بومی مقامات انفجار برتر ایتالیایی, توالت برای ‘بی پروا’ شعارهای

نخست وزیر ادعا که مربع است که به دلیل خودداری از اجرای CP راه آهن حکم به دلیل Mohawks باید AK-47s است “خطرناک و التهاب” آنها می گویند.

برای اولین بار مقامات سازمان ملل را محکوم کرد نخست وزیر فرانسوا ایتالیایی, توالت شنبه گفت او برافروختن تنش خود را با “بی پروا” فصاحت و بلاغت است.

ایتالیایی, توالت گفت Mohawks از Kahnawake که در حال مسدود کردن Canadian Pacific Railway آهنگ در اختیار داشتن سلاح های سنگین — به طور خاص AK-47 تفنگ.

او نظرات به خبرنگاران پس از به طور منظم یکشنبه در جلسه هیئت دولت در قوه مقننه است.

“ما اطلاعاتی داریم که تایید وجود سلاح AK-47s به نام آنها” ایتالیایی, توالت گفت. “در نتیجه سلاح که بسیار خطرناک هستند.”

او گفت: Sûreté du Québec است مردد به عمل به عنوان یک نتیجه. او گفت: استانی نیروی پلیس در حال بررسی همه گزینه ها زمانی که می آید برای اجرای حکم به دست آمده توسط CP راه آهن در روز سه شنبه سفارش پایان دادن به محاصره.

“متر مربع در حال کار بر روی یک طرح برای از بین بردن محاصره,” او گفت:. “آنها در حال صحبت کردن به نیروهای حافظ صلح. اما افرادی وجود دارند که مسلح هستند. آن را بسیار ظریف است.”

پرسید که چرا او آشکار این واقعیت ایتالیایی, توالت گفت: “من می خواهم مردم را به درک چرا مربع است و نه دخالت است.”

ایتالیایی, توالت مشخص نیست که آیا این سلاح ها در سوال هستند در ذخیره و یا در محاصره خود را, اما او گفت: احتیاط لازم است بدون در نظر گرفتن.

“من نمی خواهم به در وجدان من که پلیس زخمی شدند طی یک عمل” او گفت:.

او تکرار شکایت خود را که CP است و دیگر قادر به استفاده از خط راه آهن است که صدمه زدن به اقتصاد است.

ایتالیایی, توالت ساخته شده و از نظر Mohawks شد تقویت خود محاصره در روز چهارشنبه.

محاصره دهندگان در حال اقدام در همبستگی با کسانی که مخالف ساحلی GasLink پروژه خط لوله که عبور سنتی خاک مرطوب’suwet’en اول کشور در نزدیکی هوستون, B. C.

Kenneth گوزن سخنگوی معترضان در Kahnawake گفت: ایتالیایی, توالت بود ساخت “اظهارات نادرست است.”

“ما کاملا شوکه شده و کاملا نگران نظرات برتر ایتالیایی, توالت” گفت: گوزن از Mohawk ملت Kahnawake. “من فکر می کنم آن را بسیار غیر مسئولانه است. ما کاملا و کاملا مسلح و ما اصلا قصد مسلح شود.”

گوزن گفت: مردم از Kahnawake “متعهد به صلح آمیز حل و فصل و در ادامه به حمایت از مرطوب’suwet’en مردم در این مبارزه است.”

موهاک شورای Kahnawake نیز محکوم ایتالیایی, توالت اظهارات.

“برتر نیاز به مراتب بیشتر مراقب باشید در اقدامات خود را” Ietsénhaienhs Kahsennenhawe آسمان-گوزن در بیانیه ای گفت. “پس از اظهارات خاص ساخته می شوند آنها اغلب می توان گرفته شده. با استفاده از عباراتی مانند “مسلح” و “AK-47″ بسیار التهابی و در واقع خطرناک است. آن می تواند به عنوان تفسیر به قصد تحریک یک پاسخ است.”

ایتالیایی, توالت بیانیه نیز محکوم کرد توسط گیزلن پیکارد رئیس مجلس از سازمان ملل کبک-لابرادور.

“نخست وزیر ایتالیایی, توالت ساخت بسیار خطرناک و نظرات توهین آمیز نشان می دهد حضور سلاح در Kahnawake,” پیکارد در بیانیه ای گفت. “او قطعا نمی در نظر گرفتن عواقب ناشی از کلمات خود را برای اعضای جامعه که زندگی با خاطرات 30 سال پیش به صورت روزانه.

