در coronavirus کمک بحث مذاکرات می بیند یک هدف مورد علاقه: سبز جدید مقابله

“آنها می خواستند به اقتدار بی سابقه ای به سازمان کار و به آدرس سوخت و تولید گازهای گلخانه ای استاندارد برای شرکت های هواپیمایی که هیچ کدام مربوط به بحران فوری است که در دست” Cornyn گفت: در طبقه سنا روز سه شنبه. “این استقلالی نباید بخشی از اقلیت رهبر اولویت است.”

در میان سایر مقررات به مجلس لایحه ارائه 1 میلیارد دلار برای حمل و نقل اداره به خرید سوخت ناکارآمد هواپیما از خطوط هوایی است که آنها را جایگزین با مدل های جدید با کاهش انتشار کربن. این امر همچنین دستور بررسی کاهش تغییرات آب و هوایی تلاش در صنعت هواپیمایی.

‘نقدی برای clunkers’

مارک Scribner ارشد همکار در رقابتی شرکت موسسه گفت: وجود انگیزه کمی برای شرکت های هواپیمایی به شرکت در یک “پول نقد برای clunkers” تنظیم یادآوری و دولت اوباما تلاش برای تشویق به خرید خودرو پس از بحران مالی 2008. “این باعث می شود بیشتر حس,” او گفت: “آنها را به نگه داشتن خود را, مسن, هواپیما” که اغلب پرداخت می شود به طور کامل پرداخت می شود.

“این هواپیما شرکت های هواپیمایی می خواهید به استفاده از برای فروش به جمع آوری پول نقد و یا برای استفاده به عنوان وثیقه برای دریافت وام متعارف تامین مالی,” او گفت: “من فکر نمی کنم 1 میلیارد دلار برای یک شرکت هواپیمایی ‘نقدی برای clunkers’ برنامه خواهد آدرس هر چیزی برای انجام با شیوع کروناویروس اما در واقع ممکن است قرار دادن شرکت های هواپیمایی در یک نقطه ضعف در نظر با استفاده از ابزار معمولی به نگه داشتن خود را شناور.”

در یک رشته از طبقه سنا سخنرانی های دوشنبه و سه شنبه جمهوری خواهان اغلب استناد سبز جدید مقابله گسترده سیاست پیشنهاد به تعمیرات اساسی اقتصاد آمریکا و کاهش تولید گازهای گلخانه ای در انتقادات خود را دموکراتیک اولویت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>