تاثیر رژیم سرب دو هدف در جاده کراوات در مقابل Deportivo Saprissa

مونترال آغاز شد Thierry Henry مربیگری عصر با تعجب 2-2 کراوات چهارشنبه شب برابر کاستاریکا کولون طرف Deportivo Saprissa در سن خوزه.

تاثیر بازده به مونترال به ظاهر در کنترل خود در لیگ قهرمانان سری اما فقدان یک غریزه قاتل ممکن است دوباره به آنها امد و شد زیاد.

مونترال آغاز شد Thierry Henry مربیگری عصر با تعجب 2-2 کراوات چهارشنبه شب برابر کاستاریکا کولون طرف Deportivo Saprissa در Estadio ریکاردو Saprissa Ayma واقع در سن خوزه در دور 16 باز کردن پا از خانه و دور سری. اما بازدید کنندگان حیف و میل 2-0 منجر شود.

دو گل در جاده ها بودند پارامونت با توجه به اولین tiebreaker دور گل به ثمر رساند باید این سری تا پایان گره خورده است.

مونترال را باز کرد به ثمر رساند در 12 دقیقه بر روی یک هدف Orji Okwonkwo. او در زمان استفاده از یک سادگی توسط دیوید Guzman پس از او مسدود شات توسط Bojan. Okwonkwo از بالای جعبه متصل در یک شات به گوشه بالا و گذشته دروازه بان هارون کروز.


Deportivo Saprissa بازیکن مانفرد Ugalde, سمت چپ, جنگ تاثیر را Jukka Raitala استادو طول کونکاکاف لیگ قهرمانان بازی در Ricardo Saprissa / ورزشگاه: سن جثه شنبه شب.

جان DURAN / خبرگزاری گتی ایماژ

Okwonkwo گل هشت گل برای مونترال در فصل گذشته به عنوان یک تازه کار و نامگذاری شد این تیم را با ارزش ترین بازیکن. آن بود که بیشترین گل را به ثمر رساند با یک سال اول بازیکن با باشگاه پس از دیدیه دروگبا شمارش 11 در سال 2015.

بازدید کنندگان در زمان یک فرمانده 2-0 رهبری در 22 دقیقه بر روی یک هدف Romell Quioto که پیوست مونترال از هوستون دینامو.

Quioto شد گیرنده از یک توپ بزرگ از Bojan. در همان زمان Quioto اعطا شد بیش از حد فضا و طراحی توپ گذشته کروز.

تاثیر از دست یک جفت از بازیکنان در باز کردن 45 دقیقه. مدافع رودی Camacho رفتگان در 17th با مصدومیت زانو. او جایگزین شد تازه وارد Joel Waterman.

در 29th Okwonkwo چپ با یک glute آسیب است. او جایگزین شد Maximiliano Urruti.

هنری هفتم سر مربی در تاثیر نه سال لیگ برتر فوتبال, تاریخچه یکی از بازی پویا ترین توهین آمیز ستاره اگر چه او در عمر کوتاه مربیگری روی لئامت دادن در موناکو قبل از اخراج.

اگر چه او را موعظه تاثیر خواهد یک حمله تهاجمی با نام تجاری از فوتبال این تیم از دست داده و چهار نفر از آن پنج نمایشگاه مسابقات در فلوریدا. در واقع مونترال موفق به گل در چهار بازی.

“چه شما می خواهید برای دیدن از این تیم بدیهی است که در تلاش است تا چیزی به خانه” هنری گفت: در روز سه شنبه. “این امر می تواند بزرگ به تن یک هدف است. من انتظار دارم تیم من به سعی و توان رقابتی نبرد و ببینید چه چیزی می تواند ما را در بازگشت به خانه.

“Saprissa یک تیم خوب,” او ادامه داد. “آنها برنده ام (لیگ قهرمانان اروپا) سه بار در تاریخ خود را. آنها بازیکنان بزرگ است که می تواند شما را در هر زمان. تاکتیکی آنها بسیار صدا است.”

در دقیقه 57 ضربه رد شد چه خواهد شده اند بسیار مهم گل سوم در یک اعتصاب از Urruti به سمت دور به دلیل Zachary Brault-Guillard نامیده می شد برای یک بلوک اعطای Saprissa یک ضربه آزاد.

سابق تاثیر بازیکن Johan Venegas آغاز گشت در 80 تبدیل یک صلیب گذشته Clément آرسنال. آریل رودریگز در نیمه دوم جایگزین گل تساوی هدف در یک ضربه بزنید-در از در در دقیقه آخر زمان تنظیم.

آرسنال آغاز جلوتر از جانباز اوان بوش که 13 قهرمانی لیگ و حضور در حرفه خود.

[email protected]

twitter.com/HerbZurkowsky1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de