در نامه ای به نمایندگان مجلس, بیمه گران می گویند همه گیر هزینه های بیش از حد بزرگ است

بیمه ندارد و منابع به اندازه کافی برای پوشش کسب و کار وقفه ضرر و زیان در یک فاجعه به عنوان جامع به عنوان یکی از مطرح گسترده کسب و کار کوچک تعطیلی از COVID-19 گیر یک گروه از انجمن های صنعت بیمه گفت: دو نفر از اعضای کالیفرنیا هیئت نمایندگان کنگره.

“پوشش بیمه کار می کند با گسترش خطر, اما این مدل به سادگی نمی تواند حساب برای یک وضعیت که در آن تلفات فاجعه بار و تقریبا جهانی است. استاندارد کسب و کار وقفه سیاست نمی شدند و نمی طراحی شده برای ارائه پوشش در برابر بیماری های مسری مانند COVID-19 و چنین نمی شد actuarially قیمت به انجام این کار” گروه نوشت.

“شایان ذکر است که برآوردهای اخیر نشان می دهد که کسب و کار تداوم ضرر و زیان فقط برای کسب و کارهای کوچک از 100 نفر از کارکنان و یا کمتر می تواند به مقدار بین $220 میلیارد دلار 383 میلیارد دلار در هر ماه. در ضمن کل مازاد برای همه در آمریکا, خودکار, کسب و کار بیمه در ترکیب به پرداخت تمام آینده ضرر و زیان است و تنها 800 میلیارد” این گروه گفت: در نامه مورخ 2 آوریل.

“ما سازمان های آماده به کار با کنگره بر راه حل هایی که ارائه کمک های لازم در اسرع وقت” نامه خود همچنین گفت. “برنامه های وام برقرار مراقبت عمل پرداخت را فراهم های اقتصادی حمایت از خیابان اصلی کسب و کار, اما نقدینگی اضافی مورد نیاز خواهد بود برای اختلال در صنایع و کسب و کار برای جلوگیری از بی سابقه سیستمیک بحران اقتصادی است.”

مراقبت مخفف برای نجات بسته بندی کنگره تصویب مارس 27.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de