این بود بزرگترین شب برای Carey قیمت بود که در هدف پس از بازی جمعه شب در پیتسبورگ. او تسلیم چهار گل در 26 عکس.

جوئل Armia درگیر شد در دو نقش کلیدی در Canadiens’ 4-3 اضافه کاری به از دست دادن ستاره دالاس در روز شنبه در زنگ مرکز.

Armia که باز کرد به ثمر رساند در یک شب Canadiens حیف و میل 3-0 سرب قلاب Andrej Sekera در اواخر دوره دوم. در وقت اضافه, Jason دیکینسون قلاب Armia.

“نمایشنامه شد همان” Armia گفت.

به جز آنها نیست.

در وهله اول Armia فرستاده شد به مجازات جعبه و کمتر از یک دقیقه بعد تایلر سیگوین گل اول خود را در دو گل به قطع مونترال منجر به 3-2.

هیچ تماس در وقت اضافه و سیگوین در ادامه به نمره در 2:52 از دوره های اضافی برای قرار دادن یکی دیگر از دندانه در Canadiens’ حذفی امیدوار است.


Canadiens goaltender Carey قیمت واکنش نشان می دهد پس از اجازه می دهد یک هدف توسط ستاره دالاس’ بلیک Comeau (در تصویر نیست) در طول دوره سوم در زنگ مرکز در روز شنبه, فوریه. 15, 2020, در مونترال.

ژان-ایو Ahern / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

تلویزیون شات نشان داد کلود ژولین نبود خوشحال با تماس Armia و آن را از خود postgame نظرات او بود خوشحال با officiating.

“ما تا 3-0 ما در حال بازی خوب” Julien گفت. “ما را یک اشتباه بد در آنها جن که اولین هدف است. اما با توجه به آن شرایط پس از آن ما می تواند به حال قدرت ، این چنین مدیریت ضعیف بازی … اجازه دهید آن را که در راه است. من فکر می کنم (ایلیا) Kovalchuk آن را به صورت خودکار پنالتی که بریده بریده. (بن) Chiarot, اگر شما در, پخش, او افتاد و او به یک دست بریده بریده. بنابراین ما بریده بریده هیچ سفر. Armia که یک قلاب در وقت اضافه. وجود دارد باید یک مجازات است. حداکثر (سلطه) در اضافه کاری وجود چوب در دهان او خونریزی از دهان است. وجود ندارد و مجازات وجود دارد.

“آنها به نگاه نا امید … یا یکی از آنها به نگاه نا امید امشب, داور,” Julien گفت. “او باید شده اند. چون امشب برای من شرم آور بود. من می توانم هر چیز دیگری می گویند. ما مسئولیت برای برخی از مسائل ما و زمانی که ما خوب نیست من قصد دارم به ایستادن اینجا و می گویند نمی توانیم به اندازه کافی خوب امشب. امشب ما تا به حال به ضرب و شتم دو تیم دشوار بود.”

Defenceman مارکو Scandella داد تا جن برای این اشتباه است که منجر به اولین دالاس هدف بود اما این بزرگترین شب برای Carey قیمت بود که در هدف پس از بازی جمعه شب در پیتسبورگ. او تسلیم چهار گل در 26 عکس.

این یکی از آن موارد نادر زمانی که Canadiens حال بهتر از goaltender بن اسقف که اهداف شغلی-برابر میانگین برابر Canadiens زیر 1.80. آنها سه گل به ثمر رساند در نیمه اول بازی اما اسقف به ستاره ها فرصتی برای نیروی اضافه کاری و او ساخته شده یک زن و شوهر از بازی صرفه جویی در توقف در دوره های اضافی که مهمترین آنها در توماس تاتار که در رفت اما موفق به تبدیل بر روی پشت دست ضربه زدن شات.

آن را نمونه دیگری از Canadiens’ عدم امکان استفاده از مزیت خانه یخ. این Canadiens یک 13-15-5 رکورد در زنگ مرکز است که یکی از دلایل به همین دلیل چشم انداز پس از فصل بازی کرده است اما ناپدید شد. یکی از نقطه Canadiens به دست آورده با اضافه کاری دست چپ آنها هشت امتیاز پشت تورنتو افرا برگها در جنگ برای رتبه سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد و تورنتو تا به حال دو بازی در دست است.

مونترال را انتخاب کنید تا یک نقطه در کلمبوس و فیلادلفیا که برگزاری دو wild-کارت نقاط در کنفرانس شرق اما هر تیم است نه نقطه لبه بیش از Canadiens و دوباره آنها برگزاری دو بازی در دست است.

این Canadiens رفتن در جاده ها به صورت سه بعدی بازی و چهره آنها دو تیم هستند که در زیر آنها را در جدول رده بندی. که می تواند خبر خوبی به جز سفر شروع می شود روز سه شنبه در دیترویت و بال سرخ را 3-0 برابر رکورد مونترال به پایان می رسد و روز شنبه در اتاوا در برابر سناتورها که 1-0-2 رکورد برابر مونترال. آنها در واشنگتن در روز پنج شنبه به صورت شهری بخش پیشرو در پایتخت.

phickey@postmedia.com

twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im