در حبس اتاق’: ‘ما در حال نا امید’ جولین می گوید پس از دیگری از دست دادن سخت

سر مربی هیچ توضیح که چرا مونترال به نظر می رسد ذوب در دوره سوم. “برنامه بازی ما این است که برای بیرون رفتن وجود دارد و بازی 60 دقیقه.”

Canadiens مربی کلود ژولین بود در از دست دادن برای پاسخ هنگامی که از او پرسیده شد که چرا Canadiens قادر به نگه داشتن به یک منجر شود.

این سوال به وجود آمد پنج شنبه شب پس از Canadiens حیف و میل 2-0 منجر شود و از دست به نیویورک رنجرز 5-2 در زنگ مرکز.

“شما می دانید چه ؟ راستش من نمی دانم” جولین از وی خواست در مورد عدم ناامیدی در میان بازیکنان خود را. “و به همین دلیل من می گویم من نمی دانم دلیل است که ما برنامه بازی است به بیرون رفتن وجود دارد و بازی 60 دقیقه به همان شیوه. ما از بازیکنان به بازی همان راه است. بحث ما در مورد چیزهایی که ما نیاز به انجام حتی رفتن به دوره سوم. برای رفتن نگه دارید پس از این بچه ها نگه داشتن قرار دادن pucks خود را در پشت Ds.

“بیایید پرتاب pucks در شبکه” Julien اضافه شده است. “ما تا به حال مقدار زیادی از شانس اطراف خود را خالص-منطقه جبهه. آن می تواند به راحتی 3-0, 4-0 اگر ما دفن شانس ما. بحث ما در مورد شما کردم به بلند pucks ، هنگامی که شما یک تک به تک و یا چیزی شما رو به آسانسور pucks ، ما باید به کسانی که همه چیز اتفاق می افتد و آنها نیست و به همین دلیل ما در حال نا امید در حال حاضر. به عنوان بازیکن به عنوان کارکنان مربیگری شما سعی می کنید و به آنها کمک کند و این اتفاق نمی افتد. بنابراین تا جایی که مشکلات ما هستند.”

رکورد محکم است. این هفتمین بار در این فصل Canadiens از دست داده اند پس از برگزاری 2-0 منجر شود. و Canadiens از دست داده اند و یک لیگ برتر-بالا 10 بازی که در آن آنها به رهبری پس از دو دوره.

Julien خوشحال بود که آن پیشنهاد شد که Canadiens شد تکیه بیش از حد به شدت در Carey قیمت که بازی های برگزار شده است اما چهار بازی پس Dec. 11.


Canadiens goaltender Carey قیمت اسکیت دور از هدف خود را در حالی که رنجرز کریس Kreider جشن یک هدف توسط رایان Strome (نشان داده نشده) در سومین دوره اقدام دوشنبه شب در زنگ مرکز.

Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

“من حتی نمی رفتن وجود دارد,” Julien گفت. “او تا به حال شکستن است. بچه ها سوال بپرسید که حس می شود. برای من او یک روز مرخصی بین هر بازی است و او نمی اسکیت در صبح است. او ساخته شده برخی از باور نکردنی موجب صرفه جویی امشب بنابراین ما در حال رفتن به در یک نگاه هدف است که از طریق رفت و می گویند که او خسته شده اید ؟ چگونه در مورد صرفه جویی در او ساخته شده است. بیا بچه ها. واقعا….”

لازم به ذکر است که قیمت یک اجازه دهید هر چند متهور هدف آدم فاکس در دوره سوم.

تکیه بر قیمت نشان می دهد شکست Canadiens برای پیدا کردن یک پشتیبان آنها اعتماد اما قیمت نبوده است گرفتن کار انجام می شود. او یک 26-23-6 رکورد این فصل است و 12-14-4 در خانه.

این Canadiens مسلط شدند, بازی برگزار شد و 2-0 منجر هنگامی که فیلیپ Di Giuseppe به ثمر رساند برای رنجرز با 1:26 باقی مانده در دوره دوم.

توماس تاتار که منجر Canadiens جرم با یک هدف و کمک گفت: “فکر نمی کنم این Canadiens دچار سرخوردگی پس از هدف.

“ما خوب بازی 40 دقیقه و ما احساس خوب بودن تا 2-1 پس از دو دوره” گفت: تاتار که همسان کار خود را-بالا از 58 امتیاز. “اما ما ساخته شده است یک اشتباه آنها گزاف گویی و آنها آن را به بالا و سپس آنها را به ثمر رساند در بازی قدرت. ما اشتباهات در D-منطقه و آنها با حروف بزرگ. من نمی دانم چرا ما اجازه دهید آنها را به عقب می آیند اما ما باید آن را کشف کردن.”

مشکل این است که آن را احتمالا خیلی دیر به شکل هر چیزی برای این فصل است. این Canadiens’ هفتم زیان در 10 بازی گذشته (3-5-2) و آنها کاهش یافته و بیشتر به عقب در تعقیب خود را از تورنتو افرا برگها در مسابقه برای کسب مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد. برگها به حال آمده-از-پشت پیروزی در فلوریدا جمعه شب به باز کردن یک نه نقطه کوسن در Canadiens. تورنتو همچنین دارای یک بازی در دست است.

این Canadiens خانه به Carolina Hurricanes شنبه (7 p. m., شهرستان, SNE, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو).

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de