تاثیر ‘حافظ اوان بوش تلاش می کند تا به مجموعه ای به عنوان مثال در میان COVID-19 بحران

فوتبال pro تمرکز بر حفظ دلسرد شدن حتی به او مرتب زندگی خانوادگی با تلاش برای حفظ تناسب اندام خود را به سطح در حالی که لیگ فصل نگه دارید.

آن را حدود یک هفته پیش فقط به عنوان هر کس در زندگی آغاز شد به تغییر و سنجش بدترین وضع پیش — مونترال تاثیر دروازه بان اوان بوش تصمیم به ایجاد یک Costco اجرا به سادگی به طوری که او نمی خواهد که به سفرهای متعدد برای مقررات در طول هفته.

در حالی که لزوما عصبی می شود در مکان های عمومی, خار, عینک, دستکش لاتکس, بعد دور انداخته زیر ولگردی و قانونی شکنی خرید.

“این چیزی است که من احساس می کنم من بیش از حد سرد به آن را انجام دهد” بوش گفت: Montreal Gazette جمعه توسط تلفن از Beaconsfield صفحه اصلی. “من بیشتر از راحت پوشیدن دستکش و داشتن مردم به من نگاه کن. من در تلاش برای تنظیم به عنوان مثال.”

این قابل درک است زمان تلاش شخصا و حرفه ای برای بوش و خانواده اش. در اصل از کنکورد شهرستان اوهایو بوش همسر و سه فرزند جوان که تصمیم به ماندن در کبک به جای بازدید از خانواده است.

در حالی که بوش و همسرش کالین هستند و بدون آنها نمی خواهد به بازگشت به ایالات متحده و خطر ابتلا به رمان coronavirus. بوش پدر و مادر خود را در اوایل 60s فقط در آستانه از COVID-19 معرض خطر سن. او مادر در قانون و خواهر در قانون کار در امکانات بهداشتی بنابراین او به خوبی آگاه از خطرات بالقوه.

بوش و همسر در ضمن شده است محتاط در خانه, از بین بردن بسته های ارائه شده از جعبه های خود را قبل از آوردن آنها در داخل.

“من قصد دارم یک کمی هم بزنید دیوانه” گفت: بوش 34 در 10 فصل با لیگ برتر فوتبال باشگاه. “من کسی هستم که باید و انجام مسائل. آن را کمی دشوار برای من بود جدا شده در یک مکان.”

با دو نفر از زن و شوهر و سه فرزند از مدرسه به خانه خانواده تاسیس یک ساختار برنامه هفتگی که شامل فعالیت های فیزیکی — در خارج از آب و هوا اجازه — مدرسه هنر و صنایع دستی و کامپیوتری زمان. بوش گفت: آن را به او ارائه با یک دیدگاه بهتر از معلمان نقش.

بوش خوشحال است آب و هوا آغاز شده است به تدریج بهبود با درجه حرارت گرمتر در افق نشان می دهد آن سخت تر خواهد بود برای نگه داشتن بچه ها خوشحال شدند و آن را وسط زمستان. بوش و همسر یک مادر اقامت در خانه مادر که روال تغییر کرده است.

حرفه ای اما به طور مداوم در حال تحول وضعیت تبدیل شده است مالیات بیشتری بر روی ورزشکار حرفه ای.

تاثیر نشده از مارس 10, هنگامی که آن را سقوط 2-1 در باز کردن پا از لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی برابر هندوراس طرف C. D. الیمپیا. دومین مرحله از مجموع-هدف سری به تعویق افتاد هفته گذشته است. MLS روز پنجشنبه اعلام کرد که تمام بازی ها برای بعد از هشت هفته خواهد بود به تعویق افتاد در حالی که روز جمعه آن گفت: آموزش مهلت قانونی تمدید شده است که از طریق 27 مارس ، هر تیم آموزش امکانات تنها ممکن است دسترسی فیزیکی برای مقاصد درمانی در جهت باشگاه کارکنان پزشکی. همه MLS بازیکنان انتظار می رود که باقی می ماند در بازار های مربوطه خود را.

باقی مانده در شکل بوش بستری می تواند تبدیل به چالش کشیدن. در حالی که او نمی باید در خانه بدنسازی, او اجرا می شود بین 3 و 5 متر روزانه در خارج در یک تقسیم سرعت. روز جمعه بنا به درخواست خود تاثیر تحویل دوچرخه ثابت به بوش و دیگر بازیکنان که خواسته. بوش به سرعت گفت: دوچرخه اش شد و بلافاصله ضد عفونی.

او سعی رفتن به پارک مجاور که در آن او را لگد توپ در برابر ارتجاعی دیوار تنها به کشف حصار اطراف تسهیلات قفل شده بود.

“این بسیار دشوار است. این نیست که کار ما فقط می توانید به خانه ما” بوش گفت. “هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید. هر بازیکن در همان موقعیت.

“آخرین فصل بود طولانی ترین ما تا به حال در MLS. شما دو یا سه ماه از برگشت به تناسب اندام شروع به احساس تیز و گرفتن برخی از اعتماد به نفس. در حال حاضر ما به دنبال در یک دو ماه استراحت در بازی و چه کسی می داند که آموزش توقف برداشته خواهد شد. این مایه تاسف است اما این که دست کم از نگرانی ما در حال حاضر است.”


مونترال تاثیر دروازه بان اوان بوش باعث صرفه جویی در برابر تورنتو FC رو به جلو جوزی آلتیدور در اوت. 18 سال 2019 در تورنتو است.

کوین سوسا / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

بوش گفت: او در ارتباط با مدیریت منظم با بازیکنان پس از دریافت ارتباطات از رئیس جمهور کوین گیلمور در این هفته. بوش همچنین گفت: تیم پزشکان در ارتباط مستمر یادآوری بازیکنان بهداشتی پروتکل در حالی که همچنین ارائه سلامت روان, اطلاعات, درک این است که یک دوره تلاش برای آنها را.

به عنوان تاثیر را نماینده بازیکنان در انجمن بوش فیلدینگ مقدار زیادی از تماس های از هم تیمی های خود.

“بازیکنان مضطرب هستند,” او گفت:. “این طبیعی است که بسیاری از بچه ها نامشخص است. قطعا بچه ها نگران هستند به خصوص بازیکنان اروپایی. این لیگ خیلی متنوع, با بازیکن از اروپا و آمریکای جنوبی و آفریقا و برخی کشورهای آسیایی است. واقعیت این است که صرف نظر از پاسخ ظرف شش ساعت است که پاسخ است.”

بوش به عنوان آنجا که ممکن است اجتناب شود تماشای اخبار — حداقل در طول روز و خواسته های خود را دنبال کت و شلوار. او اجتناب رسانه های اجتماعی خانواده به سادگی گفتن فرزندان خود آنها نمی تواند به حضور در مدرسه در حال حاضر, اما نه ارائه دلیل است.

“من نیازی به حدس و گمان شرایط فرضی و شایعات سر صحبت که در حال رفتن به از این واقعیت است,” او گفت:. “شما در نهایت خودتان رانندگی دیوانه وار و sensationalizing آن است.”

در حالی که او متوجه ورزشی بی ربط است در تلاطم یک در سراسر جهان همه گیر بوش در تلاش است برای خوش بینی باقی می ماند این وضعیت را بهبود بخشد.

“من اعتماد به نفس در برخی از نقطه آن را تحت کنترل. آن را فقط یک ماده از چگونه به سرعت اتفاق می افتد,” او گفت:.

[email protected]

twitter.com/HerbZurkowsky1

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 20. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de