محتوای مقاله در ادامه

در اواخر نیمه در طول دو دقیقه از زمان اضافه شده است بوو دوباره حیف و میل آسان فرصت است.

جدید انگلستان تا به حال 11 عکس از جمله سه هدف در نیمه اول همراه با 55 درصد در اختیار داشتن. تاثیر برعکس تا به حال تنها سه عکس با یک هدف است.

اما تاثیر کنترل افتتاح دقیقه از نیمه دوم. در 50 Maxi Urruti مجبور انگلستان ‘دروازه بان مت ترنر به ساخت یک درخشان را نجات دهد. Urruti که سه گل به ثمر رساند در مونترال برای اولین بار در دو بازی قبل از بازی بود متوقف شد و در وادار ترنر را به یک توقف خود دراز پای راست.

REUNION, FLORIDA - JULY 09: Clement Diop #23 of Montreal Impact makes a save during the first half against the New England Revolution in the MLS is Back Tournament at ESPN Wide World of Sports Complex on July 09, 2020 in Reunion, Florida. (Photo by Douglas P. DeFelice/Getty Images) ORG XMIT: 775528611
Clément آرسنال (23) از مونترال تاثیر باعث صرفه جویی در نیمه اول برابر انقلاب جدید انگلستان در MLS برگشت مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در 9 ژوئیه سال 2020 است. Douglas P. DeFelice/گتی ایماژ

صبح روز پنج شنبه MLS اعلام کرد خروج از نشویل كارشناسي ارشد پس از نه بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. با قبل از خروج از باشگاه دالاس, 24 تیم باقی می ماند.

مونترال, بازی بعدی جولای 15 برابر تورنتو FC.

hzurkowsky@postmedia.com

twitter.com/HerbZurkowsky1

بیشتر در مورد این موضوع

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de