تاثیر نشان می دهد زنگ زدگی بر روی زمین و در حاشیه در MLS پشت درب بازکن

محتوای مقاله در ادامه

در حالی که تاثیر برخی از خوب کار از طریق هافبک نیاز به یک اقتصادی دو یا سه پاس برای رسیدن به حالت تهاجمی در منطقه وجود دارد به نظر می رسید هیچ فرمول به حمله خود را. مونترال لذت می برد 56 درصد از در اختیار داشتن اما کارگردانی تنها هفت عکس در مت ترنر که مجبور شد به تنها دو موجب صرفه جویی در.

حتی در آن تاثیر آمد خطرناکی به بستن بازی در ثانیه های پایانی. ترنر مجبور شد به یکی از درخشان دست صرفه جویی در Ballou را برد بلند تلاش در آخرین لحظه از زمان توقف.

Ballou آمد به عنوان یک جایگزین برای Maxi Urruti در 75 و ممکن است موجه اضافی زمان بازی. Urruti تاثیر اولین مشروع به ثمر رساند تهدید و که هیچوقت تحقق تا زمانی که در اوایل نیمه دوم زمانی که ترنر کشیده پای راست خود را در برابر او و Urruti موفق به سرمایه گذاری در دوباره بجای اول برگشتن.

هنری نیز می تواند مورد پرسش برای شروع نمی Romell Quioto که با این وجود در آمد در 57 برای Bojan. Bojan قرار است به تاثیر را خیمه حمله به بازیکن. اما او بی اثر در سمت چپ پهلو. او هرگز تهدید و موفق به شرکت.

[email protected]

twitter.com/HerbZurkowsky1

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>