در حبس’ اتاق: شب بزرگ برای جیک ایوانز با وجود از دست دادن به شغالها

ایوانز را باز کرد به ثمر رساند دوشنبه با اولین NHL هدف اما Montreal Canadiens در ادامه به از دست دادن 3-2 به آریزونا.

آریزونا شغالها در زمان استفاده از فرصت و Canadiens نیست.

این داستان به طور خلاصه دوشنبه به عنوان شغالها ضربه به Canadiens’ حذفی امیدوار است با پیروزی 3-2 در زنگ مرکز.

این Canadiens شد یک دقیقه به دور از حصول اطمینان خود را به یک نقطه اضافه کاری که یاکوب Chychrun گل قدرت بازی هدف برای ضربه محکم و ناگهانی یک 2-2 کراوات.

این امر می تواند آسان به رنگ Joel Armia به عنوان بز پس از او در زمان اتصال پنالتی در اواخر دوره سوم اما این یک بازی Canadiens باید دور قرار داده مدتها قبل از آخرین لحظات درام.

این یکی رو دور زمانی که Canadiens موفق به نمره در حالی که با بهره گیری 5-در-3 استفاده در پایان دوره اول و دوباره در اوایل دوم.

“شما باید به نمره هدف در 5 بر 3 برای قرار دادن بازی دور” جاناتان Drouin. “اگر ما نمره وجود دارد ما تا 3-1 و آن را sucks که ما نمی باید که کوسن.”

این یک بازی که در آن شتاب تغییر سرعت از یک طرف به طرف دیگر.

این Canadiens به ثمر رساند و دو بار در دو دقیقه از بازی اما شتاب منتقل شده و پس از درک استپان به ثمر رساند و سه دقیقه بعد.

“این قطعا تغییر” گفت: Drouin. “ما در حال کنترل است که بازی 2-0 منجر شود و آنها را کمی پرش پس از گرفتن این هدف و حق دور. اما من بازگشت به آن 5-در-3 — ما به دفن آن pucks.”

شکست به نمره مرکب از دست دادن خط اول مرکز Phil Danault بود که ضربه در یک شات از هم تیمی توماس تاتار.

با Danault کردن مربی کلود ژولین مجبور شد به حقه بازی خطوط خود را. او چرخش حداکثر سلطه و نیک سوزوکی در مرکز در بالا دو خط داد و اضافی یخ زمان به مقابله و تامپسون.

Danault در دسترس بودن برای چهار کلید بازی در برابر برونز در بوستون است که در شک و تردید.

Julien نیست مسئله که آیا Danault رفت و از طریق تصادم پروتکل اما او می گویند وجود دارد یک برش در Danault دهان و او ممکن است نیاز به برخی از کار دندانپزشکی.

“من متاسفم شما می دانید گفت:” تاتار. “من در زمان یک شات و من فکر می کنم آن کسی ضربه مطمئن نیستم. من نمی آن را ببینید. بدیهی است که چیزی است که شما نمی خواهید برای دیدن و بدیهی است که ما از دست یک بازیکن بزرگ برای بقیه از این بازی است.”

آریزونا به نظر می رسید برای به دست آوردن شتاب پس از Canadiens موفق به نمره با دو مرد ، عکس بودند 17-3 نفع شغالها و تیلور سالن برای مساوی کردن بازی.

“عکس های سنگین در کنار خود دارند اما سپس آن را مانند تورنتو بازی (2-1 اضافه کاری win شنبه) که در آن ما را در سوم با مقدار زیادی از سرعت بسیاری از پرش. آن را قطعا می تواند به خوبی که در پرش دوم.”

این Canadiens آمد با 15-6 لبه در دوره سوم اما قادر به ضرب و شتم Antti Raanta. Drouin آمد نزدیک او رفت و سخت به شبکه ، Raanta آمد تا با صرفه جویی در.

“من فکر کردم او را به نیش می زنند اما او نمی گفت:” Drouin. “من در اعماق و سعی کردم به دست کشیدن از آن خود بازگشت اما بدیهی است که آن را به سمت راست حرکت می کند.”

جیک ایوانز را باز کرد به ثمر رساند با اولین NHL هدف است.

“این یکی از اولین تغییرات و ما باید مقدار زیادی از انرژی و واقعا می خواستم به یک خوب forecheck رفتن گفت:” ایوانز. “آن دو (linemates نیک عموزاده و تامپسون) انجام یک کار بزرگ آن را به خالص و من فقط دیدم این افت وجود دارد.

“(من) فقط سرد و فقط می خواستم به فریاد صادقانه گفت:” ایوانز. “من خیلی هیجان زده است. من واقعا خوشحال شدم که یک, و آن را یک رویا به حقیقت می پیوندند.”

[email protected]

twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de