در حبس اتاق’ — ‘ما برخوردی خشن روبرو خرس,’ سکس گوید شدید رقابت با سناتور

سناتور هیلاری فوق العاده بردی Tkachuk درگیر شد, در تعدادی از حوادث است که تولید یک پنالتی مهم برای مبارزه با افراد زیر سن قانونی برای بهره بردار و کراس چک به عنوان به عنوان به خوبی به عنوان یک 10 دقیقه ای در آوریم.

اتاوا — پل بایرون می گوید همیشه وجود دارد یک احساس خاص به خانه آمده و با بازی در مقابل خانواده و دوستان است. اتاوا بومی بود که فرصت را شنبه شب و او را از آن نمره یک هدف و اضافه کردن یک کمک برای کمک به Canadiens به یک 3-0 برنده بیش از سناتورها در کانادا تایر مرکز.

“این همیشه خوب به نمره (در خانه)” بایرون گفت. “من تعداد زیادی از دوستان در اینجا. پدر من در حال تماشای بازی در خانه مادر من و برادران من در اینجا و شوهر و بچه ها در حال تماشای خانه برگشت. من دوست دارم بازی در اتاوا. مهم نیست که در آن ما در جدول رده بندی وجود دارد که همیشه رقابت بین ما. برنده باعث می شود آن را کمی بهتر است.”

رقابت آورده شدت با provocateur فوق العاده بردی Tkachuk درگیر در تعدادی از حوادث است که تولید یک پنالتی مهم برای مبارزه با افراد زیر سن قانونی برای بهره بردار و کراس چک به عنوان به عنوان به خوبی به عنوان یک 10 دقیقه ای در آوریم. او تا به حال یک بازی-بالا نه بازدید شد اما برگزار کردن علائم.


Linesman درک Nansen تلاش می کند برای شکستن یک مبارزه بین سناتور’ بردی Tkachuk و Canadiens’ قیمت کری و بن Chiarot در کانادا تایر مرکز در روز شنبه, فوریه. 22, 2020, در اتاوا.

جانا Chytilova/آزاد عکس / گتی ایماژ

“این زمان از سال زمانی که همه چیز سخت تر و شور و شوق می آید در این بازی” بایرون گفت. “ما انتظار داریم که از این تیم است. آنها می خواهم به بیرون می آیند و ما آنها سخت است.”

“ما فقط بازی بازی ما” بایرون اضافه شده است. “ما بازی های سرعتی ما بازی سریع است. من فکر می کنم ما بهتر از (Tkachuk) امشب. من فکر کردم ما برخوردی خشن روبرو خرس کمی امشب.”

مربی کلود ژولین اشاره کرد Tkachuk شد این نوع از رقیب هر تیم خواهد بود خوشحال به “اما شما لازم نیست که به مانند بازی در مقابل او.”

بایرون از دست رفته بیش از سه ماه wth زانو آسیب, اما او نمی از دست رفته به ضرب و شتم به عنوان او دوباره به صف در خط سوم با حداکثر سلطه و ایلیا Kovalchuk.

خط اختصاص تمام مونترال اهداف شنبه. Domi به ثمر رساند خود را 14 و 15 اهداف فصل و مطرح خود را حرفه ای امتیاز کل به 247, که باعث می شود او را پیشرو گلزن در سلطه خانواده است. پدرش کراوات جمع آوری 245 امتیاز در NHL حرفه ای مشخص شده توسط 3,515 پنالتی دقیقه بیش از 1,020 بازی.

Domi است که در یک بیت از رکود در سال جدید تا به حال ستایش برای آخرین علاوه بر خط.

“Paulie بایرون است که احتمالا بیشتر تحت امتیاز بازیکن در کل NHL و من دوست دارم با کسی مثل او” Domi گفت. “او بسیار با سرعت و او با این نسخهها کار خیلی سخت است. او مطلق جنگجو و شما برنده wth بچه ها که می خواهم.”

“ما لذت بردن از بازی با هم” Domi اضافه شده است. “او بلوک عکس های کشته شدن مجازات و سپس شما باید Kovy. هنگامی که شما یک شانس را به بازی با یک افسانه مانند است که آن را بسیار خاص است.”

Defenceman کارل Alzner بود که بازی اول خود را NHL بازی پس Jan. 10, 2019, پیوست مسیحی Folin در سومین جفت شدن. Alzner وارد یخ زمان 16:04 به حال دو عکس در هدف و شد plus-1 برای بازی. او $4.625 میلیون کلاه ضربه به خاک سپرده شده است در AHL اما او به یاد می آورد از لاوال موشک در شب جمعه پس صدمات به ویکتور Mete و خاویر Ouellet.

“من کمی عصبی هنگامی که من در اینجا اما من رفت به میدان یخ بازی و بررسی آن را به عنوان به زودی به عنوان من پا بر روی یخ برای warmup آن رفت” Alzner گفت. “شما همیشه می خواهید برای ایجاد به عنوان بسیاری به عنوان امکان پذیر است اما در حال حاضر من فکر نمی کنم که نقش من است.”

این Canadiens خواهد خود را بازی سه بعدی, بازی در زنگ مرکز شروع با یک شنبه بازی مقابل ونکوور کناکز. نیویورک رنجرز در شهر دوشنبه و پس از کارولینای طوفان در روز شنبه.

[email protected]

twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de