استیضاح اخبار خلاصه: Feb. 3

به روز شده در 11:18 صبح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه مسلما رهبری برای تبرئه خواهد شد بازی در برابر رای شمارش در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری امشب و دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه.

سنا تشکیل این صبح به مدت چهار ساعت بسته شدن استدلال تقسیم به طور مساوی بین خانه استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم. دادگاه استیضاح موکول خواهد تا 4 بعد از ظهر شنبه هنگامی که سنا رای خواهد داد در دو مقاله از استیضاح.

در حالی که دادگاه استیضاح که الآن دوشنبه بعد از ظهر در سرتاسر یکشنبه بعد از ظهر در مجلس سنا خواهد بود در جلسه به طور منظم و سناتورهای این فرصت را در آن زمان به ارائه طبقه اظهارات توضیح مواضع خود را در دو اتهام علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور جمهوریخواه بیش از آخر هفته خود ادامه داد سعی کنید با نخ سوزن بین بودن مهم از اقداماتی که تهمت بود استیضاح و این اقدامات نمی حکم خود را برداشته از اتاق.
در اینجا آخرین روز استیضاح:

در سنتی سوپر باول ریاست جمهوری مصاحبه تهمت مشخص استیضاح پرس و جو به عنوان سخنران نانسی پلوسی را “بدترین کابوس است.”

“من فکر نمی کنم او می خواست به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز’ Sean Hannity. “من فکر می کنم او واقعا می دانستم که آنچه در حال اتفاق و بدترین کابوس او اتفاق افتاده است. من فکر نمی کنم او خواهد بود وجود دارد بیش از حد طولانی ، من فکر می کنم که چپ رادیکال و او مرتب از چپ رادیکال هم با راه — اما من فکر می کنم که چپ رادیکال در حال رفتن به سر می برد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار ادعای خود را که دموکرات ها شده بود قصد impeaching او “بعد از من آمد از پله برقی” با اشاره به این روز اعلام کرد او در حال اجرا بود برای رئیس جمهور گفت که او و خانواده اش “رنج می برد چرا که از این همه. و بسیاری از خانواده های دیگر رنج می برد ،

در اینجا آخرین است, در استیضاح:

11:18 صبح | موافق/مخالف: در مورد خواسته بهداشت ، لامار الکساندر نظر که تهمت اقدامات در مرکز استیضاح شد “نامناسب” سناتور. لیزا Murkowski پاسخ داد: “من موافقم با این بیانیه است.”

Murkowski یکی از سناتور جمهوریخواه که در نظر گرفته شده بود رای گیری به شنیدن بیشتر شاهدان قبل از اینکه در نهایت رای گیری در برابر این حرکت گفت: او تصمیم گرفته است که چگونه او رای خواهد داد در مقالات اما نگفت چه او رای خواهد بود قبل از اینکه خبرنگاران قطع شد و توسط کنگره پلیس از پس او را تا زیرزمین پله برقی.

ایندیانا GOP بهداشت ، مایک براون گفت: هیچ اشتها در میان جمهوری خواهان برای censure رزولوشن: “نه. من می خواهم بگویم صفر است.”

اما او فکر می کند یک زن و شوهر از دموکرات ها می تواند رای به تبرئه.

“من حدس می زنم خواهد بود شاید یک زن و شوهر حداقل در انسداد کنگره مقاله و شاید در هر دو” براون گفت.

آلاباما دموکرات ایالت داگ جونز گفت: “من وجود دارد” وقتی پرسیده شد که در مورد رای خود را در مقالات.

“من رفتن را از طریق تمام یادداشت های من و من رفتن را از طریق همه چیز,” او گفت:. من واقعا نمی خواهید به شنیدن استدلال و گفتگو با همکاران من.”

11:11 صبح | الحسین: سنا reconvened محاکمه در 11:04 صبح اما چند سناتور دیر شد. در 11:01 a. m. و هفت سناتور خاموش کردم سنا مترو. دو خاموش کردم در 11:03 a. m. یکی در 11:05 صبح و دیگری در 11:07 صبح

7: 30 صبح | درها برای آیووا: چهار سناتور در حال اجرا برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری انتظار می رود که در حال حاضر به صورت آزمایشی امروز قبل از بسیاری از آنها سر به آیووا برای حزبی نتایج امشب.

سنسور. برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq را سر غرب در حالی که سناتور. مایکل بنت بازگشت, New Hampshire است که آرا در آینده و در جایی که او فعالیت بیش از آخر هفته.

ساندرز تاپ ترین نظرسنجی های اخیر در آیووا پیش از محکم بسته بندی شده وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg.

7 صبح | Tightrope: در روز شنبه نشان می دهد بحث سناتور جمهوریخواه سعی در توضیح رای خود را در برابر شنیدن بیشتر شاهدان و چگونه آنها رای در روز چهارشنبه.

الکساندر که در حال اجرا نیست برای انتخاب مجدد گفت: ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” گفت امیدوار است که تهمت می یاد از “اشتباه” او ساخته شده در فشار اوکراین را به تحقیقات از رقبای سیاسی.

“آیا من نیاز به شواهد بیشتری را به این نتیجه رئیس جمهور آیا خود او چیست ؟ من به این نتیجه رسیدند هیچ” الکساندر گفت. امیدوارم [تهمت] را در این نگاه و می گویند, ‘OK که یک اشتباه بود که نباید انجام می شود که.”

ایالت آیووا جونی ارنست که چهره رقابتی انتخاب مجدد مسابقه گفت: “به طور کلی پس از رفتن فساد خواهد بود چیزی که حق انجام, او آن را شاید در اشتباه به شیوه ای” در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

او همچنین در مورد اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب تکرار شرح تماس خود را با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy بود که در قلب استیضاح پرس و جو.

“شاید نه کامل تماس بگیرید,” او گفت:.

6:45 صبح | بدون نظر: خانه هوش رئیس کمیته Adam B. شیف دموکرات ها ” منجر استیضاح مدیر نمی گویند که آیا خانه را حکم سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون بود که یکی از شاهدان دموکرات می خواستم نام در سنا اما او می گویند “حقیقت خواهد آمد” در نهایت.

“من نمی خواهم به اظهار نظر در این نقطه چه برنامه های ما ممکن است یا ممکن است با توجه به John Bolton اما من به این می گویند: این که آیا آن را قبل از — در شهادت قبل از خانه — و یا آن را در کتاب خود و یا آن را در یک فرم و یا دیگری, حقیقت, خواهد آمد, خواهد ادامه به بیرون می آیند” شیف گفت: CBS’ “چهره ملت است.”

6:30 صبح | نمی دادن: جمهوری خواه لیندزی گراهام سناتور. رئیس قوه قضائیه کمیته گفت که او هنوز هم می خواهد سنا به بررسی منبع اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“سنا اینتل کمیته تحت ریچارد با مته سوراخ کردن است به ما گفت که آنها را در تماس با whistleblower,” گراهام گفت: “فاکس نیوز آتی.” “من می خواهم به درک که چگونه همه این مزخرفات آغاز شده است.”

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر