در نوادا انتخاباتی به دنبال دوم-انتخاب رای دهندگان

محلی بسیاری از رهبران سیاسی و درگیر کردن شهروندان به نظر می رسید ثبت نام خود را به تنظیمات اولیه در بخشی به دلیل آنها باید مسئولیت این روز واقعی حزبی. که درست از دانا غرب مرجعیت Clark County حزب دموکرات است.

“هنگامی که شما این اولیه رای گیری در حال حاضر که شما می دانید تلاش برای کشف کردن ریاضی مثل این است که غیر ممکن است. مردم می توانند برای رای دادن به پنج نفر” در غرب گفت: در مدت کوتاهی پس از مصاحبه اولیه رای گیری روز شنبه در یک تازگی احداث کتابخانه عمومی در غرب لاس وگاس است.

“و شما می خواهید برای انجام این کار از آنجا که شما نمی خواهید خود را در حوزه. شما در حال رفتن به می دانم که چگونه همسایگان خود را در حال رای دادن. من سعی کردم به صحبت کردن با همسایه ها.من نمی فهمم که چگونه همسایگان من در حال رفتن برای رای دادن بعدی شنبه” غرب به خبرنگاران گفت:. “من مشخص شده پنج نفر به طوری که من مطمئن شوید که من به خوب رای که من یک نامزد مناسب است که در آن استخر است.”

نوادا دولت حزب دموکرات شده است تهاجمی در آموزش داوطلبان و تلاش برای آموزش دموکراتیک رای دهندگان در مورد اوایل حزبی و شده است وجود دارد قابل توجه مردم در انتخابات اما اوایل حزبی است که هنوز هم یک آزمایش است.

بیش از 26,000 اولیه رای گیری برگه های رای ریخته شد توسط صبح روز دوشنبه در تازه ترین شماره منتشر شده توسط دولت با قابل توجه مردم در انتخابات انتظار می رود تا پایان رای گیری اولیه پنجره سهشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im