عفونت تعداد در مقابل بیکاری داده: اختلال در تعادل و تصویر تلویزیون

X

داستان جریان

مقالات اخیر

واشنگتن پست نظر قطعه این هفته مطرح یک سوال جالب: اگر تلویزیون اخبار کانال ها مانند سی ان ان نمایش داده می شود بیکاری اعداد در طول روز راه آنها فراموش عفونت و مرگ, شمارش, در نتیجه بالا بردن سطح آگاهی های عظیم اقتصادی هزینه coronavirus است wreaking در ملت ؟ بیشتر آگاهی عمومی از دست دادن شغل می تواند فشار قانونگذاران برای سرعت بخشیدن به برنامه های امداد رسانی به دیوار-به-دیوار پوشش از عفونت شمارش قرار دادند رهبران دولت به تصویب تحرک بیشتری اعمال محدودیت بر شهروندان است. این پرسش که چقدر پوشش بیشتر عفونت شمارش هستند در مقایسه با بیکاری اعداد.

به طور خاص چگونه اغلب با کلمات “بیکاری” “بیکار” و یا “بیکاری” نمایش داده شده در سی ان ان هر روز ؟ در مقابل چگونه اغلب “جانز هاپکینز” (سی ان ان منبع اصلی عفونت و مرگ, شمارش) به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش ؟

به بررسی این سوال گوگل تصویری هوش مصنوعی استفاده شد به “دیده بان” سی ان ان 24/7 پس Jan. 25 و کامپایل تمام متن قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش در هر ثانیه. منبع تمام پخش شد, اینترنت بایگانی, تلویزیون, آرشیو اخبار و آنها را تجزیه و تحلیل توسط GDELT پروژه در غیر مصرفی کتابخانه دیجیتال سیستم.

جدول زیر نشان می دهد که مجموع ثانیه اعتبار از Jan. 25 از طریق پایان مارس 8 که در آن هر کدام از این دو موضوع در ظاهر بر روی صفحه نمایش متن در هر روز. (بر روی نمودار به بزرگنمایی آن.)

بیکاری شروع به ظاهر شدن در اطراف مارس 18, با دو انفجار در 26 مارس و آوریل 2 (همزمان با انتشار هفتگی بیکاری آمار و ارقام) اما در غیر این صورت کمی دریافت کرده است بر روی صفحه نمایش دید.

در مقابل, در مارس 20, CNN نمایش داده می شود عفونت و مرگ تعداد از دانشگاه جانز هاپکینز برای بیش از پنج ساعت (کل تجمعی) در طول روز و با شروع روز بعد به پخش آنها را در حدود هشت تا نه ساعت در هر روز.

در مجموع بیش از دو ماه گذشته نرخ بیکاری اعداد به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش در سی ان ان برای فقط 6.3 ساعت در مجموع در مقایسه با 160.3 ساعت از عفونت و مرگ می شمارد.

بیش از سه هفته گذشته یک سوم از سی ان ان مجموع اعتبار هر روز پخش سلامت عمومی تاثیر این ویروس در مقایسه با فقط چند مختصر اشاره از آن ویرانی اقتصادی. خواهد دید بیشتر از دومی فشار قانونگذاران برای گسترش بیشتر و کمک به این کشور به طور ناگهانی بیکاری? ما ممکن است هرگز می دانیم که پاسخ به ایسنا ظاهرا تصمیم گرفت در این نقطه است که سلامت اثرات به مراتب مهم تر است.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im