X

داستان جریان

مقالات اخیر

سه ماه پیش مایکل بلومبرگ نهم بود اکثر ذکر دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری با وجود داشتن فقط وارد مسابقه جو بایدن به حال بیشتر پوشش رسانه ای از بقیه زمینه ترکیب و پیت Buttigieg بود تعجب رسانه های تازه بدوران رسیده با قرار دادن پیش از برنی ساندرز. با بلومبرگ مقدماتی برای این هفته بحث دموکراتیک و ساندرز در حال حاضر پیشرو در نظر سنجی های ملی چگونه است که رسانه ها چشم انداز تغییر در ماه های اخیر?

با استفاده از داده ها را از اینترنت بایگانی, تلویزیون, آرشیو اخبار, به عنوان پردازش GDELT پروژه نمودار زیر نشان می دهد که تعدادی از اشاره به هر یک از نامزد های اصلی در CNN و MSNBC و فاکس نیوز پس Jan. 1 این سال است. (با کلیک بر روی نمودار به بزرگنمایی آن.)

بایدن سرب از بین رفته است با ساندرز در نظر گرفتن صدور صورت حساب های بالا در سه کانال های خبری بلومبرگ در حالی که پرتاب کرده است به مقام سوم فقط جلوتر از Buttigieg و الیزابت وارن با ctq در مکان ششم.

اعداد تغییر کرده و حتی بیشتر به طور چشمگیری در طول هفته گذشته با نمودار زیر نشان متبوع خود اشاره از Feb. 8 از طریق پایان Feb. 17.

ساندرز در حال حاضر قابل توجهی سرب مهر و بایدن گره خورده برای دوم Buttigieg است چهارم Klobuchar پنجم و وارن مسیرهای پیاده روی در مکان ششم.

به دنبال در ABC, CBS و NBC شب پخش اخبار بلومبرگ تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از اشاره به مکان دوم ساندرز به دنبال بایدن Buttigieg, Klobuchar Warren, تام Steyer و بقیه در این زمینه است.

بلومبرگ همچنین آگهی در مجموع ثانیه از اعتبار نام خود را به نظر می رسد در روی صفحه نمایش “chyrons” (متنی عنوان نوار در پایین صفحه نمایش) در CNN و MSNBC و فاکس نیوز. یک بار دیگر ساندرز می دوم به دنبال بایدن و Buttigieg اما این بار وارن است eked کردن اندکی سرب بیش از Klobuchar.

در واقع آنلاین پوشش تنها جایی که بلومبرگ رتبه در پایین درست بالای Steyer. ساندرز هر چند هنوز آگهی بیش بایدن و Buttigieg تاپ وارن.

قرار دادن این همه رسانه ها به نظر می رسد که coalesced در اطراف ساندرز و بلومبرگ به عنوان دو زمان جلو دونده به دنبال Buttigieg در حالی که وارن شده است تنزل به متناوب با Klobuchar به جای گذشته است. در حالی که بسیاری هنوز به تصمیم گرفت در سال 2020 مسابقه نمودار فوق نشان می دهد که چقدر تغییر کرده است در سه ماه گذشته و چه مایع مسابقه باقی مانده است.

RealClear همکار رسانه های Kalev Leetaru است یک عضو ارشد در دانشگاه جورج واشنگتن مرکز سایبر & امنیت داخلی. گذشته خود نقش ها عبارتند از: همکار در محل اقامت خود در دانشگاه جورج تاون را ادموند A. Walsh دانشکده خدمات خارجی و عضو مجمع جهانی اقتصاد جهانی در دستور کار شورای آینده دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de