اثرات Coronavirus متفاوت در Calgary, گردشگری و سفر

یک top world news بمب افکن Q400 طول می کشد خاموش در کلگری فرودگاه بین المللی در پنج شنبه, 23 ژانویه 2020. گاوین جوان / Postmedia

گردشگری و سفر سازمان در کلگری احساس اثرات موج دار شدن از جهانی گسترش COVID-19 Coronavirus.

کاساندرا McAuley, سخنگوی با گردشگری کلگری گفت COVID-19 است که در حال حاضر با داشتن یک اثر گردشگری در سطح جهان است.

“کانادا و آن مقصد گردشگری در حال حاضر تجربه این تاثیر از طریق لغو پروازها و همایش ها و حوادث. به عنوان ویروس همچنان به گسترش ما انتظار می رود برای دیدن بیشتر اثرات ملی استانی و محلی گفت:” McAuley.

هفته گذشته هر دو کلگری هیئت مدیره آموزش و پرورش و کلگری مدرسه کاتولیک منطقه اعلام کرد که تعدادی از سفرهای بین المللی بودند که لغو به دلیل ترس های مرتبط با جدید کروناویروس.

McAuley گفت: در حالی که وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از COVID-19 در آلبرتا, صنعت گردشگری است که به ویژه مستعد ابتلا به گسترش جهانی بیماری است.

“به همین دلیل گردشگری کلگری است که با همکاری نزدیک با شرکای برای حمایت از صنعت ما و محلی گردشگری اقتصاد با تغییر ما تلاش های بازاریابی برای سال 2020 به یک ملی و منطقه ای رویکرد است. توسط پاسخگو بودن و زیرک در تلاش های ما با هدف کاهش تاثیر بر کسانی که کار می کنند و کار کسب و کار در کلگری $2 میلیارد دلار در صنعت گردشگری.”

گردشگری کلگری در حال کار با کلگری سازمان مدیریت اضطراری, Calgary, هتل, انجمن و کلگری فرودگاه بین المللی برای آماده سازی خود را در صنعت McAuley گفت.

همانطور که از یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد 87,509 موارد COVID-19 Coronavirus تایید در سطح جهان 79,826 که در سرزمین اصلی چین 3,526 در کره جنوبی و 1,128 در ایتالیا. کانادا دارای 24 تایید موارد با اکثریت در انتاریو که تایید چهار مورد جدید در روز یکشنبه.

آمریکا اعلام کرد برای اولین بار گزارش مرگ ناشی از این ویروس در روز شنبه در ایالت واشنگتن.

Top world news تنظیم شده است برای راه اندازی یک توقف خدمات به رم از کلگری در ماه مارس به عنوان بخشی از آن Dreamliner برنامه و سخنگوی لورن استوارت وجود دارد گفت: هیچ برنامه ای برای تغییر top world news را برنامه پرواز.

او گفت: آنها را ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت.

“Top world news در حال حاضر تجربه محدود بر روی ما تاثیر عملیات و رزرو به خصوص به عنوان ما نمی پرواز به آسیا به طور مستقیم گفت:” استوارت. “با این حال ما شاهد جدا لغو برخی پروازها که تا به حال محدود تاثیر بر ما کلی مهمان بارهای.”

به طور مشابه رید Fiest با فرودگاه کلگری اقتدار گفت: کلگری فرودگاه بین المللی شده است نظارت بر اثرات بالقوه به فرودگاه اما نیست شناسایی هر گونه به روز است.


ترمینال بین المللی در کلگری فرودگاه بین المللی.

Postmedia Archives

این فرودگاه در نظر گرفتن جهت باد از آژانس بهداشت عمومی کانادا و آلبرتا خدمات بهداشتی برای اطمینان از ایمنی مسافران گفت: Fiest. آژانس خدمات مرزی کانادا مسئول غربالگری از ورود مهمانان از خارج از کانادا و گفت: اقدامات اضافی در محل هستند.

استاد مونا جیمز با Southern Alberta موسسه فناوری مهمان نوازی و مدیریت گردشگری, برنامه, گفت, حتی, اگر, اثرات, نمی, احساس می شود بلافاصله آن را اجتناب ناپذیر است.

جیمز گفت: بالا-گردشگری فصل بهار و تابستان به احتمال زیاد منجر به لغو مسافرت های بین المللی و ممنوعیت سفر بیشتر می تواند بر گردشگری است. علاوه بر این برخی از مردم ممکن است کمتر تمایل به بیرون رفتن به شام یا به حوادث در کلگری از ترس.

مرتبط

آنجلا اندرسون سخنگوی بنف و دریاچه لوئیز گردشگری گفت: آنها نگران این جهانی اثر ویروس اما هنوز شاهد هیچ گونه اثرات شدید.

“ما را دیده اند برخی از لغو از مسافران چینی اما در این زمان از سال است که بخش زیادی از بازدید کنندگان به این منطقه گفت:” اندرسون اضافه کردن آنها نمی خواهد حدس و گمان در پتانسیل دراز مدت اثرات.

[email protected]

توییتر: @alanna_smithh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de