ایلینوی نظرسنجی نشان می دهد یک چالش در کمپین پوشش

در حالی که رای گیری در انتخابات یک چالش است, تجزیه و تحلیل نظر سنجی می تواند حتی بیشتر خطرناک است. به نظر من دور انداختن یک روز زن و شوهر از گزارش کار در یک نظرسنجی یادداشت در یک آینده دموکراتیک اولیه اما تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن آنچه که اتفاق افتاده است به ارائه یک پنجره کوچک به من چگونه هضم رای گیری.

ایلینوی در کنگره دانیل Lipinski پشت سرگذاشته رقابتی چالش در سال 2018 دموکراتیک اولیه و به تازگی منتشر شده یک نظرسنجی نشان داد که او با 23 نقطه منجر شود در سال 2020 مسابقه برگشت با ماری نیومن. که احساس کشش با توجه به خود 2-نقطه نژاد چند سال پیش.

ژان. 7-9 نظرسنجی از 600 به احتمال زیاد دموکراتیک رای دهندگان توسط اکسپدیشن استراتژی نشان داد Lipinski با 50 درصد به 27 درصد سرب بیش نیومن در مارس 17 اولیه زمانی که leaners شدند.

این یادداشت ارائه شده نتایج اولیه رای گیری که در آن رای دهندگان خواسته برای انتخاب نامزد خود را از انتخاب در فرضی اولیه بازی کردن قبل از هر گونه پیام ها تست شده هستند. یک سخنگوی Lipinski کمپین گفت: گرگ Hinz از crain’s Chicago کسب و کار است که اسب مسابقه پرسش “خواسته شده بود قبل از هر گونه مقدمه از مثبت یا منفی بر روی داوطلبان و یا هر گونه فشار از سوال است.” این روش مناسب برای مبارزات انتخاباتی نظرسنجی خواهد بود و در خط اعزامی استراتژی است که به رهبری یکی از دموکرات ها’ top نظرسنجی, پیت Brodnitz.

پس از آن ارز, اما, بین Lipinski مبارزات انتخاباتی و یکی از CQ رول تماس همکاران مطرح پرچم قرمز برای من در مورد اینکه آیا شماره منتشر شد و در واقع اولیه رای گیری سوال.

“نظرسنجی آزمایش نامزد favorability و پرسید: ده ها تن از سوالات در مورد مسائل مربوطه در مسابقه بر روی یک طیف گسترده ای از موضوعات” با توجه به یک ایمیل از مبارزات انتخاباتی.

این “ده ها تن از سوالات در مورد مسائل مربوطه در مسابقه” بالقوه بودن خواسته قبل از رای گیری آزمون مربوط. با پرسیدن که بسیاری از سوالات وجود دارد که خطر مؤثر در انتخابات سوال آزمون با دادن رای دهندگان اطلاعات آنها ممکن است زمانی که آنها رای در چند هفته.

بنابراین پس از یک زن و شوهر از جواب ایمیل به کمپین من رسیده به Brodnitz. او تایید کرد که رای گیری تست آمد قبل از هر گونه سوال است که تحت تاثیر پاسخ. آن را قبل از “screeners” (به درک که در حال بررسی) یک سوال در مورد مخاطب مهم ترین مسئله و favorability از همه نامزدها در انتخابات. Brodnitz اضافه شده بود که “هیچ پیام تست و یا هر محتوای دیگر قبل از رای گیری و رای گیری نرمال بود رای گیری بدون هیچ پیام و یا اضافه کردن اطلاعات موجود در آن است.”

با شفافیت در روش, من هنوز هم فکر نمی کنم نتایج ستارگان برای Lipinski حتی در صورت بزرگ منجر شود. در حالی که رسیدن به 50 درصد ممکن است در نظر گرفته شود موضع قدرت برای آسیب پذیر فعلی من فکر کردم آن را نشان داد و به طور بالقوه سقف پایین برای هشت ترم وقت در میان رای دهندگان شده اند که حمایت از او یا پدرش (سابق کنگره لایحه Lipinski که قبل از او در دفتر) برای بیش از 30 سال است. حتی در خود بررسی دانیل Lipinski بود و کمی از این 51.1 درصد در سال 2018 اولیه.

Brodnitz به حال دیگر است. در چند نامزد نژاد Lipinski است که به خوبی موقعیت را به نفع خود حتی اگر همه رای دهندگان مردد پشتیبانی نیومن. بر خلاف 2018 زمانی که وجود دارد فقط دو نامزد کنگره نیاز ندارد به نفع اکثریت به دلیل وجود چهار نامزد در سال 2020 رای گیری. و پس از گذراندن نزدیک به 1.5 میلیون دلار در سال 2018 نژاد نیومن شروع می شود با بالاتر نام شناسایی در مقایسه با نمونه تازه بدوران رسیده چلنجر. این بدان معناست که او در زمان عدم حمایت لزوما به دلیل رای دهندگان آشنا نیست با نامزدی.

تا به این نقطه نیومن کمپین انتخاب کرده است به انتقاد از Lipinski رای گیری بدون انتشار خود را بررسی اعداد.

من هنوز هم معتقدم نیومن بهتر است قرار است از Lipinski را به نفع خود سهم نامتناسب از رای دهندگان مردد است و این خواهد بود یکی دیگر از مسابقه نزدیک. اما من متقاعد شده خود را به طور کلی موقعیت قوی تر از من قبلا فکر می کردم. این ورزش نیز یک درس در روشن شدن روش های رسیدن به کلید اصلی و در حال حاضر به دیدن یکی دیگر از چشم انداز.

دریافت شکستن هشدار اخبار و بیشتر از رول تماس در آی فون خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de