموزش و پرورش طرفداران توجه در هفته گذشته زمانی که کشف حجاب یک $760 میلیارد قانونی زیرساخت چارچوب مجلس نانسی پلوسی پیشنهاد کرد که هر گونه زیرساخت ها بسته خواهد در نهایت شامل فدرال دلار برای ساخت و ساز مدرسه.

“ما به کودکان است که آموزش و پرورش مهم است که آنها باید مطالعه مهم خود به خود تحقق و به که کشور ما و در عین حال ما ارسال برخی از آنها به مدارس است که بسیار نامطلوب است که آن را می فرستد پیام های مختلف,” پلوسی گفت: روز بعد از نورد کردن زیرساخت های طرح.

بزرگتر فدرال نقش در ساخت و ساز مدرسه را به مقدار یک تغییر کیفی برای آموزش عمومی در ایالات متحده آمریکا که در آن دولت و دولت های محلی به طور سنتی پرداخت می شود برای ساخت و نوسازی. در حالی که دولت فدرال درخواست کرده است مدارس آموزش همه کودکان به همان اندازه آن را ندارد خواستار آن است که ساختمان مدرسه خود بود برابر است.

[تهمت مقیاس را یک بار-grand زیرساخت های جاه]

با مشخصات بالا حوادث در بالتیمور که در آن مدارس فاقد گرما و در فیلادلفیا که در آن مدارس آلوده به آزبست کشیده اند با توجه به وضعیت ساختمان های آن. در آخرین گزارش خود کارت زیرساخت, the American Society of Civil Engineers به مدارس D-plus.

دموکرات ها ممکن است به دنبال تغییر است.

کمک های مالی شامل

پلوسی است نشانه تمایل او به شامل در زیرساخت های طرح لایحه که ایجاد 70 میلیارد دلار کمک مالی برنامه و 30 میلیارد دلار اعتبار مالیاتی برنامه باند بالا-فقر مدارس.

که لایحه معرفی شده توسط خانه آموزش و پرورش و نیروی کار رئیس Robert C. Scott, D-Va., برنده کمیته تصویب در ماه فوریه گذشته. یک اسکات مشاور گفت: دفتر “درک باقی می ماند که بازسازی مدارس آمریکا عمل می کنند … خواهد بود گنجانیده شده نهایی زیرساخت های بسته قبل از آن سر به کف.”

هر دو صورتحساب, اما, چهره, گریم چشم انداز در ایران-رهبری سنا و اعتقاد بر این بود بخشی از دموکراتها استراتژی برای نشان دادن اولویت های خود را در طول یک سال انتخابات. هنوز پلوسی اصرار دارد “این پیام صورتحساب.”

در حالی که محلی مالیات بر املاک را تا حد زیادی پرداخت شده برای ساخت و ساز مدرسه در سراسر کشور وجود دارد که برخی سابقه برای فدرال با استفاده از دلار برای پرداخت هزینه چنین پروژه گفت: مریم Filardo, مدیر اجرایی, قرن 21 مدرسه صندوق. بسیاری از ملت مدارس بیش از 50 سال او اشاره کرد.

در دوران رکود بزرگ آثار پیشرفت دولت تامین می شود 4,383 مدارس جدید و بازسازی هزاران نفر دیگر بین سال های 1935 و 1940.

رئیس جمهور بیل کلینتون امضا لایحه اجازه $1.2 میلیارد دلار در اورژانس تعمیرات مدرسه در سال 2001. و 2009 زیرساخت ها و بسته محرک اقتصادی امضا شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما مجاز $54 میلیارد دولت مالی صندوق تثبیت نیاز متحده به صرف حداقل 81.8 درصد در مدارس از جمله برای ساخت و ساز و نوسازی.

کسانی که فدرال دلار Filardo گفت: “نمی از بین بردن کنترل محلی و یا تشکیل یک فدرال تصاحب مدرسه سرمایه برنامه ها — و بدون شک هم خوب واقعی که در آن آنها سپری شد.”

