در حبس’ اتاق: بن Chiarot upstages Ovechkin با دو هدف شب

هر دو بازیکن پوشیدن شماره 8 اما در پایان شباهت وجود دارد. “اون شخص رو خیلی بیشتر اهداف” مونترال defenceman گفت: با خندیدن.

واشنگتن — در یک شب هنگامی که تمرکز بر بزرگ 8, آن مرد با پوشیدن شماره 8 برای Canadiens که به سرقت نور افکن.

الکس Ovechkin, شماره 8 برای واشنگتن پایتخت آمد به بازی نیاز به دو گل برای نرسیدن تاریخ NHL نمره 700 در یک حرفه ای است. Ovechkin موفق به نمره یک بار بود اما بن Chiarot که به ثمر رساند دو گل برای Canadiens — از جمله برنده در OT — در پیروزی 4-3.

چگونه آن را احساس به فکر Ovechkin?

“من نمی دانم … اون شخص رو خیلی بیشتر اهداف” Chiarot گفت: با خندیدن. “من فکر می کنم که مرد رو بیشتر اهداف در یک ماه بیش از من در من کار تمام است.”

Chiarot را دو گل او یک حرفه ای-بالا نه این فصل و 21 به صورت حرفه ای — 20 کمتر از Ovechkin شده در این فصل است.

“او یک پسر سرگرم کننده را به بازی در برابر و کسی که حرفه خود را بیش از شما به عقب نگاه کنید و به شما می گویند که شما بر روی یخ با او بازی کردن در برابر او” Chiarot گفت: در مورد Ovechkin. “او یک بازیکن منحصر به فرد.”

این بوده است که سختی های نجومی برای Canadiens که به پایان رسید یک بازی winless خط اما Chiarot شده است یکی از معدود نقاط روشن پس از امضای قرارداد به عنوان یک عامل آزاد در تابستان گذشته زیر پنج فصل با Winnipeg Jets. Chiarot تلاش در اوایل فصل است اما کار راه خود را به تبدیل شدن به یک شریک منظم برای شیا وبر روی شماره 1 دفاع جفت شدن است و به طور متوسط 23:26 یخ زمان پس از به طور متوسط 18:37 آخرین فصل است.


Canadiens defenseman بن Chiarot نمره هدف در پایتخت goaltender برادن هولتبی در اوایل دوره سوم در پایتخت یکی از عرصه در Washinton پنج شنبه شب.

جف برک / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

“من فکر می کنم من فقط داده شده است این فرصت را به بازی در بیشتر پرخاشگرانه و توهین آمیز راه” Chiarot گفت. “مربی کلود ژولین) ما را تشویق می کند برای به دست آوردن یخ. من فقط سعی کنید و انجام دهید که با استفاده از اسکیت من و من به ضرب گلوله به دست آوردن در بازی. من بیشتر یخ زمان که به نتیجه در بیشتر جرم. من فکر می کنم من فقط در بر داشت یکی دیگر از زن و شوهر از مراحل به من, بازی جدید, اعتماد به نفس. که یک دلیل بزرگ چرا من می خواستم به اینجا می آیند به حفظ بهبود و نگه داشتن در حال رشد به عنوان یک بازیکن و من انجام داده ام که در این سال است.”

Julien ساخته شده یک حرکت فهرستی قبل از بازی ساخت Artturi Lehkonen سالم ابتدا پس از او بازی کرده بود در هر بازی بیش از دو فصل است. Lehkonen هیچ اهداف خود را در گذشته و نه بازی و یک هدف و یک کمک در گذشته 13.

“او بزرگ بوده است مجازات قاتل او یک بازیکن دفاعی,” Julien گفت. “من فکر می کنم در طرف دیگر از آن, هنگامی که شما نگاه در زندگی حرفه ای او و آنچه که او و آنچه که او در واقع زمانی که او برای اولین بار به اینجا رسیدیم … ما مانند یک پسر که دو طرفه خوب بازیکن که با برخی از بالا به ما حمله بازیکنان. در همان زمان او نیاز به قادر به پخش و این چیزی است که ما باید از او. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

پس از به ثمر 18 اهداف به عنوان یک تازه کار Lehkonen تا به حال فصل 12, 11, و در حال حاضر 12 اهداف است.

“در پایان روز آن را به طوری که شما کاملا ناراضی با این بازیکن اما شما یک مرد مانند (اردن) سعادت شما یک مرد مانند (نیک) عموزاده ایم که به” جولین گفت. “اگر ما در حال رفتن به پاداش بچه ها که در حال بازی خوب این چیزی است که من تا به حال به انجام امشب. من تا به حال به نگه داشتن آن دسته از بچه ها در صف و Paulie بایرون را پس از رقابت … که من نمی باید که لوکس ترین فصل من آن را در حال حاضر.”

برندان گالاگر که به ثمر رساند خود را 20th هدف از این فصل پرسیده شد که آیا او شگفت زده شد Chiarot را مهارت های توهین آمیز.

“او به ما می گوید تمام وقت … آن وقت در مورد او نشان داد و آن را” گالاگر با لبخند گفت: قبل از اضافه کردن: “او یک بازیکن خوب است.”

[email protected]

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de