در حبس’ اتاق: ایلیا Kovalchuk به پسرش هدیه تولد ویژه

“ما او را به پلی استیشن اما او گفت:” من می خواهم شما را به نمره هدف خواهد بود که بهترین در حال حاضر'” Kovalchuk می گوید پس از او OT برنده است.

ایلیا Kovalchuk تحویل هدیه تولد ویژه به پسرش فیلیپ شنبه شب در زنگ مرکز زمانی که او به ثمر رساند در وقت اضافه به Canadiens 2-1 برنده بیش از تورنتو افرا برگها.

“بچه من تا به حال خود را 11th تولد دیروز و این چیزی است که او از من پرسید” Kovalchuk گفت: در Canadiens’ رختکن بعد از بازی. “ما او را به پلی استیشن, اما او گفت:” من می خواهم شما را به نمره هدف خواهد بود که بهترین در حال حاضر.’ بنابراین من فکر می کنم او راضی باشد برای اطمینان حاصل کنید.”

شما فکر می کنید ؟

Kovalchuk همسر و چهار فرزند — دو پسر و دو دختر — وارد مونترال در روز پنج شنبه از خانه خود در کالیفرنیا و همه آنها در حضور و غیاب شنبه شب در زنگ مرکز.

برای Kovalchuk آن هدف ششم خود را در 15 بازی پس از امضای قرارداد با Canadiens به عنوان یک عامل آزاد است. دو نفر از آنها آمده اند در وقت اضافه و او نیز با یک گل در ضربات پنالتی برنده است.


Canadiens’ ایلیا Kovalchuk جشن خود اضافه کاری هدف در برابر تورنتو افرا برگها در زنگ مرکز در روز شنبه, فوریه. 8, 2020, در Montrea.

میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

“من فکر می کنم او به ثمر رساند بسیاری از کسانی که اهداف بزرگ را برای ما, آیا آن را در ضربات پنالتی اضافه کاری” مربی کلود ژولین گفت: در postgame کنفرانس خبری. “ما نمی خواهد کسانی که برنده اگر آن را برای او. او نه کامل بازیکن … وجود ندارد کامل بازیکن. اما همه چیز که من در مورد به روز در حال حاضر و هفته, من حدس می زنم انرژی خود را, خود را, خود را خوشحال (مارکو) Scandella به نمره به اولین هدف خود. که اولین چیزی که از دهان او می آید. شما می دانید که او همه حق رفتار برای این تیم در حال حاضر در حال کهنه و خرید به همه چیز ما در حال تلاش برای انجام در اینجا. بنابراین وجود دارد که و پس از آن اهداف است.”

Scandella هدف 2:33 چپ در دوره سوم بود که او برای اولین بار در 16 بازی از Canadiens به دست آورد مونترال بومی در تجارت با Buffalo Sabres. آن گره خورده است نمره 1-1 پس از جان توارث کرده بود گل برای برگها 1:06 به دوره سوم.

“فوق العاده” یک بشاش Scandella گفت: بعد از بازی. “در حال رشد مشاهده Canadiens بودن حبس فن تمام زندگی من این یک رویا به حقیقت می پیوندند. اهداف مانند است که … این است که چرا من بازی این بازی. من احساس می کنم واقعا خوش شانس, خوش شانس برای انجام این کار است, بازی در زنگ مرکز هر بازی اصلی. من حتی نمی توانم آن را توصیف کنم. این شگفت انگیز است.”

چه از طریق رفت Scandella ذهن زمانی که جن رفت و در شبکه ؟

“راستش من تقریبا سیاه” او گفت:. “من نمی دانم … بسیاری از احساسات. من آن را دوست دارم احساس نمی توانست اسکریپت بهتر است به کراوات آن را در اواخر دوره سوم به عنوان اولین هدف به عنوان یک Hab. من خواب بوده ام از این لحظه. من یک زن و شوهر از پست های اولیه زمانی که من برای اولین بار به اینجا رسیدیم اما آن را به ارزش صبر کنید. من احساس مانند زمان بندی کامل بود.”

این سومین پیروزی راست برای Canadiens که 9-3-0 در گذشته 12 بازی و 27-23-7 برای فصل حرکت در عرض پنج امتیاز از تورنتو برای سوم و نهایی حذفی نقطه در اقیانوس اطلس بخش با برگها برگزاری یک بازی در دست.

“من فکر می کنم ما فقط این باور را در خودمان” Kovalchuk گفت. “بدیهی است که ما دروازه بان (Carey قیمت) او را بهترین بازیکن هر بازی. من فکر می کنم قدرت ما بازی باید خیلی بهتر است (از آن رفت 0-for-2 برابر برگها). اما پشتیبانی از طرفداران آن را به شما می دهد انرژی زیادی و اعتقاد به هر یک از دیگر. بنابراین آن را بزرگ.

“این فوق العاده است برای به دست آوردن یک پیروزی” Kovalchuk اضافه شده است. “مهم نیست که نمرات. من فکر می کنم همه احساس واقعا خوب فردا.”

بنابراین خواهد Kovalchuk 11 ساله پسر و بقیه خانواده اش.

“من آنها را دیدم پریدن بغل کردن هر یک از دیگر” گفت: Kovalchuk که به سوی خانواده اش را در می ایستد در حالی که جشن خود را OT هدف است. “پس از آن بود.”

او را به جن به پسر خود را به عنوان یکی دیگر از هدیه تولد?

“من نمی دانم” Kovalchuk با پوزخند گفت:. “من فکر نمی کنم. من یکی دیگر.”

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de