در حبس’ اتاق — لیندگرن جنگ سخت برای OT نفع خود و به ماندن متمرکز

“هر روز من بیا به بازی من انتظار برای دریافت بهتر است. من نمی گرفتن هر روز گفت:” عمدتا بیکار پشتیبان netminder بود که در ساخت اولین شروع خود را پس از Feb. 5.

چارلی لیندگرن تا به حال یک توضیح ساده برای بخشی خود را در Canadiens’ 4-3 اضافه برنده بیش از کارولینای طوفان در روز شنبه در زنگ مرکز.

“من battler” گفت: لیندگرن که سه بزرگ موجب صرفه جویی در کارولینای تیرانداز از خفا آندره Svechnikov در دوره سوم به Canadiens فرصتی برای ضربه محکم و ناگهانی یک چهار بازی اصلی از دست دادن خط.

او ساخته شده دو نفر از کسانی که موجب صرفه جویی در فینال چهار ثانیه از زمان تنظیم هموار کردن راه برای جف Petry را اضافه برنده است.

جن ظهور (پس از اولین ذخیره) و من می دانم که او خیلی خوب تیرانداز و من می دانستم که من تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای صرفه جویی و خوشبختانه من” لیندگرن گفت. “این که من نان و کره مبارزه با. یکی از چیزهایی که من هرگز انجام دهید این است که جلوگیری از رقابت. هر جن من از رفتن به جنگ. که راه من سیمی. من نبرد به پایان است.”

پیش از آن در سومین دوره لیندگرن سرگردان به faceoff دایره به ضرب و شتم Svechnikov به سست جن. او نه تنها برنده مسابقه اما او نیز به خود جلب کرد goaltender, تداخل مجازات است.


Canadiens goaltender چارلی لیندگرن باعث صرفه جویی در برابر Carolina Hurricanes’ آندره Svechnikov در دوره سوم در زنگ مرکز در روز شنبه, فوریه. 29, 2020, در مونترال.

ژان-ایو Ahern / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

“است که یک احساس خوب” لیندگرن گفت. “او خیلی خوب تیرانداز در مورد یک نقطه یک بازی و شما باید خود را یک بازی علیه او و (سباستین) Aho. هر زمان که آنها بر روی یخ شما باید آگاه باشید.”

این Aho خط همسان در برابر فیل Danault خط و آمد دوم بهترین. Danault و linemate برندان گالاگر هر یک هدف به ثمر رساند و توماس تاتار تا به حال سه کمک می کند. کارولینای duo نگه داشته بود خاموش علائم و ترکیب منفی-5.

کارولینای پشت افتاد 3-0 کشیده و حتی زمانی که جاستین ویلیامز به ثمر رساند با 1:17 در زمان تنظیم.

“بدیهی است که او یک بازیکن کهنه کار و شما ببینید که در آن Carolina است در این رده بندی و در هر نقطه مهم است و شما می دانستم که رفتن آنها به فشار” لیندگرن گفت. “آنها ما را به اضافه کاری و بدیهی است که آن را یک هدف لیگ برای آنها. برای ما گرفتن دو امتیاز همه احساس خوب است.”

کارولینای قطع منجر به یک هدف که Hadyn فلوری به ثمر رساند در اوایل دوره سوم و لیندگرن رفت و به حالت نبرد.

“شما فقط سعی نکنید در مورد آن” لیندگرن گفت. “آنها تا به حال یک زن و شوهر از اجسام را از نقطه ای که در بر داشت راه خود را در. من قادر به آن را ببینید. وقتی اتفاق می افتد که بخشی از بودن یک دروازه بان است که در مورد آن را فراموش و این چیزی است که شما سعی می کنید به انجام است.”

لیندگرن شد ساخت اولین حضور خود را پس از Feb. 4 و از او خواسته شد که آنچه او می کند به ماندن متمرکز بین شروع می شود.

“تمرین سخت گرفتن وجود دارد در اوایل با (goaltending مربی استفان Waite) و بهترین goaltender در جهان” گفت: لیندگرن با اشاره به Carey قیمت. “هر روز من بیا به بازی من انتظار برای دریافت بهتر است. من نمی گرفتن هر روز خاموش است.”

دیگر مونترال هدف به ثمر رسانده بود توسط Max Domi که به زندگی می آیند و پس از او پیوست پل بایرون که پس از بازگشت از دست رفته بیش از سه ماه با مصدومیت زانو. بایرون انجام کار سنگین در چین به راه اندازی Domi در هدف خود را.

“شما می دانید آنچه که تصویب شده توسط Paul, من نمی دانم اگر شما به او اعتبار کافی یا نه” Domi گفت. “اما که پاس نخبگان. برای این واقعیت است که او تا به حال بسیاری از بچه ها اطراف او را و او قادر به ایجاد یک بازی مانند آن و چرخش در اطراف و دیدن من به من ضربه بزنید و مانند آن. که همه در زمان مناسب وجود دارد. ما عشق بازی با هم و او نورد در حال حاضر و او را سرگرم کننده را به بازی با است.”
این Canadiens در جاده هستند برای سه بازی هفته آینده. آنها در بروکلین به صورت نشینان در روز سه شنبه و سپس حرکت به فلوریدا برای بازی در برابر رعد و برق در روز پنج شنبه و پلنگ در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im