هنوز دولت فدرال در برابر بازی سازگار نقش یک نفرت به محافظه کاران نگران رسیدن فدرال قدرت. به طور کلی او گفت: “آنها خواستم که در آن درگیر و آنها را بدست درگیر در آن است.”

نیاز حاد

سوزان هان دستیار سرپرست برای مرکز خدمات در بروارد مدارس عمومی در فلوریدا گفت: مقامات مدرسه وجود ندارد فقط با خرید و فروش قالب و پیری سیستم های تهویه مطبوع.

در دولت تقاضا برای امنیت تبدیل شده است حاد پس از پارک تیراندازی ایجاد امکانات اضافی نیاز است که می تواند کمک فدرال دلار است.

فلوریدا گرما نیز یک مشکل است. بسیاری از ساختمان مدرسه در کشور ساخته شد قبل از تهویه مطبوع است. مناطق آموزش و پرورش خاموش کردن A/C در طول تعطیلات آخر هفته به صرفه جویی در پول خواهد آمد صبح روز دوشنبه برای دیدن قالب پوشش صندلی و میز. در تابستان کاشی های پاپ به دلیل رطوبت. “اگر شما لازم نیست که اساسی تهویه مطبوع در فلوریدا بسیاری از مسائل می شود خراب” هان گفت.

او گفت: در حالی که مدارس به شدت نیاز به دلار برای زیرساخت “این می تواند یک پارادایم های مختلف برای همه ما سعی کنیم از طریق” فدرال قرارداد مورد نیاز است.

“این امر می تواند یک زمین لرزه تغییر,” او گفت:. اما “ما می خواهم آن را به کار. ما را دولت قانونی حکم کار تمام وقت است.”

جری Roseman فیلادلفیا فدراسیون معلمان مدیر ایمنی و بهداشت محیط زیست گفت: زمان بودجه مدل می دهد یک مزیت به مدارس در مناطق ثروتمند.

اما “بودجه فدرال است به خطر بیافتد و … این مفهوم است که مدارس نمی فدرال کنترل” و به جای bailiwick of متحده و محلات.

در شهر آزبست را مجبور به بسته شدن شش مدارس از ابتدای سال تحصیلی. یک معلم تشخیص داده شده است با مزوتلیوما.

آبشار از مشکلات

در صورت عدم وجود دلار, مناطق اغلب تسلیم تعمیر و نگهداری است که در نهایت منجر به یک آبشار از مشکلات است. برخی از مناطق از جمله فیلادلفیا شکایت شده مالیات دهندگان امیدوار به زور بهبود ساختمان.

اما این ایده که مدرسه ساخت و ساز باید به عهده دولت فدرال است که یک مفهوم سختی برای قبول برای دیوید خندق یک دستیار پژوهش در میراث سنتی پایه و اساس است.

او گفت: مدارس تاریخی پروژه های محلی و باید ادامه داشته باشد. چه کسی بهتر از پدر و مادر در یک منطقه مدرسه او می پرسد برای تعیین نیازهای آن منطقه ؟

در سطح محلی گفت: “شما باید خیلی بیشتر توانایی برای نگرانی های خود را به شنیده می شود و محلی در سطح مقامات باید خیلی بیشتر توانایی دیدن یک مشکل و اقدام است.”

خندق گفت: مالیات در یک کشور نباید موظف به صرف پول خود را در مدارس در دولت دیگر.

“ما در حال حاضر $23 تریلیون دلار کسری,” او گفت:. “ما نیاز به micromanaging انتظار چه خوب هر مدرسه در هر منطقه و هر شهری منطقه ؟ باید مالیات دهندگان در نوادا خواهد پرداخت برای حذف آزبست در فیلادلفیا?”

مطلقا گفت: Filardo.

ارسال یک کودک به یک جسمی نامطلوب مدرسه دانش آموزان می گوید که “من نه با ارزش است و این فعالیت نیست و ارزشمند” او گفت:.

“یک ساختمان است که نه خود به خود رفتن به حمل یک کودک به, کالج,” او گفت:. “اما آنچه ما می دانیم این است که ساختمان مدرسه در شرایط بسیار ضعیف هستند, واقعی, موانع گرفتن یک آموزش و پرورش خوب.”

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im