تاثیر راه اندازی MLS فصل را با پیروزی انگلستان

مونترال شد و در بازی دوم خود بازی را در کمتر از 72 ساعت پس از عقد خود در دو بازی مجموع-هدف دور 16 لیگ سری برابر کاستاریکا کولون طرف Deportivo Saprissa در روز چهارشنبه.

تاثیر خود را آغاز کرد لیگ برتر فوتبال به طور منظم فصل با یک جنگ سخت 2-1 پیروزی بر انقلاب جدید انگلستان بعد از ظهر روز شنبه در ورزشگاه المپیک.

Maximiliano Urruti گل پیروزی در 80 دقیقه ، delighting جمعیت 21,006. Teal بونبوری را باز کرد به ثمر رساند برای انگلستان در اوایل بازی قبل از Romell Quioto گره خورده است نمره در نیمه اول برای مونترال.

تاثیر بازی دوم خود بازی را در کمتر از 72 ساعت پس از عقد خود در دو بازی مجموع-هدف دور 16 لیگ سری برابر کاستاریکا کولون طرف Deportivo Saprissa در شب چهارشنبه.

با توجه به آن طراوت سمت خانه تا به حال چیزی از چپ به تولید حتی این در اوایل فصل. با اینحال اگر چه کنار رفتن هدف باز در اوایل بازی مونترال برگزار شد یک لبه در اختیار داشتن بیش از افتتاح 45 دقیقه کنترل توپ بیش از 64 درصد از نیمی از.

جدید انگلستان را باز کرد به ثمر رساند در 13 دقیقه در سه راه بازی است که نشات گرفته از یک ضربه کرنر.


تاثیر میله Fanni (7) چالش های زن جونز (24) از انقلاب جدید انگلستان به عنوان توپ شوت به سمت دروازه بان کلمنت آرسنال در ورزشگاه المپیک در شنبه Febr. 29, 2020, در مونترال.

میناس Panagiotakis / گتی ایماژ

گوستاوو بو گل نه گل در تنها 14 حضور او پس midseason ورود در سال 2019 آغاز بازی کردن گوشه. او با ارسال یک پاس کوتاه به Cristian Penilla که ارسال یک صلیب به بونبوری. بونبوری به ثمر رساند در پایین به ضرب گلوله به سمت راست دروازه بان Clément آرسنال که تا به حال هیچ شانسی در بازی.

نمره آمد بیش از حد به راحتی و شعلهور خاطرات فصل گذشته زمانی که تاثیر تسلیم به مراتب بیش از حد بسیاری از مجموعه نمایشنامه. Bunbury, گیر افتاد, تاثیر مدافعان ایستاده در اطراف و آن را قطعا به نظر می رسد که از طریق لوئیس Binks از دست رفته پوشش خود را در بازی.

بازدید کنندگان تقریبا ساخته شده آن را 2-0 لحظه بعد خاموش گوشه دیگری مجبور آرسنال به پانچ توپ دور کردن هدر.

تاثیر نزدیک در 27th Urruti تلاش برای تبدیل یک قطره عبور از بالای جعبه. و آرسنال ساخته شده و باعث توقف یک دقیقه بعد در پایین شات از زن جونز.

مونترال بسته به نمره 37. Urruti شروع بازی روی یک کرنر ضربه آزاد. توپ رفت و به تازه وارد Joel Waterman که توپ را در راس سراسر به Quioto. او توپ را در راس گذشته دروازه بان مت ترنر پس از گرفتن در پشت جونز در بازی. Quioto به ثمر رساند بالا, هدر فقط داخل پست.

انقلاب تا به حال بهتر است به ثمر رساند فرصت پس از وقفه; شاید خستگی بود شروع به تنظیم در بر تاثیر? جدید انگلستان به راحتی می توانست به ثمر رساند دو یا سه گل.

در واقع بازدید کنندگان به نظر می رسد برای به دست گرفتن رهبری در 73. توپ و یک ضربه آزاد موفق به دریافت از طریق هزاران مدافعان به Wilfried Zahibo که متصل از یک فاصله کوتاه. اما پس از یک بررسی تصویری آن تلقی گلزن شد آفساید در بازی. Zahibo برخورد با آرسنال که باقی مانده پایین مجروح در چمن لحظه ای.

پس از آن بود سمت چپ به Urruti به نقش قهرمان در 80 خود چیپ از بالای جعبه قایقرانی سادگی بر سر ترنر.

انقلاب آمد خطرناکی به تساوی نمره 87 مراسم اهدای اما Tajon بیوکنن هدر آمار ارسال.

تاثیر نقش آن چهار بعدی MLS بازی در جاده ها با شروع یک مسابقه شنبه آینده در FC Dallas.

[email protected]

twitter.com/HerbZurkowsky1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im