X

داستان جریان

مقالات اخیر

در پای کوه راشمور در چهارم ژوئیه رئیس جمهور تهمت redrew خط نبرد از انتخابات توصیف این مسابقه نه تنها به عنوان یک همه پرسی در دست زدن به اقتصاد و یا پاسخ خود را به coronavirus اما به عنوان یک مبارزه در برابر کسانی که هدف “برای سرنگونی انقلاب آمریکا.”

او تصریح کرد: پیام سه روز بعد گفتن RealClearPolitics در دفتر بیضی که “ما در یک فرهنگ جنگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده بود در راشمور که این کشور تحت حمله از “بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما است.” او در سخنرانی خود که “مردم خشمگین” است که کار به “پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرستانها ما.”

و در روز سه شنبه رئیس جمهور گفت: RCP که حزب او نیاز به کمک طلب کردن در فرهنگ جنگ یا خطر خراب کردن. “اگر خواهان تشدید نمی کردن و دریافت هوشمند و قوی و حفاظت از میراث فرهنگی و حفاظت از کشور ما,” او توضیح داد: “من فکر می کنم آنها در حال رفتن به بسیار دشوار انتخابات است.”

استقلال بعد آدرس در حال حاضر در حال خدمت به عنوان یک نوع ایدئولوژیک آزمون لکه جوهر یا مرکب. به بهداشت ، تد کروز از تگزاس آن را “با شکوه گفتار” و محافظه کار ملی بررسی منادی مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان را به عنوان “یک پیروزی است.” اما به دیابت Tammy Duckworth ایلینوی, گزارش زیر با توجه به جو بایدن همسر در حال اجرا در این سخنرانی بود که نوای “مرده خائن” و نیویورک تایمز با برچسب آدرس “تاریک و تفرقه.”

در هر صورت مغلوب ساختن پیشی جستن آمار در پیام او معتقد است که او را حمل به دور دوم. او غافل از این سیل از رای گیری نشان می دهد که بایدن در حال گسترش خود را منجر شود و اعداد و او طول می کشد به طور جدی. اما تهمت صحبت با حسرت در روز سه شنبه از یک نوع مبارزه است که دیگر ممکن است در میان یک بیماری همه گیر.

“این خواهد بود یک فوران چاه نفت و پس از آن چین برخورد ما با چین, ویروس, و ناگهان آن discombobulated این کشور و کل جهان است. در حال حاضر آن را بسیار نزدیک وضعیت,” او گفت:.

“ما قایقرانی شد به یک پیروزی آسان. در حال حاضر من باید به مبارزه برای پیروزی اما من مبارزه تمام زندگی من است. که آنچه که من انجام. من مبارزه برای پیروزی.”

بسیاری از در سمت راست هنوز هم نگران است. محافظه کار هیئت تحریریه در وال استریت ژورنال هشدار داده است که رئیس جمهور در ژوئن 28, سرمقاله, که, مگر اینکه تهمت می یابد سازگار پیام او به عنوان “تاریخی انکار است که خود را جمهوری خواه سنا با او.” سناتور. چاک Grassley آیوا توییتی نگرانی خود را گدایی کسی که با “دسترسی” به دفتر بیضی به آن را بخوانید.

تهمت پاسخ داده است اما در بسیاری از راه های بازگشت به فرم به عنوان برخی از تظاهرات علیه خشونت پلیس باید خشونت تبدیل شد و تندیس از مرده بنیانگذاران شده اند سرنگون و یا تخریب. و در حالی که او اصرار دارد یک دوره دوم خواهد بود اختصاص داده شده به سیاست نشانه مانند مهاجرت و افزایش هزینه های نظامی و مقرراتزدایی اقتصاد او در نظر دارد تا دوباره تاکید پلیس.

