“من می دانم که ما شانس لاغر شدن هر بازی ما از دست دادن” مربی کلود ژولین می گوید پس از حبس خود را از دست سوم مستقیم به پنگوئن.

PITTSBURGH — در اواخر دوره سوم از شب جمعه 4-1 از دست دادن — فقط قبل از پیتسبورگ پنگوئن به ثمر رساند خالی-net هدف به مهر و موم آن — Canadiens’ حساب توییتر رسمی فرستاده کلیپ ویدئویی کوتاه از بازیکنان برنده شدن یک جن نبرد خود را در منطقه همراه با کلمات: “در ne lâche پاس. نه از دست دادن.”

که می تواند این تیم شعار جدید و در حالی که Canadiens ممکن است از دست دادن آنها قطعا نگاه مانند آنها در حال اجرا از گاز با 22 بازی در سمت چپ فصل و حذفی امید در حمایت از زندگی پس از سوم دست دادن.

“خواهیم دید که با گذشت زمان درست است ؟” مربی کلود ژولین گفت: بعد از بازی در مورد تیم خود را مخزن گاز. “این در واقع یک واقعیت است. ما نمی خواهید برای رفتن وجود دارد به عنوان دور به عنوان یک تیم. ما احساس می کنیم که ما می خواهیم به نگه دارید هل دادن. من می دانم که ما شانس لاغر شدن در هر بازی را از دست میدهیم. اما ما به اطراف نگاه کنید و ما تا به حال کمی از کمک به مانند شب گذشته (زمانی که تورنتو از دست 3-2 به دالاس) پس از آن به شما امید می دهد. در پایان روز آن را بسیار ساده است: ما در حال رفتن به به واقعا خوب رگه برنده اگر ما قصد برگشت به این شکار.”

این Canadiens هستند و پنجم در اقیانوس اطلس را بدست آورد و دنباله تورنتو با هفت امتیاز سوم و نهایی حذفی نقطه با Maple Leafs برگزاری دو بازی در دست است. این Canadiens دنباله کلمبوس با 10 امتیاز برای نهایی وحشی-کارت نقطه در کنفرانس شرق با کت آبی برگزاری یک بازی در دست. نیز وجود دارد که سه تیم دیگر بین Canadiens و کت آبی.

این Canadiens خواهد بود در روز شنبه هنگامی که ستاره دالاس بازدید Bell Centre (7 بعد از ظهر SNE, شهرستان, TVA, ورزش, TSN 690 رادیو 98.5 FM).

“وجود دارد هیچ کس احساس متاسفم برای ما” گفت: Brendan گالاگر که به ثمر رساند تنها هدف برای Canadiens در یک بازی قدرت. “این پیروزی در بازی فردا. این کار ما است. کار ما این است که به بازی. وجود ندارد یک تیم در لیگ که اجازه رفتن به بالا و احساس متاسفم. این بازی یک مقدار زیادی بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما برنده … بیایید به عقب بر گردیم به آن است.”

گالاگر گاز مخزن هرگز اجرا خواهد شد و هدف او این بود که پنجم در نه بازی پس از بازگشت از یک ضربه مغزی و 20 از فصل. اما 36 سال از ایلیا Kovalchuk در حال حاضر بی معنی در آخرین سه بازی بود و منهای 2 برابر پنگوئن. جاناتان Drouin بی معنی است در چهار بازی پس از بازگشت از عمل جراحی مچ دست بود منهای 2 برابر پنگوئن است و منهای-5 پس از بازگشت تنها با چهار عکس در هدف. حداکثر Domi نیز منفی-2, بی معنی است, در آخرین پنج بازی تنها یک هدف و پنج کمک در گذشته خود 20.

“شما می دانید آنچه که همه ما نگران است فقط آماده شدن برای بازی بعدی” Domi گفت. “این یک بازگشت به عقب. دالاس است که یک تیم خوب در آینده است. شما می توانید هرگز ساکن در گذشته ، شما نمی توانید آن را تغییر دهید. همه شما می توانید انجام دهید این است که آماده دریافت به صورت یک بعدی و کنترل آینده است. بنابراین ما در حال از دست دادن هر وسیله. ما یک تیم هستیم که به هم بچسبند ما معتقدیم در یک دیگر و ما برای هر یک از دیگر هر شب. بنابراین ما همچنان به انجام این کار است و ما باید برای پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن دو امتیاز است.”

این Canadiens نیست رسما از برگشتی اما انگار هیچ ایستگاه های گاز در معرض دید است.

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im