“من نمی دانم اگر آن را نقطه عطفی اما من فکر می کنم ما می تواند انجام شود بسیار بهتر کار” کلود ژولین می گوید در مورد بی ثمر 5-در 3 بازی قدرت.

طلوع آفتاب, Fla. — چگونه در مورد که Canadiens’ قدرت بازی ؟

با Canadiens از دست دادن 1-0 به فلوریدا 13:39 به دوره دوم شنبه شب پلنگ’ Toninato Dominic داده شد چهار دقیقه پنالتی برای بالا چسبیده. در ساعت 16:29, پلنگ’ هارون Ekblad داده شد دو دقیقه برای بالا چسبیده معنی Canadiens تا به حال پنج بر سه بازی قدرت برای 70 ثانیه است.

این Canadiens موفق به نمره و یا حتی تولید با کیفیت به ثمر رساند شانس — و پلنگ با پیروزی 4-1. این Canadiens’ قدرت بازی در حال حاضر 0-برای-16 در هشت بازی گذشته.

“من نمی دانم اگر آن را نقطه عطفی اما من فکر می کنم ما می تواند انجام یک کار خیلی بهتر” مربی کلود ژولین گفت: بعد از بازی. “پنج بر سه برای برخی از دلیل ما تیراندازی شد از دور از ما نیست در نظر گرفتن زمان برای آوردن جن کمی نزدیک تر به شبکه و ایجاد برخی از شانس بهتری.”


Panthers’ لوکاس Wallmark (71) نمرات هدف گذشته Canadiens goaltender چارلی لیندگرن در BB&T مرکز در روز شنبه 7 مارس سال 2020 در طلوع آفتاب, Fla.

جوئل آورباخ / گتی ایماژ

تمام Canadiens سعی در انجام آن به نظر می رسید — تنظیم شد شیا وبر یا جف Petry برای انفجار از نقطه ای که اکثر مسدود شد توسط پلنگ مدافعان.

این Canadiens outshot پلنگ 34-32 اما این همان داستان قدیمی از آنها قادر به سرمایه گذاری بر روی شانس خود را در حالی که حریف خود را. این Canadiens رتبه دوم در NHL با متوسط 34.1 عکس در هر بازی اما تنها در رتبه 19 در جرم با متوسط 2.94 اهداف در هر بازی.

برای دومین مستقیم بازی Canadiens گم شد توماس تاتار — خود را پیشرو گلزن با 22-39-61 بالغ — به دلیل بالا-بدن صدمه و آنها در حال حاضر یک گل به ثمر رساند در این دو بازی زیر پنج شنبه شب 4-0 دست دادن به رعد و برق در تمپا.

“شما همیشه در دست یک هدف-گلزن, اما من فکر نمی کنم تاتار دلیل است که ما تنها به ثمر رساندن یک هدف” Julien گفت. “این قطعا کمک کند اما من فکر می کنم ما می توانیم برخی از به ثمر رساند از دیگران نیز هست. ما در حال گرفتن شانس. من فکر می کنم ما فقط به انجام یک کار بهتر از دفن آنها را هنگامی که شما این شانس. امشب ما داده بود و بازیکنان قبل از دیده بانی خود goaltender (کریس Driedger) و دوباره ما را به احترام است که بخشی از آن کنید و سعی کنید و پیدا کردن راه هایی به نمره برخی از اهداف است.”

ده ثانیه پس از Canadiens موفق به نمره خود را پنج بر سه قدرت بازی آنها در زمان یک ضربه پنالتی خود را برای بیش از حد بسیاری از مردان بر روی یخ.

“آن نوع از چیزهایی که اتفاق می افتد هر تیم” Julien گفت. “من می دانم که تماشای بازی هر شب این بازی بسیار سریع و گاهی اوقات مرد می آید به نیمکت و چرخش در اطراف در آخرین لحظه پس از آن بیش از حد بسیاری از-مردان-در-روی-یخ مجازات است. اینها چیزهایی است که می رویم به اتفاق می افتد متاسفانه. ما به حال بسیاری از آنها به خصوص به تازگی.”

چارلی لیندگرن در آغاز هدف برای Canadiens و بازی خوبی اما گل دوم او اجازه دهید تنها در 41 ثانیه و در دوره سوم بود که یکی نرم. مکنزی Weegar در زمان شات از نقطه بدون صفحه نمایش در مقابل خالص و آن رفت و مستقیما در لیندگرن را چوب سمت.

“دوم من فکر می کنم من قطعا می خواهید به عقب” گفت: لیندگرن که دیدم خود رکورد سقوط به 2-4-0 با 3.33 اهداف-برابر میانگین و .888 صرفه جویی در صد. “اما فقط سعی کنید به نبرد سخت است. من فکر کردم کلی من بازی خوبی 60 دقیقه. فقط تاسف من آرزو می کنم من می توانم که گل دوم را به عقب.”

Julien گفت لیندگرن بازی “واقعا خوب است.”

“او ساخته شده برخی از باور نکردنی, صرفه جویی,” مربی تیم اضافه شده است. “او نگه داشته و ما در آنجا به ما یک فرصت است. اما تنها چیزی که من فکر می کنم او می داند این است که او احتمالا می خواهم که گل دوم بازگشت. دیگر از آن آنها تا به حال برخی از نقطه خالی شانس امشب و درست زمانی که ما نیاز به کسانی که موجب صرفه جویی در او نگه داشته و ساخت آن را نگه داشته و به ما یک فرصت است. در پایان روز, ما نمی توانیم انتظار برای برنده شدن فقط با به ثمر رساندن یک گل و دادن این نوع از اهداف ما بوده است از دست دادن.”

این Canadiens دیدم خود رکورد سقوط به 31-30-9 با 12 بازی باقی مانده در این فصل است.

آنها در حال رفتن به پلی آف, اما آنها واقعا باید کار را در بازی قدرت در آن زمان.

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im