او گفت: RCP که شیکاگو که در آن نزدیک به 80 نفر به ضرب گلوله کشته شدند و 15 کشته و بیش از تعطیلات آخر هفته بود “یک مضحکه می خواند.” او وعده داده شده را به تمرکز بر روی “اجرای قانون در شهرها” و شکایت کرده است که زمانی که دولت فدرال ارائه شده به ارسال در حمایت از شهرداران و فرمانداران تبدیل شده بود او را.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمتر از چهار ماه برای متقاعد کردن این کشور است که بایدن چهره از “جناح چپ فرهنگی انقلاب” یک کار دشوار است با توجه به این که سابق معاون رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی به عنوان یک متوسط در مقایسه با بقیه دموکراتیک اولیه زمینه است. هر استادانی بود با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن تنها در خدمت به استتار یک تغییر رژیم است که می تواند برخی از فروپاشی مالی و تجاوز دولت است. از دست دادن انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امر منجر به “یک سیستم است که هیچ کس می خواهم به بخشی از یک سیستم است که منجر به یکی دیگر از ونزوئلا است.” یک بایدن ریاست جمهوری او استدلال بیشتر به معنی “گسترده و بسیار عمیق افسردگی در این کشور از آنجا که او در نظر دارد به منظور بالا بردن مالیات انبوه در همه به پرداخت هزینه برای برنامه های که کار نمی کنند.”

محافظه کاران بودند با هیجان سیاسی سازماندهی در کوه راشمور. اما برخی از shuddered در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم دو روز بعد به درخواست بابا Wallace, تنها, سیاه, راننده نسکار و کسانی که با موفقیت تحت فشار قرار دادند, مسابقه اتومبیل رانی, حاکم بدن به ممنوعیت مؤتلفه پرچم به عذر خواهی پس از اجرای قانون فدرال به این نتیجه رسیدند که طناب دار به شکل کشویی طناب در گاراژ خود را در غرفه ماه گذشته بود و شواهد از جرم و جنایت نفرت.

اف بی آی و وزارت دادگستری یافت که طناب به حال شده است وجود دارد برای ماه ها و تهمت توییتی بپرسید اگر والاس خواهد عذرخواهی “به تمام کسانی که NASCAR drivers & مقامات که آمد به کمک او ایستاده بود کنار او بازی می کردند و حاضر به فدا کردن همه چیز برای او تنها برای پیدا کردن که همه چیز فقط یکی دیگر از جعل? که & Flag تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!” به منتقدان آن را تایید نژادپرستی و صریح دفاع از یک treasonous نماد است. پرداختن به این بحث برای اولین بار در, رکورد, رئیس جمهور اصرار مخالف است.

“که صدای جیر جیر گفت: هیچ چیز به غیر از [که] نسکار یک تصمیم و همه موافق با این تصمیم. من نمی گویم که با من بود یا نبود با آن موافق تصمیم—من نمی گویند. تا آنجا که به من مربوط می شود این است آزادی بیان” او گفت: RCP.

“اما بسیاری از مردم صدمه دیده شد که تصمیم. آنها صدمه دیده است. آنها نمی باید نیت بد آنها صدمه دیده است. و همه من انجام دهید این است که تماس با آن مانند من آن را ببینید,” او اضافه شده است.

تماس با آنها را مانند او آنها را می بیند به پایان خواهد رسید در حال حاضر و نوامبر است. “من غرایز شده اند درست است. من دنبال غریزه من” رئیس جمهور گفت: چگونه او را به ادامه مبارزه و پیشبرد مقابل در فرهنگ جنگ. “من به دنبال مغز مغز واز من دور است.”

نشسته پشت مصمم میز و امضای ضخامت پشته از اسناد به طور رسمی معرفی فدرال قضات, رئیس جمهور, رد شایعات و گزارش های اخیر که او در بخش خصوصی علاقه در دور دوم و در نظر دارد به خرابکاری مبارزات انتخاباتی خود.

“من می خواهم آن را با تمام نفس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: RCP “با هر اونس از آنچه که من را نمایندگی کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net