ایتالیایی, توالت, اما گفت که پلیس باید “منابع خوب” باقی می ماند و با اعتماد به نفس در مورد صحت اطلاعات خود را.

بدون در نظر گرفتن گوزن گفت: SQ افسران باید اقامت کردن خاک اگر آنها نمی خواهند یک رویارویی است.

“آن را به مربع به تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به یک رویارویی فیزیکی یا نه” او گفت:. “این بهتر خواهد بود اگر آنها نمی آیند در همه. آن بهتر خواهد بود اگر کانادا اقیانوس آرام انصراف خود دستور یا نبود آن را در خدمت.”

صبح روز چهارشنبه چندین انبوهی از سنگ ریخته شد در مقابل مانع شدن سایت. رد پای این جریانات بود به طور پیوسته بزرگتر به عنوان ساخت و ساز کامیون آورده بتن موانع و کامیون های دیگر در آورده شن به جای نزدیکی آهنگ های که در آن گل باعث شد یک مشکل برای ماشین رانندگی در داخل و خارج از منطقه است.

“ما امیدواریم که آنها نمی آیند اما ما در حال آماده سازی در مورد آنها انجام” گوزن گفت. “ما در حال محتاط بودن. در حال حاضر وجود دارد که یک دستور وجود دارد مردم خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی خاصی.”

یک منبع در مانع شدن که نمی خواهید به فاش کردن نام او گفت: این منطقه دارای یک آشپزخانه چادر, منطقه ای که در آن کودکان بازی و معترضان به تازگی به پایان رسید ساخت یک ماهی سیگاری در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

“من هرگز دیده می شود جامعه, این, ایالات,” او گفت:. “من نمی تواند به اندازه کافی تاکید این است که صلح آمیز آن را آرام و بدون سلاح. می گویند در غیر این صورت خطرناک است. ایتالیایی, توالت است که باعث ترس و وحشت است.”

یکی دیگر از معترضان در آینده به دور از محاصره شنبه گفت: رویارویی با مربع خواهد بود یک گام بزرگ رو به عقب برای روابط با دولت است.

“کانادا و کبک توافق کرده اند که تنها پلیس اقتدار هستند Kahnawake حافظ صلح” گفت: Taiaiake آلفرد. “ما 30 سال از همکاری و حسن نیت با مربع و Kahnawake. است, Quebec مایل به پرتاب تمام است که در دور? که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر حاشیه ها و مردم (درخواست برای متر مربع به مداخله) راه خود را کردم.”

همچنین چهارشنبه ارشد, ایتالیایی, توالت وزیر هشدار داد اختلاف است که مانع تجارت و یک اثر در کبک رشد اقتصادی است.

“روشن است آن را به یک اثر” وزیر توسعه اقتصادی Pierre Fitzgibbon به خبرنگاران گفت: پس از رسیدن به جلسه کبک کابینه. “پروپان عرضه یک موضوع است و بسیاری از شرکت های کوچک دیگر می تواند صادرات است.”

به عنوان راه آهن بحران وارد آن 21 روز Fitzgibbon گفت که او در گرفتن به روز رسانی روزانه از یک میزبان از کوچک و متوسط کبک شرکت در اثر آن این است که در کسب و کار خود را.

مسئله اصلی در حال حاضر ناتوانی کبک شرکت برای صادرات و همچنین شرکت ها شروع به اجرا کردن از مواد خام مورد نیاز برای تغذیه خط تولید Fitzgibbon گفت.

او گفت: دولت فدرال نیز نظارت بر تاثیر محاصره است. در هفته گذشته, ایتالیایی, توالت برآورد اختلاف هزینه کبک اقتصاد 100 میلیون دلار در روز است.

“من فکر می کنم دولت فدرال است که آگاه باشید که ما در حال از تاثیر بر اقتصاد کانادا” Fitzgibbon گفت. “آنها نه احمق. من مطمئن هستم که آنها را به یک طرح B. آنها احتمالا نمی خواهد بگوید مردم. من امیدوارم که آنها (طرح ب) به دلیل این می تواند پایان دادن به هرگز.”


Mohawks از Kahnawake ادامه محاصره CP خطوط راه آهن در جنوب مونترال Feb. 26, 2020.

آلن McInnis / Montreal Gazette

[email protected]

[email protected]

twitter.com/philipauthier

مرتبط

کریستوفر کورتیس از مونترال گازت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>