در آن با هم کمپین با هدف بالابر کسب و کار جامعه ارواح

محتوای مقاله در ادامه

در علاوه بر این به اشتراک گذاری راهنمایی و مشاوره و کلمات تشویق برخی از این ویدئو موضوعات کاملا شخصی است. راب Hilditch رئيس جمهور از شرکت بهبود صفحه اصلی هاردینگ خدمات با استفاده از پیام ویدئویی خود به بحث در مورد گذشته خود را جنگ با افسردگی و آنچه او انجام شده است در طول COVID-19 برای مراقبت از سلامت روان خود را.

“COVID است یکی از نگرانی های, و, اقتصاد, اما ما همچنین نگران سلامت روانی و اعتیاد به مواد مخدر و خودکشی” برادشاو گفت. “اثرات این (COVID) در حال رفتن به بسیاری از مردم در جامعه کسب و کار ترسناک است.”

با توجه به بررسی های اخیر توسط کانادا فدراسیون مستقل کسب و کار بیش از 17 درصد از آلبرتا کسب و کارهای کوچک در حال حاضر به طور کامل بسته شده در حالی که اضافی 49 درصد هستند و تا حدودی بسته است. یکی دیگر از CFIB بررسی نشان داد که متناوب یک سوم از کسب و کار نظرسنجی مطمئن نیستید اگر آنها قادر خواهد بود به بازگشایی حتی با حمایت دولت اقدامات (از جمله دستمزد فدرال یارانه و تجاری اجاره برنامه کمک) اعلام کرد در حال حاضر.

این ارقام نشان می دهد اعماق اضطراب وجود دارد که در آلبرتا جامعه کسب و کار, اما برادشاو گفت: کارآفرینان انعطاف پذیر هستند.

“در بسیاری از مثبت بیش از حد با مردم گفت:” ما نیاز به چوب با هم به مبارزه با این و اقتصاد ما در مسیر بازگشت’ ” برادشاو گفت. “اجماع عمومی است ‘آن چه در آن است و ما در حال رفتن به نشستن در اطراف احساس متاسفم برای خودمان.”

[email protected]

Twitter.com/AmandaMsteph

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de