اضافه کاری دست دادن به Canucks قرار می دهد یک دمپر در بازی قوی از خط Domi, پل بایرون و اردن سعادت.

هنگامی که شما گیر بر روی یخ بازی دفاع بیش از حد طولانی و بد می رویم به اتفاق می افتد.

بود که در مورد اضافه کاری جمعه به عنوان Canadiens کاهش یافته 4-3 تصمیم به ونکوور کناکز. پل بایرون جف Petry و حداکثر Domi آغاز دوره های اضافی برای Canadiens و آنها هنوز هم بر روی یخ 1:35 بعد از زمانی که تایلر Toffoli گل پیروزی.

“هنگامی که شما را وادار به اضافه کاری هر چیزی می تواند اتفاق می افتد و ما رو گرفتار وجود دارد بیش از حد طولانی و جن به پایان رسید تا در بازگشت از شبکه” Domi گفت. “این یکی از سخت. ما را به یک نقطه اما به طور کلی ما می خواستیم برنده شوید.

“که هاکی” Domi گفت: زمانی که خواسته در مورد اینکه گرفتار در یخ در وقت اضافه. “شما باید برای سفت کردن زمانی که شما در خارج وجود دارد و اقامت خود را با مرد. این یک سخت به بلع است اما ما باید از آن یاد بگیرند.”

“این سخت” بایرون گفت. “شما خسته هستید, آنها حمله و آنها تحت فشار قرار دادن. شما رو به ماندن تنگ, شما رو به بازی آن هوشمند است. ما داد تا دو بر یک در حافظه. من با وحشتناک خواندن به اجازه (Bo) Horvat اسلاید یک درب عقب و من هیچوقت کری یک فرصت برای ایجاد یک ذخیره کنید. نتیجه نهایی داره.”

“این چه کاری است که” برندان گالاگر گفت. “بدیهی است که این مرد-در-man. هنگامی که شما به نوبه خود بیش از جن, خسته ها, ما از دست ما و آنها ساخته شده است یک بازی و پایان آن را در ما خالص و قیمت ساخته شده یک زن و شوهر خوب موجب صرفه جویی در قبل از آن بیش از حد.”


Goaltender Carey قیمت flails در نا امید کننده تلاش برای جلوگیری از پیروزی در وقت اضافه به عنوان defenceman جف Petry ساعت در ترس سهشنبه شب در زنگ مرکز.

میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

پایان قرار دادن یک دمپر در چه بود یکی دیگر از بازی قوی برای خط Domi بایرون و اردن سعادت. بایرون و سعادت هر گل یک هدف با Domi درآمد یک جفت کمک

“به عنوان یک تیم ما در حال اسکیت و زمانی که ما در حال اسکیت روی ما دشوار تیم به ضرب و شتم” Domi گفت. “ما به عنوان سریع به عنوان کسی اگر سریع تر نیست. ما مجبور به استفاده از نقاط قوت و از بین بردن گردش به عنوان آنجا که ممکن است. وجود دارد یک زن و شوهر از بار در دوره دوم زمانی که ما شروع به گرفتن جانبی رفتن شرق و غرب. به طور کلی این یک بازی جامد اما ما که برای دریافت آخرین هدف است.”

“آن دو بچه ها آنقدر سریع و اگر من می تواند کمک به سرعت من که خط ما در آنها خیلی سریع خود را به خصوص defencemen به طوری که آنها نمی باید زمان را به یک بازی” سعادت گفت. “ما همیشه بهبود و کمک به ما defencemen ماندن در منطقه است. که به ما کمک کرد تا همچنان ما در منطقه است و خواهد بود که اگر هدف ما با هم بمانند.

“(Max) در حال پخش است بزرگ هاکی” سعادت اضافه شده است. “او کار خود را دم و گرفتن pucks. من نمی دانم در مورد Paulie اما برای خودم, ما هر دو سریع بچه ها و اگر ما می توانیم او را جن او عالی بازی می کند.”

اما از دست دادن یکی دیگر از لکه دار کردن در یکی از بدترین صفحه اصلی سوابق در NHL. این Canadiens کاهش یافت و به 13-15-6 کاهش یافته است و هفت امتیاز پشت تورنتو در جنگ برای رتبه سوم در اقیانوس اطلس تقسیم یک جنگ که تمام شده است اما با برگها نیز برگزاری یک بازی در دست است.

“اگر ما به این دستور ما را پرتاب آن را در دو ماه پیش گفت:” سعادت هنگامی که درباره ناکامی در خانه. “ما احتمالا می تواند در یکی از سه بخش لکه های, و ما می تواند قایقرانی. ما می توانیم پیدا کردن پاسخ این, اما ما باید برای پیدا کردن آن سریع خودمان را به یک فرصت خوب.”

آن را خیلی دیر شده برای آن, اما Canadiens دو شانس بیشتری برای تحت تاثیر قرار دادن زنگ مرکز وفادار این هفته است. نیویورک رنجرز اینجا هستید پنج شنبه به دنبال Carolina Hurricanes در روز شنبه.

phickey@postmedia.com

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im