در حبس اتاق’: ‘ما خوب نیست به اندازه کافی برای برنده شدن’ جولین می گوید

خط بالا از پاتریس Bergeron, Brad Marchand و دیوید Pastrnak تحت سلطه بازی با Pastrnak به ثمر رساند کلاه ترفند در برونز’ 4-1 پیروز شود.

بوستون برونز نشان داد که چرا آنها باید بهترین رکورد در لیگ ملی هاکی به عنوان آنها را شکست داد Canadiens 4-1 شنبه شب در TD Garden.

“بهترین بازیکن شد, بهترین بازیکن,” مربی کلود ژولین گفت. “بسیاری از مردم می گویند که آن را همیشه در همان خط در این تیم است که نمرات اما اگر آنها این کار را هر شب وجود دارد هیچ مشکلی با آن.”

Julien با اشاره به خط پاتریس Bergeron, Brad Marchand و دیوید Pastrnak. آنها اختصاص تمام بوستون اهداف با Pastrnak مصرف بیش از NHL گل شود با یک کلاه ترفند تقویت خود در فصل تعداد به 41. برگرون اضافه شده خالی-netter و کمک در حالی که Marchand تا به حال دو کمک می کند.

“شما را مجبور به محدود کردن خود عجله شانس” گفت: defenceman مارکو Scandella. “اگر شما به آنها عجله شانس به خصوص که خط بالای آنها ما را پرداخت.”


Canadiens goaltender Carey قیمت را نگه می دارد یک چشم بر برونز’ براد Marchand و سست جن در دوره دوم شنبه شب در TD Garden در بوستون.

Pastrnak اول دو گل آمد با عجله پس از Canadiens تبدیل جن و سوم آمد و در یک بازی قدرت.

Scandella گفت Pastrnak است که “کل بسته است.”

“او سریع او یک شات خوب دست” Scandella گفت. “که خط یک راه برای پیدا کردن هر یک از دیگر وجود دارد خارج وجود دارد و ما باید برای انجام یک کار بهتر از محتوی آنها.”

در حالی که برونز بازیکن برتر ارائه شد جولین پیشنهاد کرد که او انتظار می رود بیشتر از برخی از بازیکنان.

“ما نیاز به گام وجود دارد و نمره برخی از اهداف بزرگ برای ما” Julien گفت. “ما بچه ها که تصور می شود قادر به انجام این کار برای ما و آنها را به مرحله.”

تنها مونترال هدف این بود که اعتبار به rookie نیک سوزوکی پس از Scandella شات از خط آبی نگاه کردن ران.

این Canadiens شد outshot 38-29 و Julien گفت که بخشی از مشکل است.

Bruin's David Pastrnak dominated the Canadiens with a three-goal performance Wednesday night.


Bruin دیوید Pastrnak تحت سلطه Canadiens با سه هدف عملکرد پنج شنبه شب.

“در زمان من فکر کردم که ما بازی نسبتا خوب است و ما تا به حال شانس به ساقه در خالص و ما برای نگاه دیگر نقش” جولین گفت. “ما نیاز به ساقه جن کمی بیشتر. ما نیاز به رفتن به خالص تر و احتمالا کمی گرسنه که در بخشی از آن. همانطور که برای بقیه ما انجام برخی از چیزهای خوب بودند و ما رقابت سخت است اما ما به اندازه کافی خوب را به نفع خود.”

“تنها راه ما در حال رفتن به دریافت کنید بهتر است به ادامه بازی سخت” Julien اضافه شده است. “وجود دارد برخی از چیزهایی که ما باید در ما قرار داده و تاکید بر آنها. امشب, من فکر نمی کنم آن را از عدم تلاش است.”

“آنها ساخته شده آن را به سختی بر ما” برندان گالاگر گفت. “ما نبود قادر به مقابله با به اندازه کافی به اطراف خود دروازه بان و یک بار آنها را به ثمر رساند اولین هدف آنها راحت هستید در این ساختمان است.”

گالاگر ستایش linemate فیلیپ Danault بود که در صف بعد از گرفتن یک جن به صورت در روز دوشنبه دست به آریزونا. او از دست رفته برخی از دندان بود و بخیه زیر لب خود را اما او با بازی در هر وضعیت و برنده 50 درصد از faceoffs و با بسیاری از برنده های آینده در هزینه برگرون.

پیش از آن در روز Canadiens اعلام کرد کاپیتان شیا وبر را از دست چهار تا شش هفته با چپ پيچ خوردگی مچ پا. تشخیص ساخته شده بود توسط دکتر رابرت اندرسون جراح ارتوپد در خلیج سبز. اندرسون انجام عمل جراحی بر وبر به تعمیر خود را شکسته و پای چپ در سال 2018 است.

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su