در حبس اتاق’: ‘زمانی که سالم ما یک تیم هاکی’ بایرون می گوید

با خود حذفی امیدوار است اما رفته بود Canadiens بازیکنان داده نشده تا در خود و یا خود مربی و همچنان به نبرد سخت است.

بروکلین, n. y. — Marc Bergevin دادن کلود ژولین جامد رای اعتماد روز سه شنبه در NHL مدیر کل جلسات در بوکا راتون فلوریدا. — تائید سر مربی خواهد بود فصل آینده شد خبر بزرگ با Canadiens طرفداران پشت در مونترال اما نه با تعجب به بازیکنان است.

“من واقعا نمی باید در واکنش به این دلیل که فکر می کردم واقعا نمی رفتن را از طریق سر خود را” برندان گالاگر گفت: پس از Canadiens ضرب و شتم New York Islanders 6-2 شنبه شب در مرکز بارکلیز. “برای ما آن را در مورد رفتن با آنچه که ما داشته است و بدیهی است که انتظار می رود. آن را واقعا خبری نیست. این یکی از آن چیزهایی که در آن ما همه فقط ساختمان و او بخشی از آن … او بخش بزرگی از آن است. من حتی نمی دانم چه می گویند به غیر از من فکر می کنم این خبر برای هر کس دیگری اما برای ما این کسب و کار به عنوان معمول و این بود که همیشه انتظار می رود تمام وقت است.”

اضافه شده پل بایرون: “من فکر نمی کنم هر کسی شگفت زده می شود در مورد این خبر به صداقت. من فکر نمی کنم هر کسی که فکر کردن در مورد آن است. همه ما در حال هل دادن سخت همه ما در حال تلاش برای انجام آنچه ما می توانیم تا پایان سال به راه راست. او یک مربی بزرگ ما همه مانند او را در اتاق. آن را خوب است برای سازمان به او بدهد که رای اعتماد. من فکر می کنم همه چیز می توانست کمی برای ما در این سال تا به حال یک زن و شوهر از چیزهایی که رفته راه ما و این تمرکز در حال حاضر. فقط به خاطر بازی سخت در حفظ و بازی به راه راست هر بازی و اگر ما می تواند در ذهنیت انجام است که هر شب آن را به سال آینده خیلی بهتر برای تیم ما است.”

این Canadiens بهبود رکورد خود را به 31-28-9 و آنها 4-1-1 در شش بازی. یکی از چشمگیر, همه چیز در مورد Canadiens در این فصل این است که آنها داده نشده تا در خود و یا خود مربی و آنها همچنان به نبرد حتی اگر خود حذفی امیدوار هستند اما رفته بود.


Canadiens’ حداکثر Domi بررسی می شود به یخ توسط نشینان defenceman اسکات میفیلد در طول اولین دوره اقدام در بروکلین سه شنبه شب.

اندی مارلین / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

“این بسیار قابل توجه است هنگامی که شما نگاه کنید در جایی که این تیم در حال حاضر” Julien گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد بازیکنان خود را ترک نمی. “آنها می آیند و بازی سخت تمام وقت. آن را سخت برای پیدا کردن یک بازی که در آن شما احساس خود را به تیم تنبل و یا فقط کاملا رو تحت سلطه توسط تیم های دیگر است. بنابراین به آنها اعتبار خود را برای نگرش و رویکرد خود را و هر چیز دیگری. ما یک تیم کامل است اما من فکر می کنم ما چیز درست رفتن در مسیر درست است.”

جامد رای اعتماد از Bergevin روز سه شنبه به معنای زیادی به Julien پس از جنرال موتورز در حال حاضر او داده یکی پس گذشته روز دوشنبه NHL مهلت تجارت.

“من می توانم صحبت می کنند برای بازیکنان, اما برای من آن را” Julien گفت. “آن را به خوبی می دانم که او هنوز هم مقدار زیادی از اعتماد به نفس در کارکنان مربیگری و برای ما سخت در حال کار. ما در تلاش هستیم تا این تیم بهتر است. وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب شما ببینید از این تیم و قوام ما بازی شده است بزرگترین چالش ما در این سال و این صدمات باید نوع پرتاب ما را کمی. اما شما رو به کار را از طریق آن نوع از همه چیز و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام.”

این Canadiens ضربه شد با یکی دیگر از آسیب اولیه در دوره اول در برابر نشینان هنگامی که توماس تاتار در رنج بالای بدن آسیب در چهارم خود را تغییر بازی و بازگشت نیست.

“فقط احتیاط” Julien گفت: در مورد تاتار. “ما او را برای احتیاطی دلیل است. ما بیشتر بدانید فردا می آیند. من نمی دانم و فکر نمی کنم آن را به نظر می رسد در دراز مدت چیزی.”

این Canadiens پرواز بودند به تمپا پس از بازی و بازی رعد و برق دوشنبه (7 بعد از ظهر TSN2 با RDS, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

بایرون به ثمر رساند یکی از Canadiens’ شش گل و در حال حاضر 3-3-6 در مجموع در هفت بازی پس از بازگشت از ماه نوامبر عمل جراحی زانو.

آیا بایرون تعجب می کنم که چگونه همه چیز ممکن است متفاوت بوده است اگر او تا به حال نشده است صدمه دیده است ؟

“البته” او گفت:. “من فکر کردم آن را برای سه ماه به صداقت. من می دانستم که من شروع (به فصل) نبود بزرگترین اما این تیم برنده شد و این تیم به ثمر رساند اهداف آنها نیاز ندارد من. و هنگامی که آن را تبدیل شده بود که من فقط احساس می کنم می تواند فقط با توجه به یک کمی بیشتر به این تیم کمک به بچه ها. این یک فصل طولانی و آن را مایه تاسف این اتفاق افتاد. اما زمانی که همه سالم ما یک تیم هاکی. ما چهار خط از بازیکنان واقعا خوب بازیکنان که می توانید بالا و پایین ترکیب بازی با هر کسی. ما نشان داده ایم در فيلم ما نشان داده ایم مقابل تیم های خوب چگونه رقابتی ما می تواند زمانی که همه بازی خوب و بازی راه ما باید.”

آنها قطعا آن را نشان داد در برابر نشینان.

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de